Įkraunama...
Įkraunama...

Pudeliai (4-oji tema)

Šuo yra tas vienintelis pasaulyje, kuris tave myli labiau nei save.

user posted image

Gal ir ne visų mylimukus radau blush2.gif

Senoji tema: http://www.supermama...howtopic=928895
Atsakyti
Na, tai grįžtam prie sterilizacijos biggrin.gif . Aš kažkur skaičiau ir ne kartą girdėjau (jau ir nebepamenu kur ir kada, bet užsifiksavo), kad reikėtų geriau po pirmos rujos. Tai va, ir sėdžiu ir laukiu. Tai kaip geriau, kas dabar pasakys g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Sherbet @ 2014 01 25, 17:44)
Na, tai grįžtam prie sterilizacijos  biggrin.gif . Aš kažkur skaičiau ir ne kartą girdėjau (jau ir nebepamenu kur ir kada, bet užsifiksavo), kad reikėtų geriau po pirmos rujos. Tai va, ir sėdžiu ir laukiu. Tai kaip geriau, kas dabar pasakys g.gif .

4u.gif vat man irgi sitas dalykas yra uzsifiksaves,nors mano kalytes ir nesterilizuotos.
Atsakyti
Liepa27, taip po 10dienų reik nueiti išsitraukti, bet man jie tokie g.gif kaip prie pat odos tai per kieti, vistiek dirgina odą manau.
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2014 01 25, 19:04)
Liepa27, taip po 10dienų reik nueiti išsitraukti, bet man jie tokie  g.gif  kaip prie pat odos tai per kieti, vistiek dirgina odą manau.

sakyk,o po operacijos nieko nuskausminancio neduoda kalytem,juk joms skauda,operacija gi atlikta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 25, 22:27)
sakyk,o po operacijos nieko nuskausminancio neduoda kalytem,juk joms skauda,operacija gi atlikta unsure.gif

Nežinau kas buvo suleista po operacijos, bet vakar kai ėjom persirišti jau tik antibiotikus suleido.Kažkaip vakar taip nesimatė, kad ji nenori vaikščioti, gal narkozė dar veikė, bet šiandien matau, kad jai skauda kai vaikšto, tai beveik ir guli tiktais. Gal specialiai neleidžia nuo skausmo, kad nesidraskytų, nešokinėtų, o kai jaučia skausmą užtai ir guli. Nu matysim, reiks pirmadienį eiti pas vet. pasikonsultuoti.
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2014 01 25, 22:36)
Nežinau kas buvo suleista po operacijos, bet vakar kai ėjom persirišti jau tik antibiotikus suleido.Kažkaip vakar taip nesimatė, kad ji nenori vaikščioti, gal narkozė dar veikė, bet šiandien matau, kad jai skauda kai vaikšto, tai beveik ir guli tiktais. Gal specialiai neleidžia nuo skausmo, kad nesidraskytų, nešokinėtų, o kai jaučia skausmą užtai ir guli. Nu matysim, reiks pirmadienį eiti pas vet. pasikonsultuoti.

verysad.gif vargses tada tos kalytes,as turbut prasyciau nuskausminamuju,kad suleistu.o kad sokineja,tai gal kaip tik nieko bloga,sako reik judet po operacijos.
rasau taip,nes ir paciai operacija nusimato,todel bijau pagalvot apie pooperacini skausma,o kuo suo skiriasi nuo zmogaus?juk jam irgi skauda,tik pasakyt negali.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 25, 23:44)

Nu man gydytoja liepė saugoti nuo šokinėjimų, kurį laiką laiptais nešioti, tai ir saugom.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 25, 22:44)
verysad.gif vargses tada tos kalytes,as turbut prasyciau nuskausminamuju,kad suleistu.o kad sokineja,tai gal kaip tik nieko bloga,sako reik judet po operacijos.
rasau taip,nes ir paciai operacija nusimato,todel bijau pagalvot apie pooperacini skausma,o kuo suo skiriasi nuo zmogaus?juk jam irgi skauda,tik pasakyt negali.


mano mama tris operacijos - cezarius turėjo, po visų trijų trečią dieną kaip naujai iškepta biggrin.gif

dėl rujų tai vis daugiau kalbama ir rodoma, kad geriausia būtent prieš pirmąją rują smile.gif
Atsakyti
Taskeli95, labai graziai tema sukurei, foto surinkai musu augintiniu (mano pati pirmoji blush2.gif ), super, busi musu temos administratore drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Aciu tau.

O as vis zadu kazkokia foto ikelt, bet tik prie egles turiu paskutine biggrin.gif .
I lauka dar vis isleidziam viena, bet leidziam nebe per paradines duris, kur gatve pagrindine, o per kita puse, tai bega i sekanti tuscia sklypa, ramiau tipo cool.gif . Visad rengiam striuke, bet ir tai parskuodzia greit atgal. Stengiuos nelepint maistu nuo stalo blush2.gif , bet kai duodu kazka, tai ir sedi pusbadziu, galvoja islauks to skanesto doh.gif . O jau tokiom akelem ziuri kai valgom, atrodo visa savo porcija atiduosiu lotuliukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 01 26, 00:07)
mano mama tris operacijos - cezarius turėjo, po visų trijų trečią dieną kaip naujai iškepta  biggrin.gif

dėl rujų tai vis daugiau kalbama ir rodoma, kad geriausia būtent prieš pirmąją rują smile.gif

4u.gif taip butent tokia ir nusimato man,laaabai bijau uz tai ir kalytes uzjauciu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(taskelis95 @ 2014 01 25, 23:56)
Nu man gydytoja liepė saugoti nuo šokinėjimų, kurį laiką laiptais nešioti, tai ir saugom.

4u.gif tai nesiginciju,kad reik saugot,bet del nuskausminimo galetumet veto uzklaust mirksiukas.gif
Beje netycia perskaiciau,kad Jakovo klinikoj atliekama laparoskopine kaliu sterilizacija.Kaune turbut dar nedaromos tokios operacijos.
Atsakyti
Sveikos naujoj temoj 4u.gif

Pagyrimai didžiausi Taškeli95 4u.gif 4u.gif 4u.gif Labai miela wub.gif
Atsakyti