Įkraunama...
Įkraunama...

Demar avalynė

QUOTE(erikiuxxx @ 2015 10 28, 01:26)
oi mum jie superiniai..anais metais abiem savo bernam palikau juos ..lengvi, patogus..nesalo maniskiai. Bet cia nuo mamu priklauso as jau dabar matau mieste vaikus su demar batais  doh.gif tai ka tada noreti..arba darzelyje puse grupes su zieminem kepurem  biggrin.gif

Kokį modeliuką vyresnėlis Jūsų avėjo?
Atsakyti
Gal kas žinot, kur galima būtų šiuos batukus nupirkti ?
http://www.demar.lt/...p...=20&lang=LT
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2015 10 27, 17:30)
O kas turėjot tokius http://www.demar.lt/...p...=20&lang=LT
Radau 17 eur su išimama vilnos kojine. Sako iki -30 su jais galima... Kažin ar tiesa?


Siandien (+1) mano dickis po miska ir purvynus vaiksciojo su tokiais, koja silta ir sausa. Tikiuosi, kad ir saltu oru tiks. Gundausi ir mazajam pirkti tokius, nes po sios dienos pasivaiksciojimo su ecco zieminiais kojytes buvo saltos:(
Atsakyti
QUOTE(godive @ 2015 11 22, 15:28)
Siandien (+1) mano dickis po miska ir purvynus vaiksciojo su tokiais, koja silta ir sausa. Tikiuosi, kad ir saltu oru tiks. Gundausi ir mazajam pirkti tokius, nes po sios dienos pasivaiksciojimo su ecco zieminiais kojytes buvo saltos:(

Kai mažesnis vaikas buvo, turėjau Demar. Nevaikščiojo jis daug, mažas buvo, tai Demar tiko, kojytė šilta, tačiau didesniam vaikui aš Demar nepirkčiau, nes pakankamai sunkūs, padas storas, neišformuotas, tas vaikas kaip ant kokių kojokų. Vienintelis Demar plius žema kaina. SU ecco mano vaikui buvo per šalta, tad jau antrus metus iš eilės nešios maniškis Naturino batukus. Jie taip pat viduje pilnai su vilna, padukas išformuotas ir ne toks gremėzdiškas, kaip Demar
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 11 22, 17:47)
Kai mažesnis vaikas buvo, turėjau Demar. Nevaikščiojo jis daug, mažas buvo, tai Demar tiko, kojytė šilta, tačiau didesniam vaikui aš Demar nepirkčiau, nes pakankamai sunkūs, padas storas, neišformuotas, tas vaikas kaip ant kokių kojokų. Vienintelis Demar plius žema kaina. SU ecco mano vaikui buvo per šalta, tad jau antrus metus iš eilės nešios maniškis Naturino batukus. Jie taip pat viduje pilnai su vilna, padukas išformuotas ir ne toks gremėzdiškas, kaip Demar

Nesutinku Batukai iki 24-25 dydžio sveria iki 500 gr. 25-26 dydis apie 500 gr,Vienai kojai tenka apie 250 gr.Didesni dydžiai šiek tiek daugiau. Jūs man parodykit kitus žieminius batus su vilna ar kailiu kurie svertų tiek mažai. Prekiauju įvairia avalynę ir kartais tenka siųsti vasarines basutes kurios sveria tiek pat kiek Demar. Aš sakyčiau kad kaip tik tai vieni lengviausių batų. Dėl aukšto paduko, sutinku, reikia priprasti, bet jei padukas bus plonas, kad ir kokios sudėties jis būtų, prie rimtų šalčių kojytė šals
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joliuke: 27 lapkričio 2015 - 14:06
QUOTE(Luna888 @ 2015 11 02, 09:38)
Gal kas žinot, kur galima būtų šiuos batukus nupirkti ?
http://www.demar.lt/...p...=20&lang=LT

Prisidedu prie klausimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2015 11 27, 15:05)
Jūs man parodykit kitus žieminius batus su vilna ar kailiu kurie svertų tiek mažai.

Kaip jau rašiau, Naturino batai lengvesni ir padas geriau išformuotas, jie taip pat viduje su vilna, siunčiausi pati savo vaikui ir kolegės pirkinius čiupinėjau thumbup.gif
Naturino batų pilna čia:
http://www.amazon.de...se-bin=Naturino
Atsakyti
QUOTE(Joliuke @ 2015 11 27, 14:05)
Dėl aukšto paduko, sutinku, reikia priprasti, bet jei padukas bus plonas, kad ir kokios sudėties jis būtų, prie rimtų šalčių kojytė šals

Padas DEMARU nera aukstas !!! cia jis vizualiai taip atrodo, o jus ikiskyte i vidu ranka, ir pamatysite, kad padas ju yra kaip ir visu eiliniu zieminiu batuku !!! Jis tik is isores toks padarytas, nuo sniego smile.gif Superiniai batai lengvi ir labai silti ir patogus vaikui, jej tik didis gerai parinktas ! musu vaikai tik su plona kojine jos nesioja thumbup.gif
Atsakyti
Nešioja ir mūsų dvynukai Demar batukus. Nepasakyčiau, kad stebuklas ir kojytės tikrai ne visada šiltos. Dabar jiems 1,5m., nešiojam tuos su avytėm,vaikštinėja puikiai, tikrai lengvi. Tai prie -10 laipsnių daug maž šiltos, bet prie -15 tai pašala pirštukai tikrai po geros valandos net su vilnone kojinyte sad.gif nors dar ir nuo vaiko priklauso. Sūnus ir prie -10 grižta vesiais pirštukais,o dukrytės tuo tarpu būna šiltutės. Prie -15 sūnaus ledinės, dukros tik vėsios. Taip kad ne tik nuo batų tas atšalimas kojų priklausyt gali wink.gif
Atsakyti
Nešioja dabar Demar Kenny c. Lengvai užsiauna, nusiauna. Bet prie -10 kojos nebuvo šiltos. O vakar grižo šlapiais didžiaisias pirštais g.gif nors lauke nėra šlapia. Tai jei pliurzos, bijau visai šlapios kojos bus

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2016 01 17, 15:23)
Nešioja dabar Demar Kenny c. Lengvai užsiauna, nusiauna. Bet prie -10 kojos nebuvo šiltos. O vakar grižo šlapiais didžiaisias pirštais  g.gif nors lauke nėra šlapia. Tai jei pliurzos, bijau visai šlapios kojos bus

Negalėjo pirštukai tiesiog suprakaituoti? smile.gif Nes maniškei irgi taip nutinka nepriklausomai nuo batukų smile.gif
Atsakyti
gal galite patarti, kuris modelis tinkamiausias vaikučiui su siaura pėda ir blauzda?
Atsakyti