Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie nagų lakus

QUOTE(Skine @ 2014 03 21, 00:11)
Pas mane raudona ir koralų spalva mirksiukas.gif

O koks koralines numeriukas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Skine @ 2014 03 21, 00:11)
Pas mane raudona ir koralų spalva mirksiukas.gif

O koks koralines numeriukas 4u.gif
Papildyta:
Ateinu su atsiliepimu apie Nars night breed nail polish
Nusilakavau treciadienio vakare. Siandienjau reikia persilakuoti.
Uzteko 2 sluoksniu. Spalva labai, labai grazi. bet nagai tokie siurktus, nera cia toks labai kur blizguciai pasilieka viduhe ir nagas buna lygus.
Laikesi tiek trumpai, nes as labai daznai rankas slapinu. Turiu maziuka kleckiuka ir plovimo pilna biggrin.gif Tikiu, kad neplovus indu po 10k diena laikytu net ir savaite smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Skine @ 2014 03 19, 20:38)
Man geriausiai laiko Rimmel Salon Pro lakai, ypač su Rimmel base and top 5in1  smile.gif Ir dar vienas privalumas, kad net ryškioms spalvoms užtenka vieno sluoksnio.

QUOTE(Cherry_ @ 2014 03 20, 12:08)
Bet ne visos spalvas is Rimmel Salon pro tokios zinokit. Turiu pernai vasaros ''hita'' metine spalva tai jos 2 sluoksniu reikia

QUOTE(Skine @ 2014 03 20, 23:11)
Pas mane raudona ir koralų spalva

O tai viska ir paaiskina. mirksiukas.gif

QUOTE(Cherry_ @ 2014 03 21, 22:52)
Spalva labai, labai grazi. bet nagai tokie siurktus, nera cia toks labai kur blizguciai pasilieka viduhe ir nagas buna lygus.

Tai cia gal tas vadinamas smelio teksturos lakas? smile.gif
Papildyta:

Ar jau kuri nors bandet Sincero Nude Touch nagu lakus? 4u.gif
Grazios spalvos ax.gif

user posted image
Atsakyti
Klausėte Rimmel Pro lako spalvos numerio-313, coctail passion
Atsakyti
Vakar nusilakavau Opi blue my mind. Spalva NEREALI wub.gif Tokia royal blue, graziai persilieja wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 03 22, 12:25)
Ar jau kuri nors bandet Sincero Nude Touch nagu lakus? 4u.gif 
Grazios spalvos ax.gif

user posted image


Bandziau,nusipirkau sviesia spalva...Vaizdas pusetinas,dengimasis irgi...O didziausia nesamone,kad ryte nulakavus po nakties kita ryta matosi isispaude plauku ispaudai lotuliukas.gif Neisdziusta galutinai per tiek laiko blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo EWI: 25 kovo 2014 - 15:00
Labas, pamenu kažkuri mergaite pirko Tom Ford nagų laka Sugar dune, kaip laikosi,dengiasi? smile.gif spalvyte tobula wub.gif
Atsakyti
Kokį rekomenduotumėt nagų lako džioviklį? Naudodavau Essence lašiukus, bet išėmė šią priemonę iš prekybos ir dabar nežinau veiksmingos priemonės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2014 04 14, 18:32)
Kokį rekomenduotumėt nagų lako džioviklį? Naudodavau Essence lašiukus, bet išėmė šią priemonę iš prekybos ir dabar nežinau veiksmingos priemonės unsure.gif


Gal ką iš profesionalių priemonių verta pabandyti g.gif Kokį opi ar china glaze, pati nebandžiau..Va dabar laukiu seche vite topo, kuris labai greitai išdžiūsta, anksčiau turėjau ir jau pasiilgau to jausmo kai nusilakuoji ir nereikia rūpintis ar gražiai išdžius lakas. Dar bandysiu kažkokią kitą nebandytą seche vite priemonę nagų lako džiovinimui (Invincible Dry Fast Topcoatą), kurioje priešingai nei tope nėra tos blogosios chemijos kaip suprantu. Bet čia turbūt tik po kokio mėnesio, dar laukiu.
user posted image

