Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos Kaune

QUOTE("Monika" @ 2014 02 19, 12:12)
Buvau pas Rasą  4u.gif

nu kad buvot gerai, o atsiliepimai?
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2014 02 19, 19:04)
nu kad buvot gerai, o atsiliepimai?

atsakyta auščiau, pasiskaitykite.

Kaina pas Rasą 50lt
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 19, 17:42)
Pritariu, Rasa nuostabi mirksiukas.gif


Buvau ir as pas Rasa. Nepasakė visiškai nieko, bendrais bruozais, ka galima pritaikyti kiekvienam.




Papildyta:
Gal galite kad pasakyti, kaip Genutei prisiskambinti, kur aleksote? Jau gal 6 ketvirtadienius bandau, niekaip.
Atsakyti
QUOTE(Krisssteliux @ 2014 02 20, 11:02)
Buvau ir as pas Rasa. Nepasakė visiškai nieko, bendrais bruozais, ka galima pritaikyti kiekvienam.
Papildyta:
Gal galite kad pasakyti, kaip Genutei prisiskambinti, kur aleksote? Jau gal 6 ketvirtadienius bandau, niekaip.

Tai, jeigu einat be konkrečių klausimų, bile sužinot "kas kada gal bus", tai ir gaunat bendrinius atsakymus. Taro kortos, ne aiškiaregystė, kuo konkrečiau paklausi, tuo konkrečiau atsako. O ir šiaip nesuprantu mados lakstyt iš vienos būrėjos pas kitą, kaip pas kokią kirpėją. Nerimtai atrodo ta, kuri lekia pas kiekvieną būrėją kas savaitė.
Atsakyti
Labas vakaras, merginos jus žinot labai daug, buciau dekinga uz informacija ar Genute is Juozapavičiaus pr. 9-4 ir genute is, Jotvingiu g. 6-56 yra vienas ir tas pats asmuo, tik man atrodo, kas Šilainiuose ji dirbo laaaabai senai esu buvusi gal pries 12 metu, o dabar ji yra persikelusi i Juozapaviciaus prospekta. Buciau dekinga uz komentarus
Atsakyti
QUOTE(super duper tetis @ 2014 02 21, 19:53)
Labas vakaras, merginos jus žinot labai daug, buciau dekinga uz informacija ar Genute is  Juozapavičiaus pr. 9-4 ir genute is, Jotvingiu g. 6-56 yra vienas ir tas pats asmuo, tik man atrodo, kas Šilainiuose ji dirbo laaaabai senai  esu buvusi gal pries 12 metu, o dabar ji yra persikelusi i Juozapaviciaus prospekta. Buciau dekinga uz komentarus

ta pati smile.gif
tik, mano nuomone, ji taip "suprastėjus" (jei taip galima pasakyt), kad po paskutinio mano ir mano 2 pažįstamų apsilankymų nei pati eičiau, nei kitam siūlyčiau...
Atsakyti
Ар Genutė Česnuliavičienė, kur registruotis reikia IV 9-10, tai ta pati, kur anksčiau prie Rotušės buvo. Kur jokių kortų nėra, tik žiūri ir viską apie žmogų pila, ypač apie ligas.

O dabar kur ji? ir kiek ima?
Atsakyti
Sveikos, gal kas buvote pas bureja Sofija ir galite pasakyti tikslu adresa arba kaip ja rasti ,nes paaiskino tai sudetingai biggrin.gif:D
Atsakyti
Gal kas zino ar buvo pas ragana Uga,vardas Jurgita bigsmile.gif
Atsakyti
patarkit kas nors tikrai gerą bureją ? nei Rasos, nei Gerdos, nei mociutes iš savo prognozės nesipildė sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MariaMersedes @ 2014 03 03, 23:26)
patarkit kas nors tikrai gerą bureją ? nei Rasos, nei Gerdos, nei mociutes iš savo prognozės nesipildė sad.gif

Tai ką jūs tikitės išgirst, lakstydama nuo vienos būrėjos pas kitą? Kad viena kitos žodžius atkartotų? Nereik piktnaudžiaut būrimais.
Atsakyti
Jus visiskai teisi!Jei zmogus nieko pats nesistengia... Bega ir iesko kas padarys stebukla... Tai galima lakstyt ir darytis sau atrakcijas.Nereik lakstyt nuo vienos prie kitos, o bandyt sprest savo problema ( jei ji yra)
Atsakyti