Įkraunama...
Įkraunama...

Prancūzų buldogai

QUOTE(lacosta @ 2014 01 26, 17:18)
tss, na pagriskite prasau savo zodzius kito suns foto tokio pat amziaus kaip maniskis jusiskeje foto, kuris ziuri taip aukstai ir is padilbu ir nerodo baltymo  rolleyes.gif  jei parodysite foto daryta tokio amziaus suniuko, is vat tokio kampo ir ziurincio taip aukstai ir is padilbu be baltymo matomo akyse, as cia viesai ripazinsiu, kad maniskio akys - brokas....


nejaugi pas jus tikrai 'kennel blind' sindromas, kad pati to nematot? aisku is tokio kampo visi rodys to balto, bet yra skirtumas KIEK jo rodys. idesiu foto jei norit, negaila, tik nesuprantu ar verta del to gincytis. kiekvienams matom savo akimis.. galim palyginti su visu akis, tame tarpe ir jusu demetuko.
Atsakyti
QUOTE(*Dovilė* @ 2014 01 25, 22:28)
Siandien gavau gera klausyma smile.gif Kaip valote savo suniukams dantis? Pavyzdziui as stengiuos bent karta savaitej duoti morka pagriauzti, kazkur skaiciau kad taip suo apsivalo dantukus... O ka jus darote?

tikrai ne kiekvienam tiks tas pats receptas smile.gif mano yra du kurie tvarkingai ir graziai griauzia kramtalus, tai pora kart per savaite gauna tu dirbtiniu kaulu ar pn. kitos trys yra per daug nekantrios ir tuos kramtalus ryja, tai pavojinga duot, pora kart vos atpurciau, paspringo. po to jau nebebandau duot net jei ir stebiu kaip griauzia. tai sitom perku avies stuburkauli, pas mus RAW tiekejai turi nesmulkintus, pusmetrinius, kadangi ten ne plikas kaulas tai ilgai griauzia kol apsvarina, dantys net ir pensininkes visai gerai atrodo, nera idealiai balti, bet ir nenurude..
mano vete pataria su sepetuku valyt, bet man ranka neatlaikytu turbut 5 nusveisti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 27 sausio 2014 - 12:51
QUOTE(Rida_R @ 2014 01 25, 15:12)
O nuotraukoje aiškiai matosi, kad šuo žiūri iš padilbų  4u.gif

beziurinedama savo vaiku albumus atsiminiau sita foto..irgi visi zvelgia is padilbu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2014 01 27, 12:29)
nejaugi pas jus tikrai 'kennel blind' sindromas, kad pati to nematot? aisku is tokio kampo visi rodys to balto, bet yra skirtumas KIEK jo rodys. idesiu foto jei norit, negaila, tik nesuprantu ar verta del to gincytis. kiekvienams matom savo akimis.. galim palyginti su visu akis, tame tarpe ir jusu demetuko.

negi jus pati taip norit itikinti save, kad maniskis blogas - kad nematote, jog jusu fotikas yra kur kas zemiau, nei fotografuojant maniski ir maniskis ziuri ( pats zvilgsnis sofokusuotas ne i fotografa o aukstyn) kur kas auksciau, plius prasom parodyti demeta suniuka ir tokio pat amziaus kaip maniskis rolleyes.gif

Bet kuri is jusiskiu galeciau nufotkinti taiop, kad akys atrodytu ne ka geriau, skirtumas tebutu tas, kad treciojo voko krastas pigmentuotas - kas savaime suprantama privalo buti pas tigrini - ypac tamsiai tigrini prancuzu buldoga

jei konkreciai nezinot kas su mano sunio akimis, tai as pati parasysiu - pas ji tiesiog treciojo voko krastas nepigmentuotas - kas demetam suniui anaip tol nera didelis trukumas rolleyes.gif dabar as cia standarto komentaru neieskosiu, pati galite susirasti. Taip pat demetam suniui standartas leidzia ir baltus nagus - ko neleidzia tigriniam ir tp... ir t.d.....
Taip pat tam paciam standarte parasyta, beje Rida jau ir pacitavo - akys vertinamos suniui ziurint tiesiai - as idejau foto. O kad jums eiliniu karta nepatinka - cia vel gi ne mano problema....