Ir palieku trumpą atsiliepimą apie Estee Lauder nagų laką Fuchsia. Gavau dovanų ir tikrai džiaugiausi proga išbandyti brangesnį, nuostabiame buteliuke patalpintą laką ir palyginti su kitais turimais.
user posted image
Buteliukas - pasaka, koks gražus wub.gif didelis storas ledo kubelis, kurio viduje - ryški spalva, buteliukas aišku didžiulis, bet lako 9 ml. Šepetukas gana smulkus, nestoras ir neilgas, pats lakas nėra tirštas, prie skystesnių, bet šepetuko dėka lako pasiima nedaug ir užsitepa labai patogiai, gana plonai, bet be ruoželių. Spalva ryški fukcijos, bet nėra rėkianti neoninė, gana prislopinta. Lakavau pagrindą, du lako sluoksnius ir per skubėjimą nespėjau užsitepti topo, ryte atsikėliau su nedidelias patalynės ruoželiais doh.gif, per dieną pastebėjau, kad lako paviršius toli gražu nėra iš tų, kurie blizga kaip lakas, trūksta žvilgesio o ir patys nagų galiukai ėmė baltuoti. Todėl grįžusi užsilakavau papildomą lako sluoksnį ir užsitepiau topą. Darau išvadą, kad lakui būtinas topas, kitu atveju trumpai laikysis ir bus neblizgus.
Atsakyti
O kur jūs užsisakinėjat pvz. China Glaze lakus? Turiu omeny ne LT parduotuves, kur anie kainuoja maždaug 25-27lt, bet internetinėse užsienio.. Esu mačius keletą, kur išvis po $3-4 lakai, bet dažniausiai arba atsiuntimas labai jau nekoks, arba nesiunčia į LT doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(_sala_ @ 2014 04 23, 09:39)
Gal ką iš profesionalių priemonių verta pabandyti  g.gif Kokį opi ar china glaze, pati nebandžiau..Va dabar laukiu seche vite topo, kuris labai greitai išdžiūsta, anksčiau turėjau ir jau pasiilgau to jausmo kai nusilakuoji ir nereikia rūpintis ar gražiai išdžius lakas. Dar bandysiu kažkokią kitą nebandytą seche vite priemonę nagų lako džiovinimui (Invincible Dry Fast Topcoatą), kurioje priešingai nei tope nėra tos blogosios chemijos kaip suprantu. Bet čia turbūt tik po kokio mėnesio, dar laukiu.


Bet tie teptukiniai tokie nepatogūs atrodo unsure.gif Toks vaizdas, kad lakuosiu ir ruožai atsiras ant kątik nulakuotų nagų nuo to braukimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 04 23, 15:55)
O kur jūs užsisakinėjat pvz. China Glaze lakus? Turiu omeny ne LT parduotuves, kur anie kainuoja maždaug 25-27lt, bet internetinėse užsienio.. Esu mačius keletą, kur išvis po $3-4 lakai, bet dažniausiai arba atsiuntimas labai jau nekoks, arba nesiunčia į LT  doh.gif  ax.gif


Iš USA per tarpininkes geriausia, tik aišku laukti reikia apie mėnesį, bet bent jau pigiau gaunasi smile.gif paskutinį kartą iš čiaužsisakiau ir dabar laukiu
QUOTE(cindy @ 2014 04 23, 17:30)
Bet tie teptukiniai tokie nepatogūs atrodo unsure.gif  Toks vaizdas, kad lakuosiu ir ruožai atsiras ant kątik nulakuotų nagų nuo to braukimo unsure.gif

Oi ne, aš tiesiog lukteliu kelias minutes ir tepu kaip topą, atlieka kelias funkcijas iškart . Niekas nesusigadina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(illuminated @ 2014 04 23, 14:55)
O kur jūs užsisakinėjat pvz. China Glaze lakus? Turiu omeny ne LT parduotuves, kur anie kainuoja maždaug 25-27lt, bet internetinėse užsienio.. Esu mačius keletą, kur išvis po $3-4 lakai, bet dažniausiai arba atsiuntimas labai jau nekoks, arba nesiunčia į LT  doh.gif  ax.gif



Yra tikimybė, kad "China Glaze" lakai kurie kainuoja po $3 yra padirbti. Internete tokių pasitaiko. Kaip ten sako, "If it's seems too good to be true then it probably is" Nes reali jų kaina yra $7.50 (bent jau amerikietiškame Ulta).

Nors sunku pasakyti, jei patikima svetainė, gal tikrai nuolaida:) Bet kuriuo atveju tai populiari firma, lyginama su O.P.I. Esu mėginusi, bet tik katą. Įspūdžiai labai geri, bet gal bus merginų, kurios daugiau kartų naudojo ir žinos geriau:)
Atsakyti