Įkraunama...
Įkraunama...

Demar avalynė

Sveikos,

gal kartais kuri turit Demar Kenny batukus 34/35 dydžio. Vienur randu, kad viduje 22cm, kitur 23,8cm. Maniškės koja 22,8cm ir nežinau ar tiks unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 25, 09:43)
Sveikos,

gal kartais kuri turit Demar Kenny batukus 34/35 dydžio. Vienur randu, kad viduje 22cm, kitur 23,8cm. Maniškės koja 22,8cm ir nežinau ar tiks  unsure.gif


22.8 cm kojai turetu but reikalingas 37 batu dydis unsure.gif net nesizvalgyciau i 34/35 blink.gif

maniskis su 22.3 cm 36 dydzio batus avi... o 35 dar visai ant ribos tinka tik tuo atveju, jei batai didinti, arba basankes atvirais pirstais

Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2015 09 25, 11:19)
22.8 cm kojai turetu but reikalingas 37 batu dydis  unsure.gif  net nesizvalgyciau i 34/35  blink.gif

maniskis su 22.3 cm 36 dydzio batus avi... o 35 dar visai ant ribos tinka tik tuo  atveju, jei batai didinti, arba basankes atvirais pirstais

Žinau koks batų dydis reikalingas, ieškojau mažesnei batų ir užmačiau, kad prie šio dydžio parašyta viduj 23,8, todėl ir susidomėjau. Neturėję mes šios firmos batų, gal didinti, kad taip rašo, todėl ir pasidomėjau gal kas turi tokius.
Pati nešioju 38/39, o turiu vienus batus 37 dydžio, tad dydis dar ne viską pasako schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 25, 11:30)
Žinau koks batų dydis reikalingas, ieškojau mažesnei batų ir užmačiau, kad prie šio dydžio parašyta viduj 23,8, todėl ir susidomėjau. Neturėję mes šios firmos batų, gal didinti, kad taip rašo, todėl ir pasidomėjau gal kas turi tokius.
Pati nešioju 38/39, o turiu vienus batus 37 dydžio, tad dydis dar ne viską pasako schmoll.gif


esu turejus sunui Demarus, nera jie tiek padidinti, kazkas matyt pada isorej pamatavo, kad beveik 24 cm rado smile.gif arba skaiciuka suklydo rasant...
Atsakyti
QUOTE(adriatic @ 2015 09 25, 12:15)
esu turejus sunui Demarus, nera jie tiek padidinti, kazkas matyt pada isorej pamatavo, kad beveik 24 cm rado smile.gif arba skaiciuka suklydo rasant...

Ačiū, taip gali ir išsidurti, nes yra prierašas - matuotas vidpadis doh.gif
http://www.vaikuapra...id_product=2628
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 25, 13:06)
Ačiū, taip gali ir išsidurti, nes yra prierašas - matuotas vidpadis doh.gif
http://www.vaikuapra...id_product=2628


as dvieju kitu modeliu turejus, abu atitiko ta didesni dydi, kuris yra po bruksnio, bet ne daugiau

dar permeciau keleta lenkisku tinklapiu, tai 34/35 d ydziui raso vidpaduko ilgius 22.4-22.5 cm, tai atitinka standartini 35 dydi

stai demar dydziu lentele, gal kam pravers (cm vidpadzio nurodomi)

Rozmiar 26/27 28/29 30/31 32/33 34/35
Długość wkładki(cm) 17.5 18.8 20 21.4 22.4
Atsakyti
QUOTE(raimundux @ 2015 09 25, 10:30)
Žinau koks batų dydis reikalingas, ieškojau mažesnei batų ir užmačiau, kad prie šio dydžio parašyta viduj 23,8, todėl ir susidomėjau. Neturėję mes šios firmos batų, gal didinti, kad taip rašo, todėl ir pasidomėjau gal kas turi tokius.
Pati nešioju 38/39, o turiu vienus batus 37 dydžio, tad dydis dar ne viską pasako schmoll.gif

Nepatingėjau atsinešti ir išsimatuoti. 23,4 gaunasi man. pas skirtingus pardavėjus skirtingi išmatavimai nes priklauso kaip matuoji. Dėl vilnos tankumo sunku išmatuosi. Aš į paduką kišau kietą juostelę. įdedi 22 cm juostelę, atrodo tinka ir vietos nebelieka, įdedi 23 cm juostele, taip pat telpa smile.gif Pirkite ten, kur galimas gražinimas biggrin.gif
O šiaip iš patirties galiu pasakyti, kad vilna tikrai išsiguli ir nors pradžioje atrodo kaip ir nebėra daug laisvos vietos, šiek tiek panešiojus išsiguli ir papilomos vietos atsiranda. Aišku, svarbu kad pačiam vaikui nespaustų ir būtų patogu 4u.gif
Atsakyti
Gal parašys kas, kur būtų galima įsigyti Demar batukų Kaune? 4u.gif
Atsakyti
O kas turėjot tokius http://www.demar.lt/...p...=20&lang=LT
Radau 17 eur su išimama vilnos kojine. Sako iki -30 su jais galima... Kažin ar tiesa?

Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2015 10 27, 18:30)
O kas turėjot tokius http://www.demar.lt/...p...=20&lang=LT
Radau 17 eur su išimama vilnos kojine. Sako iki -30 su jais galima... Kažin ar tiesa?

Gal pakomentuos tas, kas pirko ir nešiojo žiemą. Aš irgi buvau juos užmačius, bet parduotuvėj pačiupinėjau- plona man pasirodė ta "kojinė", toks plonas veilokiukas, manau prie šlapdribos tik išdrįsčiau vaiką išleist....
Atsakyti
QUOTE(zujka19 @ 2015 10 27, 17:54)
Gal pakomentuos tas, kas pirko ir nešiojo žiemą. Aš irgi buvau juos užmačius, bet parduotuvėj pačiupinėjau- plona man pasirodė ta "kojinė", toks plonas veilokiukas, manau prie šlapdribos tik išdrįsčiau vaiką išleist....

oi mum jie superiniai..anais metais abiem savo bernam palikau juos ..lengvi, patogus..nesalo maniskiai. Bet cia nuo mamu priklauso as jau dabar matau mieste vaikus su demar batais doh.gif tai ka tada noreti..arba darzelyje puse grupes su zieminem kepurem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2015 10 28, 01:26)
oi mum jie superiniai..anais metais abiem savo bernam palikau juos ..lengvi, patogus..nesalo maniskiai. Bet cia nuo mamu priklauso as jau dabar matau mieste vaikus su demar batais  doh.gif tai ka tada noreti..arba darzelyje puse grupes su zieminem kepurem  biggrin.gif


Turbūt visiems skirtingai. Būna su tais pat batais vieni šala kojas, o kiti nea. Šiemet nutariau išbandyti šiuos guminukus. Kojinė tai ir man per plona pasirodė, na bet bus matyt. Jei nepamiršiu, tai parašysiu atsiliepimus po žiemos 4u.gif
Atsakyti