Įkraunama...
Įkraunama...

2010 m. panevėžiukai

QUOTE(Afigenija @ 2015 09 30, 13:49)
Kiba užšalot? mirksiukas.gif Mb šiand ryte sakė auto langai apšalę buvo blink.gif
Klausykit, persikeliam į 14 psl, nes šitam sėdėti man nelabai malonu, gal tada ir meeto reikalai pajudės? Norinčių bus? Kad ir 2-3, nesvarbu, siūlykit kada patogu rolleyes.gif

Čia dabar tyčia kvieti kai žinai, kad aš dirbt pradedu blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu va, bent jau į 14psl perlipom iš to mirties taško thumbup.gif
QUOTE(Ritula @ 2015 09 30, 14:02)
Ooooo Afigenija sveikinu!!!! Linkėjimai pilvuko gyventojui  nestuke.gif  nestuke.gif

Nedėkosiu, geriau po visko prisiduosiu kas ir kaip blush2.gif Bet gal nepastebėjai, kad iš mūsų aš čia ne 1 tokia rolleyes.gif Žodžiu renkam mes vėl chebrą - prašom prisijungti nestuke.gif
QUOTE(vakare.lt @ 2015 09 30, 21:04)
Čia dabar tyčia kvieti kai žinai, kad aš dirbt pradedu  blink.gif  biggrin.gif

Tai ir sakau siūlykit kada, manau, kad čia faktiškai visos dirbančios, man ir po jūsų darbų tinka lotuliukas.gif Gal pamąstom apie vietą, nes jei vakare, tai aš tik su M, o ir jūsų pipirus - nebe pipirus norėčiau pamatyti rolleyes.gif Kur geriausia mum su vaikučiais susibėgti??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigenija @ 2015 10 01, 00:44)
Nu va, bent jau į 14psl perlipom iš to mirties taško thumbup.gif

Nedėkosiu, geriau po visko prisiduosiu kas ir kaip blush2.gif Bet gal nepastebėjai, kad iš mūsų aš čia ne 1 tokia rolleyes.gif Žodžiu renkam mes vėl chebrą - prašom prisijungti nestuke.gif



Tikrai nepastebėjau smile.gif Bet kokiu atveju tada Sveikinu visas nestuke.gif nestuke.gif 4u.gif 4u.gif o prisijungsiu nebent gerokai vėliau doh.gif nestuke.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritula: 01 spalio 2015 - 08:26
QUOTE(Ritula @ 2015 10 01, 08:22)
o prisijungsiu nebent gerokai vėliau  doh.gif  nestuke.gif  lotuliukas.gif

Ko laukiam? smile.gif
Atsakyti
sveikinam ko dar nepasveikinom nestuke.gif nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
šaunuolės mamkos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
dėl meeto tai skelbkit griežtai datą su laiku ir bus kaip bus smile.gif tongue.gif rolleyes.gif
oi beje sveikutės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliukas13 @ 2015 10 01, 20:44)
dėl meeto tai skelbkit griežtai datą su laiku ir bus kaip bus smile.gif  tongue.gif  rolleyes.gif

Tu pirma vietą pasiūlyk, nes aš tai nežinau... Su leliukais gerai bet kur buvo, kai vežimėlius į krūvą suvarydavom ar auto kėdutes sustatydavom, o dabar? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigenija @ 2015 10 01, 20:49)
Ko laukiam? smile.gif


Kol dievas duos smile.gif
Atsakyti
Labas,
Leliuku uzderes! Super smile.gif Sveikinu, ko dar nesveikinau.

Mes su V irgi uz meeta. Tinka visada po piet.

O kur, tai manau butu ne pats blogiausias variantas i koki zaidimu kambari... vaikai uziimti, mamos ramiai pasiplepes....
Atsakyti
Nu, tai kas drąsiausia ir paskelbs datą ir vietą? 4u.gif
Atsakyti
tai kur vėl dingot? lotuliukas.gif
Lukas kviečia senus draugus ( iš kurių tikiuosi prisimintų bent vieną lotuliukas.gif ) į susitikimą KETVIRTADIENĮ 18VAL BABILONO PINGVINUKE 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stebukliukas13 @ 2015 10 05, 17:41)
tai kur vėl dingot?  lotuliukas.gif
Lukas kviečia senus draugus ( iš kurių tikiuosi prisimintų bent vieną  lotuliukas.gif ) į susitikimą KETVIRTADIENĮ 18VAL BABILONO PINGVINUKE  4u.gif

kuri ketvirtadieni? kai taip retai prisijungiam, tai gal reikia bent savaites perskaityti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(xingx @ 2015 10 06, 20:24)
kuri ketvirtadieni? kai taip retai prisijungiam, tai gal reikia bent savaites perskaityti...  g.gif


nu net nepagalvojau kad kils klausimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mes šį einam biggrin.gif
Atsakyti