Įkraunama...
Įkraunama...

Demar avalynė

Aš va tokią ukrainietišką parduotuvę aptikau. Ten prie kiekvieno modeliuko surašyti paduko ilgiai centimetrais. Tikiuosi skaičiai patikimi g.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 09 24, 20:44)
Ar praktiškas modeliukas su avyte, kur gumytė užsitraukia viršuje? Pusantrų metų mergaitei. Ar neklapsės batas.
Ir dar dėl dydžio noriu pasitikslinti: kojytė 13,3 cm, tai turbūt reiktų 22/23D =14,5 cm?

Klapses, imkit kur labiau susispaudzia ax.gif Nebent kojyte putli rolleyes.gif
Atsakyti
Beja kas klause apie didesniu dydzius, tai ju atsirado, ir modeliukai labai faini nauji, tik kad ju dar beveik niekur nera pirkti g.gif

http://www.demar.com...eci-i-mlodziezy

pacioje apacioje sudeta. Nebent va Samanta Darlia siule, o taip tai nematyti visi man.
Atsakyti
Mamytes o koki modeliuka rekomenduotumete pusantru metu vaikuciams ax.gif labai prasau patarkite esu visiskai naujoke siame reikale, o vaikuciams batuku reikia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vezi @ 2014 09 25, 08:05)
Mamytes o koki modeliuka rekomenduotumete pusantru metu vaikuciams ax.gif  labai prasau patarkite esu visiskai naujoke siame reikale, o vaikuciams batuku reikia blush2.gif

mums labai Snow storm patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 09 25, 08:21)
mums labai Snow storm patiko 4u.gif

o kaip Nobi modeliukas? Panasus i Storm, tik ne ipdukai, o užsegami. Kažin kaip tie užsegiimai laiko g.gif
Atsakyti
Gal kuri galite pakomentuoti šiuos Demar X Snow batukus. Ar jie šilti, ar lengvi?

http://www.amazon.de...rds=demar xsnow
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2014 09 25, 09:40)
o kaip Nobi modeliukas? Panasus i Storm, tik ne ipdukai, o užsegami. Kažin kaip tie užsegiimai laiko  g.gif

manyčiau, kad jų minusas tas, kad negali pareguliuoti užsegimo tamprumo, bet manau kad gumytės neturėtų išsitampyti, nes tik vienam sezonui batai, tuoj išaugs biggrin.gif jei būtų ženkliai pigesni nei Storm, imčiau biggrin.gif ir modeliukas šviesus mergaitiškesnis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 09 25, 11:16)
manyčiau, kad jų minusas tas, kad negali pareguliuoti užsegimo tamprumo, bet manau kad gumytės neturėtų išsitampyti, nes tik vienam sezonui batai, tuoj išaugs biggrin.gif jei būtų ženkliai pigesni nei Storm, imčiau biggrin.gif ir modeliukas šviesus mergaitiškesnis wub.gif

Nobi ir yra pigesni dvidešimt litų nei Storm. Man irgi mergaitiškesnis modelis. Nusiunčiau užsakymą su ėriukais, bet gal dar spėsiu pakeist į Nobi. Geras pasirinkimas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2014 09 25, 08:21)
mums labai Snow storm patiko 4u.gif



Mums irgi, turime jau antrus. thumbup.gif


QUOTE(bambyze @ 2014 09 25, 09:40)
o kaip Nobi modeliukas? Panasus i Storm, tik ne ipdukai, o užsegami. Kažin kaip tie užsegiimai laiko  g.gif



Man buvo trukumas, kad nesireguliuoja uzsegimas. Vien dėl to rinkausi Snow storm.
Papildyta:
QUOTE(Lagūna @ 2014 09 25, 10:42)
Gal kuri galite pakomentuoti šiuos Demar X Snow batukus. Ar jie šilti, ar lengvi?

http://www.amazon.de...rds=demar xsnow



Jie naujiena, tad kažin ar kas pakomentuos. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2014 09 24, 09:51)
Kuo ypatingi tie demar batai, kad taip juos perkat? man jie negražūs, atrodo sunkūs ir nepatogūs. tokio tipo dukrai buvau nupirkus Columbia tai po vieno apsiavimo atsisakė juos nešioti.

Gal jie vizualiai ir atrodo sunkūs, bet realybėje jie lengvi ir labai šilti. Čia ir yra pagrindinis jų privalumas 4u.gif

QUOTE(roka @ 2014 09 24, 14:49)
Sakykit prašau, čia tiek cm pats vidinis padukas, ar tiek cm/tokio dydžio pėdai rekomenduojama?  g.gif
Pvz mūsų pėda apie 20.7, tai reiktų 32-33D, ar tilptume į 30-31D  g.gif

Visur rašosi vidpadžio išmatavimai. perkant reikia pamatuosi vaiko kojytę pastačius ant žemės ir pridėti 0,5-1,2 cm. kokią sumą gausite su tokio dydžio vidpaduku ieškokite batukų. Kol vilna neišsigulėsuji, gali atrodyti, kad viduje yra mažiau nei parašyta išmatavimuose, bet kai išsiguli vilna, tai išmatavimai atitinka 4u.gif

QUOTE(darlia25 @ 2014 09 24, 15:18)
radau info internete, kad toks buna vidpadis, nes jie ir raso kai kur kad atsizvelgti reikia jog kailiukas buna ir sumazeja 0.5 cm vidpadis 4u.gif

Kai vilna išsiguli, vidpadukas padidėja smile.gif

O kas dėl naujų modelių, tai brangesni jie gerokai bus. Nežinau kodėl kaina didesnė, mes jų dar neužsakinėjom, bet su Demar taip jau yra, kuo naujasnis modeliukas, tuo labiau kainytė keliama ( čia kalbu apie gamintojo kainas, aišku nuo to priklauso ir pardavimo kaina)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 25 rugsėjo 2014 - 22:05
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 09 24, 12:07)
mūsų mergina 5m praėjusiais metais su Demarais vaikčiojo. Mums tiko ir patiko
jie su natūralia vilna, ttad ir kai šilta koja neptrakaituoja o kai šalta kojytę šildo

O koki modeli savo mergaitei pirkot? Idomu ,ar atitinka vidpadis
Atsakyti