Ir vat sedziu ir galvoju... kaip cia taip , as tokia apgavike isiuliau zmogui broka - o tas brokas pas gan zinoma korejos hendleri, kuris neima bet ko ruosti parodoms - ruosiasi show karjerai g.gif o seiminkas beje pats irgi hendleris megejas, - states ne karta gerus prancuzus ir laimejes - toks tupas - ir praso pas mane antro prancuzo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 27 sausio 2014 - 13:32
QUOTE(tss @ 2014 01 27, 13:05)
beziurinedama savo vaiku albumus atsiminiau sita foto..irgi visi zvelgia is padilbu  mirksiukas.gif

a tikrai??? o kur pats zvilgsnis nukreiptas, tiesiai ar aukstyn ivirsu??
mokate pati ziasti su fotoaparotu pakankamai neblogai, taigi turetumet matyt gerai fotografavimo kampu ir zvilgniu fokusavimo neatitikima...........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 27 sausio 2014 - 15:23
cia pamokele bendram isprusimui, nors gal reiketu deti i fotografavimo tema...

tas pats suniukas, fotografuotas ta pacia diena, vienoje foto ziuri is padilbu i virsu, kitoje ziuri tiesiai ( pirmu atveju skanukas uzkeltas per aukstai, antru nuleistas zemiau, fotikas abiem atvejais daug maz tam paciam lygyje..
ir ka vienoje fotkeje akys baisiai blogos, o kitoje jau per viena kadra emusios ir sustvarkiusios.... bet kur gi yra kas i vienos serijos foto paziurejes, gyvai suns nemates, ziurincio tiesiai fotke isvis praignoraves simta procentines isvadas padaro - ir zinoma beabejo teisingas....
[attachmentid=231173] [attachmentid=231173]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lacosta: 27 sausio 2014 - 16:24
QUOTE(tss @ 2014 01 27, 13:50)
tikrai ne kiekvienam tiks tas pats receptas smile.gif mano yra du kurie tvarkingai ir graziai griauzia kramtalus, tai pora kart per savaite gauna tu dirbtiniu kaulu ar pn. kitos trys yra per daug nekantrios ir tuos kramtalus ryja, tai pavojinga duot, pora kart vos atpurciau, paspringo. po to jau nebebandau duot net jei ir stebiu kaip griauzia. tai sitom perku avies stuburkauli, pas mus RAW tiekejai turi nesmulkintus, pusmetrinius, kadangi ten ne plikas kaulas tai ilgai griauzia kol apsvarina,  dantys net ir pensininkes visai gerai atrodo, nera idealiai balti, bet ir nenurude..
mano vete pataria su sepetuku valyt, bet man ranka neatlaikytu turbut 5 nusveisti smile.gif


Seniau bandziau grauztukus pirkti. Bet mergina vos ne menesi zaisdavo ir veliau teikdavosi siek tiek pagrauzti, tai nepasiteisino sis reikalas. Tada per laida skirta augintiniams girdejau apie morka, bet po pazaidimo su ta morka jauciuos kad ziurkike auginciau biggrin.gif visur mazi morkos skuteliai. Kartais nuo karto dar nuperkam dziovinta elniuko kojyte mergina megsta smile.gif Bet kai isgirdau apie sepetuka sumasciau gal tai butu geriausia iseitis tada zinociau tikrai kad svarus dantukai, nes maitinu sausu, kaulu stengiuosi neduoti. Beje esu girdejus, kad yra ir purskaliuku, kurie yra skirti burnos higienai. Gal kam teko girdeti?
Papildyta:
user posted image

Va kaip berniokas megejas pamiegoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Dovile* @ 2014 01 27, 16:24)
Bet kai isgirdau apie sepetuka sumasciau gal tai butu geriausia iseitis tada zinociau tikrai kad svarus dantukai, nes maitinu sausu, kaulu stengiuosi neduoti. Beje esu girdejus, kad yra ir purskaliuku, kurie yra skirti burnos higienai. Gal kam teko girdeti?

yra dumbliai skirti burnos higienai dedasi ant maisto ir yra skystis su chlorchexidinu - kuri galima pilti i sunu vandeni - mazina akmenu susidaryma..
bandziau kai Iriskai paradontoze buvo - tirai padejo ( na aisku prie rinto gydymo riedai cia buvo) bet valymo dantu su narkoze nedarem. Po kiek laiko nustojus naudoti rpiemones vel akmenys atsinaujino, bet atsirades mazas suniukas namie parode pvz kaip galima skaniai kilimus grauzti - tai vat taip 2 ziurkikes ir varo kilima koki ypac kol ner musu namie ir pas abi tas 'ziurkikes' ant kruminiu nei vienos apnaseles. Pas ryzaja - kuri gali kaifuoti puse dienos gumini zaisla kruminiais monotoniskai kramtydama irgi nei vienos apnaseles ant kruminiu, o va pas tuos kurie tingi kazka grauzti vienintele iseitis dantu sepetys - kol valai gerai, tik nustoji ir vel tas pats.....
Papildyta:
QUOTE(*Dovile* @ 2014 01 27, 16:24)
user posted image

