Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus

Rekomenduokit kokį kokybišką laką, su koncentruotais blizgučiais, kad nereikėtų trijų sluoksnių tept, kad išgaut gražų žerėjimą ax.gif
Atsakyti
Atejau su atsiliepimu apie Illamasqua gamma naugu laka.
Spalva labai grazi ryski. Kad atrodytu idealiai reiketu 3 sluoksniu . Nes as 2 uzsilakavau ir kur nekur matesi ruozai. Pirmaja diena atlaike super, antrosios dienos vakare atsilupinejo 2 nagu galiukiai. Siandien trecia diena tai vaizdas tragiskas, persilakuoju biggrin.gif Kaip uz tokia kaina tai tikrai nevertas demesio. Naudojau be pagrindo ir topo.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(ambicija @ 2014 03 18, 01:13)
Rekomenduokit kokį kokybišką laką, su koncentruotais blizgučiais, kad nereikėtų trijų sluoksnių tept, kad išgaut gražų žerėjimą ax.gif


Toki efekta man suteikia Barry M lakas. As turiu raudona RED GLITTER
Reikia 2 sluoksniu. Savo nagas nepersisviecia smile.gif
Atsakyti
Pasiūlykit kas nors kokį gražų levandinį nagų laką biggrin.gif Google'inti bandžiau ir pati, bet visi kažkokie atrodo... ne tokie, kokių norisi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 03 18, 21:29)
Pasiūlykit kas nors kokį gražų levandinį nagų laką  biggrin.gif Google'inti bandžiau ir pati, bet visi kažkokie atrodo... ne tokie, kokių norisi biggrin.gif

As pati asmeniskai neturiu, bet maciau uzvakar smile.gif Ziurekite tarp Sally Hansen Salon manicure .
O ieskote pastelines ar ryskio spalvos ?
http://www.superdrug...l...658&bklist=
Kaip SH as nezinau. Bet Rimmel Salon pro man favoritai thumbup.gif
http://www.superdrug...e...386&bklist=
http://www.superdrug...e...363&bklist=
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cherry_: 18 kovo 2014 - 20:38
QUOTE(illuminated @ 2014 03 18, 18:29)
Pasiūlykit kas nors kokį gražų levandinį nagų laką  biggrin.gif Google'inti bandžiau ir pati, bet visi kažkokie atrodo... ne tokie, kokių norisi biggrin.gif

Gal ir ne visai levandų spalvos, bet labai gražus ir kokybiškas
Barry M, pricly pear
user posted image
Atsakyti
Aš kaip tik įsigijau Nubar nagų laką pavadinimu Levander smile.gif Tik dar nebuvau nusilakavus, laukia pavasario.
user posted image
user posted image
Atsakyti
O kur perkat Nubar?

Man visai prie širdies dar China Glaze Tart-y for the Party wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzis @ 2014 02 15, 20:21)
Sveikos mergaites,matau jus cia zinoves...anksciau lakuodavausi ilgalaikio lakavimo
budu,bet pradejo alergizuoti....dabar noreciau paprastu budu lakuotis ir nezinau kokios firmos lakai pakankamai gerai laiko.....aciu 4u.gif

Man geriausiai laiko Rimmel Salon Pro lakai, ypač su Rimmel base and top 5in1 smile.gif Ir dar vienas privalumas, kad net ryškioms spalvoms užtenka vieno sluoksnio.
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 03 19, 21:38)
Man geriausiai laiko Rimmel Salon Pro lakai, ypač su Rimmel base and top 5in1  smile.gif Ir dar vienas privalumas, kad net ryškioms spalvoms užtenka vieno sluoksnio.

o tas topas blizgesio duoda ? ieskau naujo topo smile.gif
Bet ne visos spalvas is Rimmel Salon pro tokios zinokit. Turiu pernai vasaros ''hita'' metine spalva tai jos 2 sluoksniu reikia smile.gif
Atsakyti
Nubar iš kaškokios merginos perpirkau, labai rūpėjo ir man išbandyti, nes pas mus nėra jų pirkti. wink.gif
Šis paskutinis China glaze tikrai gražus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 03 19, 22:38)
Man geriausiai laiko Rimmel Salon Pro lakai, ypač su Rimmel base and top 5in1  smile.gif Ir dar vienas privalumas, kad net ryškioms spalvoms užtenka vieno sluoksnio.

Rimmel Salon Pro ir man labai patiko, puikiai laikosi, kol atauga nagas ir spalva graziai pasidengia. Nekantrauju isbandyt daugiau spalvu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2014 03 20, 13:08)
o tas topas blizgesio duoda ? ieskau naujo topo smile.gif
Bet ne visos spalvas is Rimmel Salon pro tokios zinokit. Turiu pernai vasaros ''hita'' metine spalva tai jos 2 sluoksniu reikia smile.gif

Pas mane raudona ir koralų spalva mirksiukas.gif
Atsakyti