Įkraunama...
Įkraunama...

2010 m. panevėžiukai

QUOTE(stebukliukas13 @ 2015 10 07, 16:49)
nu net nepagalvojau kad kils klausimas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
mes šį einam  biggrin.gif


ech...velniava smile.gif o mes siandien pramogavom smile.gif ryt niekaip sad.gif bet linkim smagaus laiko smile.gif p.s. Martynas prisimena ir Luka ir jo mama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritula @ 2015 10 07, 22:11)
ech...velniava smile.gif o mes siandien pramogavom smile.gif ryt niekaip sad.gif bet linkim smagaus laiko smile.gif p.s. Martynas prisimena ir Luka ir jo mama biggrin.gif


Tai Lukas tik Martyną ir Majų teatsimena lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
mes su Luku einam, kas norėsit ir galėsit prašom prisijungti 4u.gif
Atsakyti
O, meetukas... Gal kada nors kitą kartą spėsim ax.gif
Bent nuotraukas pasirodykit, mes tai rodėmės tongue.gif
Atsakyti
Tai, kad niekas ten ir nesusirinko, nėr ką rodyti ax.gif
Atsakyti
O aš tik šiandien perskaičiau doh.gif
Sveikinimai nestuke.gif ir dirbančiom 4u.gif Aš nei tokia, nei anokia blush2.gif
Mes tokie:
user posted image
Atsakyti
AudroneM, oho koks M dičkis thumbup.gif Kaip matau neužilgo ir K gimtadienį švęsite birthday.gif
Atsakyti
Labuka,
turiu pasiūlymą Kalėdiniam karnavalui - organizuoju mainus mirksiukas.gif Majui šį sezoną paskirtas zuikio vaidmuo, gal kas nors turite paskolinti kaukę 21d.? blush2.gif Mes ta proga galėtume paskolinti beždžionės visą kostiumą mirksiukas.gif
Atsakyti
Labuka, su pavasariu thumbup.gif
Idomu, idomu kuo cia taip visos uzsieme? g.gif
Atsakyti
o aš jau maniau kad neberasiu temutės lotuliukas.gif pasirodo ji yra !!! tik narių nerasta lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

Kaip sekasi ruostis i mokykla? Gal yra kas anksciau isejo? Kokias mokyklas pasirinkote?
Atsakyti
Martynas ir Majus klasiokai Ąžuolo progimnazijoje:)
Atsakyti
Vaiva taip pat su Martynu klasiokai Paltaroko gimazijoje smile.gif
Atsakyti