Va kaip berniokas megejas pamiegoti biggrin.gif

o kiek kleckui amziaus? as prie dantu nelisciau isvis iki jie nebaigs augti, t.y. iki mazdaug 10-12 men amziaus
Atsakyti
QUOTE(rasulinka @ 2014 01 26, 15:15)
ar jus vedate dabar kai lauke -15-18 salcio suniukus i lauka atlikti reikaliuku.as nevedu ,turim irenge tualeta terasoje,jinai istiklinta.net aprengus drabuzeliais man atrodo gali kojytes pasalti,o batuku nepripazista manoji


Na didziaja vedam i lauka, bet stengiuosi jos nerengti, nes tada matau kada jai salta ir metas namo eiti. O mazaji ismetu arba i kiema arba i teresa, nes is jo vaiksciotojas dar nekoks smile.gif greiciau gaunasi kad susisuku ji i adijala ir panesioju ant ranku po parka lotuliukas.gif . Ziema veranda geras dalykas, bet kai ateis vasara bus prakeiksmas nes smirdes, todel mes nusprendem leisti tik kai salta, kitu atveju tegu zygiuoja i kiema.

Ka darote su suniuku pedutemis ziema? Gal kokiu kremuku tepate? ar kokias kitas spa proceduras darote? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(lacosta @ 2014 01 27, 17:32)
o kiek kleckui amziaus? as prie dantu nelisciau isvis iki jie nebaigs augti, t.y. iki mazdaug 10-12 men amziaus

Mazasis dar mazas tik 3 menesiukai, tai prie jo iki kitu metu nelisiu, o beto jis taip pat megejas pagriauzti kilima lotuliukas.gif gerai, kad tas kilimas man nepatinka tai negaila biggrin.gif. O stai didziajai jau kazkur 1,5 metuku ir yra prie tinginio. Mastau apie jos dantuku prieziura. Geriau ideti siek tiek idirbio dabar kad ateity netureti problemu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lacosta @ 2014 01 27, 14:20)
Bet kuri is jusiskiu galeciau nufotkinti taiop, kad akys atrodytu ne ka geriau, skirtumas tebutu tas, kad treciojo voko krastas pigmentuotas - kas savaime suprantama privalo buti pas tigrini - ypac tamsiai tigrini prancuzu buldoga

  g.gif

Negaletumet. tiesiog akys ne tokios. suprantu kad buna nevykusiu foto, o jums cia kaip tycia, visos nevyke supuole blink.gif nesvarbu, jus turit savo nuomone, as savo, nu ir valio. ne as ta suni pirkau, ne mano galvos skausmas. o kad ruosia parodoms nesistebiu, kas jam belieka isigyjus tokia prabanga mirksiukas.gif neturiu dabar laiko ieskot lygiai tokio pat kampo nuotraukos, bet macius ir tu demetu..neitikinsit kad jiems tai norma.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 27 sausio 2014 - 17:38
QUOTE(lacosta @ 2014 01 27, 16:22)
a tikrai??? o kur pats zvilgsnis nukreiptas, tiesiai ar aukstyn  ivirsu??
mokate pati ziasti su fotoaparotu pakankamai neblogai, taigi turetumet matyt gerai fotografavimo kampu ir zvilgniu fokusavimo  neatitikima...........

jie visi ziuri is apacios i virsu, puikiai tai zinau, nes pati laikiau aukstyn iskelta ju maitinimo bliudeli smile.gif
nepatingejau paieskot identisku galvos ir zvilgsnio poziciju pas demeta, kad butu galim palygint akis. nes kitu atveju as esu smeizike ar ne? turbut nebeverta veltis i diskusija, tikejausi kad jus kaip teiseja keliate auksciau kokybes kartele, o ne nuleidziate zemyn.
Atsakyti
QUOTE(tss @ 2014 01 27, 22:07)
jie visi ziuri is apacios i virsu, puikiai tai zinau, nes pati laikiau aukstyn iskelta ju maitinimo bliudeli smile.gif
  nepatingejau paieskot identisku galvos ir zvilgsnio poziciju pas demeta, kad butu galim palygint akis. nes kitu atveju as esu smeizike ar ne? turbut nebeverta veltis i diskusija, tikejausi kad jus kaip teiseja keliate auksciau kokybes kartele, o ne nuleidziate zemyn.

Iskelta galva ir tiesiai ziurinciu suniu..... Manau su tigriniu pvz aiskiai parodziau kuom skiriasi is padilbu i virsu ir tiesiai aukstyn..... Any way kas norejo tas suprato....
Kam ta nuotrauka su prisimerkusiu ideta apskritai neaisku, ai tiesa tam kad parodyti kokia as bloga....


Gi jau seniai pripazinau kad esu kalta del visu jusu ir kitu pasaulio nelaimiu ir vokia kitokia, kokia tik pageidaujate wink.gif


Karteliu as niekam nekeliu, vienintele kartele egzistuojanti man yra standartas toks koks parasytas, o va kur as pati nusistatineju karteles- tai yra sveikata ir mano sunu sveikatos tyrimai
Atsakyti