Įkraunama...
Įkraunama...

mitas ar tiesa?

Apklausa: ko susilaukėte? berniuko? mergaitės? (551 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(blackie @ 2006 06 16, 23:44)
gal ir vėl tik bobučių pasakos, bet pakankamai daug atvejų(tiesa sakant vos ne kiek pažįstu mamų) kurios susilaukė berniukų, nėštumo metu laiudiškai tariant "nevėmė" ir aš pati rolleyes.gif , o kas dukryčių laukėsi tai draugavo su WC... idomu pasidarė kaip jums g.gif
Papildyta:
svarstau gal pagal tai galima spresti ko laukiesi blush2.gif ....

turiu ir berniuka ir net dvi mergytes - nevemiau, nepykino, nebuvo toksikozes NEKARTO bigsmile.gif
Atsakyti
susilaukiau mergytės... wub.gif , nėštumo pradžioje kiek pykino..., bet nė karto nevėmiau thumbup.gif
Atsakyti
Turiu berniuka, pirmoje puseje nestumo pykino klaikiai (2-5 men.), vemiau irgi nemenkai (5-6 kartus per diena, ypac rytais). Atrodziau gerai. Pilvas buvo labai atsikises, cia is tos serijos pozymiu, kai "kudikiui nera kur detis", nes esu gana liekna ir nestambiu kaulu. Plaukais neapaugau biggrin.gif , tik "negro juosta" atsirado.
bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(clio @ 2006 06 25, 10:32)
Plaukais neapaugau  biggrin.gif


as tai pradzioj nestumo apturejau plaukuotuma,bet viskas dingo blink.gif sakycioau net koju plaukai pasviesejo ir nebesimato. g.gif
Atsakyti
Susilaukiau berniuko,bet nei kiek per nestuma nepykino thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai tikrai manau kad tai tik išsigalvojimas biggrin.gif nes mano sesuo vėmė ir visi sakė kad bus berniukas gimė mergytė lotuliukas.gif o ir aš dvi savaites pravėmiau galvojau kad numirsiu doh.gif o du kartus parodė kad berniukas lotuliukas.gif lotuliukas.gif na nebedaug beliko tai sužinoti tongue.gif
Atsakyti
laukiu berniuko pagal echo (bet ar tikrai tai pamatysiu tik po 2men) pirmus tris men pykino siaubingai bet vemiau tik gal kokius 2 kartus.bet blogai jauciausi istisai blink.gif

broliene pykino visa nestuma ir jie turi mergyte thumbup.gif

o plaukais tai apzeliau kaip orangutangas doh.gif nors iki nestuke.gif ju tekdavo su padidinimo stiklu ieskot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(marezagare @ 2006 06 26, 20:47)
laukiu berniuko pagal echo (bet ar tikrai tai pamatysiu tik po 2men) pirmus tris men pykino siaubingai bet vemiau tik gal kokius 2 kartus.bet blogai jauciausi istisai blink.gif

broliene pykino visa nestuma ir jie turi mergyte thumbup.gif

o plaukais tai apzeliau kaip orangutangas doh.gif nors iki nestuke.gif ju tekdavo su padidinimo stiklu ieskot ax.gif

del plaukuotumo ir man apzele pilvukas.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie "ilgaplaukiu" drinks_cheers.gif , mano pilveli greit ir sukuot bus galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
idomu ar pasitvirtino sismitas del plaukuotumo... g.gif juk yra sakoma kad nesiojant berniukus padideja plaukuotumas ypac ant pilvo... nestuke.gif
Atsakyti
Pagal vėmimą, tai lyties tikrai nenustatysi smile.gif Nei su vienu nei kartą nevėmiau. Bet po pirmojo bernelio plaukuotumas žiauriai padidėjo, net erzinau jau. Auga plaukai kur tik gali doh.gif
Atsakyti
Tai gal tik plaukuotumas ir pasitvirtina del berniuko. g.gif bet tai kaip suprast,kada pradzioj buvo,o dabar nebe,tipo apsigalvojo maziukas ir nutare buti mergaite g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti