Įkraunama...
Įkraunama...

Demar avalynė

Mergaitės, o kur Kaune perkat Demar avalynę? Nemoku nematavus ir nečiupinėjus pirkti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2014 09 26, 16:30)
Mergaitės, o kur Kaune perkat Demar avalynę? Nemoku nematavus ir nečiupinėjus pirkti.  4u.gif



Pernai buvo Akropolyje Bimbo parduotuveje ir bazese, simet neaktualu, tad nesidomejau. ax.gif
Atsakyti
Gal kas galetu pakomentuoti apie Demar DOGGY ?
Atsakyti
Gal kas pirkot mergaitem demar billy?

http://demar.shoes.k...lly-1531-b.html
Gal galetumet vidpadi pakomentuoti...
Mergaites peda 20,5 cm. Ar man imti 32-33, ar mazi gali but, neapsisprendziu.

Ir gal jau kas nors pernai isbandet pingvinai Kenny?
Reiktu 18,5 cm pedai... Koki dydi imti wub.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vezi @ 2014 09 25, 07:05)
Mamytes o koki modeliuka rekomenduotumete pusantru metu vaikuciams ax.gif  labai prasau patarkite esu visiskai naujoke siame reikale, o vaikuciams batuku reikia blush2.gif

Mes tokio amziaus, kai buvom nesiojom modeliuka JOY A, patiko labai.
http://www.demar.com...ukt/111/3/joy-a
Atsakyti
QUOTE(zuika/puika @ 2014 09 26, 15:30)
Mergaitės, o kur Kaune perkat Demar avalynę? Nemoku nematavus ir nečiupinėjus pirkti.  4u.gif

Šiandien eidama Urme pro traukinį kaip tik čiupinau Demar butukus su isidedamu veiloku. Gaila, kad nereikia tokio tipo batų - labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vezi @ 2014 09 25, 09:05)
Mamytes o koki modeliuka rekomenduotumete pusantru metu vaikuciams ax.gif  labai prasau patarkite esu visiskai naujoke siame reikale, o vaikuciams batuku reikia blush2.gif


Mano dvimetei labai tiko billy, tie naujesnio modelio, ne tokie pūsti, geriau apgulantys kojytę.
Mažajai dabar irgi pusantrų, tai imsiu arba billy, arba kenny.
Atsakyti
Patarkit koki modeli geriau rinktis SNOW STORM ar DOGGY? Ar yra kakzoks skirtumas daugiau tarp ju ar tik uzsegime? Ir kuris modelis lengviau butu apsiauti, nusiauti paciam vaikui? Pernai turejom KENNY, bet sunku buvo apauti vaika, sunkiai kazkaip ta koja lindo..
Atsakyti
QUOTE(RA1 @ 2014 10 14, 11:18)
Patarkit koki modeli geriau rinktis SNOW STORM ar DOGGY? Ar yra kakzoks skirtumas daugiau tarp ju ar tik uzsegime? Ir kuris modelis lengviau butu apsiauti, nusiauti paciam vaikui? Pernai turejom KENNY, bet sunku buvo apauti vaika, sunkiai kazkaip ta koja lindo..

Man asmeniskai Stormai pats geriausias modeliukas. Lipukai reguliuoja aulo ploti. Kelnytes galima ir i vidu kisti ir ant batuko. Doggy lipukai nelabai reguliuojasi.

 i 
Reklama forume draudžiama.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 18 spalio 2014 - 11:15
sveikos,

demar nieko nesam tureje,galvoju pirkti doggy, kas turejot pakomentuokit,ar ta medziagyte neperslampa? vaikui 2.8m, eina i darzeli,tai gal butu patogus modelis paciam apsiauti.praeita ziema turejom sorel batus,su guma,panasiai kaip kenny is demaru. tai man ta guma nepatinka,susidaro kondensatas,kai isimdavau veilokiuka.tai gal jiem visiem tas pats. TAi kas galit pakomentuokit,ar verta tokius pirkti? aciu 4u.gif
Atsakyti
Labas, skaitineju, skirtingai randu del dydzio, sako del kailiuko putlumo, reiketu atimti kazkur 0.5 cm? blin, visu modeliuku skirias kazkiek vidpadukai. Snow stormus gal kas turi 26/27 dydi, kiek ten viduj is tikro, ar, su kokia kojyte tiktu vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2014 10 19, 23:03)
Labas, skaitineju, skirtingai randu del dydzio, sako del kailiuko putlumo, reiketu atimti kazkur 0.5 cm? blin, visu modeliuku skirias kazkiek vidpadukai. Snow stormus gal kas turi 26/27 dydi, kiek ten viduj is tikro, ar, su kokia kojyte tiktu vaikui?



Sunaus koja apie 16.3-16.5 cm, turime pernykscius sio modelio butent 26-27 dydi, specialiai matavau su pedkelnem ir vilnonem kojinem (nors taip neavi ziema), tai vietos lieka keli milimetrai (kailis nera dar pilnai susigulejes, nes pernai nedaug avejo).
Isemus matuojant, tai tikrai visi tie vidpadziu ilgiai tikrai gerai yra surasyti, bet realiai, kol vilna nera susigulejusi, vietos yra siek tiek maziau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingada: 19 spalio 2014 - 22:28