Įkraunama...
Įkraunama...

Laukiam tėtukų sugrįžtant

QUOTE(rinann @ 2014 01 28, 13:32)
Pritariu,tikrai sunku.Kažkada trumpai pas mus gyveno močiutės sesuo,turėdama šią ligą.Tai pamenu,naktim atsikeldavo,pradėdavo rakint duris,norėdavo išeit,draskydavosi,žodžiu labai sunkus metas buvo.

oksaniuk,ko dabar console.gif Nors šiaip kartais sveika paverkti.Aš irgi būna apsiašaroju dėl visokių niekniekių.Kažkaip po laidotuvių labai jautri pasidariau blush2.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kaip gyvenate? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 02 25, 00:15)
Kaip gyvenate? g.gif

visdar laukiam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 02 25, 00:15)
Kaip gyvenate? g.gif

Pavasaris atėjo,tai dabar jau gerai gyvenam ax.gif Duodamės po lauką.Savaitgalį buvau "Naktinių personų" koncerte,tai biški galva "prasivėdino" nuo naminių rūpesčių.

karamele,kada jau sulauksit? 4u.gif
Atsakyti
Su kuo rinnan ejai?Ar tetuka turit namie cool.gif
Kas seip pas jus mergikes naujo?
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 02 25, 13:35)
Su kuo rinnan ejai?Ar tetuka turit namie  cool.gif
Kas seip pas jus mergikes naujo?


oi kas gi cia naujo,laukiam tevelio
beja sugalvojo maniskis nama statyt,tai dabar buta pardavinejam,ziuresim kaip cia mum seksis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 02 25, 10:42)
Pavasaris atėjo,tai dabar jau gerai gyvenam ax.gif Duodamės po lauką.Savaitgalį buvau "Naktinių personų" koncerte,tai biški galva "prasivėdino" nuo naminių rūpesčių.

karamele,kada jau sulauksit? 4u.gif

Aha man ir įdomu. g.gif
Aš ir turiu naują galvos skausmą ir džiaugsmą, kolkas dar nesitiki kažkaip blush2.gif Turėsiu su pavasariu naujos veiklos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(oksaniuksxxx @ 2014 02 25, 13:35)
Su kuo rinnan ejai?Ar tetuka turit namie  cool.gif
Kas seip pas jus mergikes naujo?

Labas rytas smile.gif

Su draugėm ėjau. Tetuką turėsim už poros arba trijų savaičių.

O šiaip nieko naujo.Vos neparašiau darbas - namai,ale kad nedirbu lotuliukas.gif Tai taip ir gyvenam:namai-darželis-parduotuvė-namai. Dabar dar į lauką išeinam.
Atsakyti
Kaip gyvuojat? g.gif
Atsakyti
Merginos kaip gyvos? Numirė visai temukė>Ar visi tėčiai grįžo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2014 06 24, 00:47)
Merginos kaip gyvos? Numirė visai temukė>Ar visi tėčiai grįžo? g.gif

Gyvos gyvos 4u.gif Mūsu tėtis vis dar ten pat,tai va taip ir gyvenam pastoviai laukdami.
Kaip tau Giedrut,sekas? Kur jūsų tėtis? Čia ar svetur?
Atsakyti
QUOTE(rinann @ 2014 06 24, 16:06)
Gyvos gyvos 4u.gif  Mūsu tėtis vis dar ten pat,tai va taip ir gyvenam pastoviai laukdami.
Kaip tau Giedrut,sekas? Kur jūsų tėtis? Čia ar svetur?

mūsų tėtis čia ir panašu, kad ilgai užsibus, nes atsitiko pas mane neplanuotai blogų dalykų verysad.gif Negaliu likti viena, abu tėvai - tarp gyvybės ir mirties.
Tai va, žmogus planuoja, Dievas juokiasi. Mokausi dabar gyventi kitaip. Ir suprantu, kad gyvenimas pasikeičia per valandą. Pati tuo įsitikinau. verysad.gif

Papasakok, kas naujo pas jus. Nes aš tai nuskendusi savo bėdose.
Atsakyti