Įkraunama...
Įkraunama...

Pudeliai (4-oji tema)

Ačiū už pagyrimus 4u.gif
Tik sukūrus pastebėjau, kad Liepos27 neradau gražuolių, o gal ir dar kai kieno g.gif
Kitoj temoj pridėsiu, taigi rodykit savo gražuolius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(taskelis95 @ 2014 01 26, 13:18)
Ačiū už pagyrimus  4u.gif
Tik sukūrus pastebėjau, kad Liepos27 neradau gražuolių, o gal ir dar kai kieno  g.gif
Kitoj temoj pridėsiu, taigi rodykit savo gražuolius  smile.gif

4u.gif nesvarbu,kazkaip nefotkinu ju specialiai.na,nebent kai kita karta nusikirpsim,nufotografuosiu ax.gif
Kaip tavo mergyte siandien jauciasi?
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 26, 13:30)
Kaip tavo mergyte siandien jauciasi?


Oi ačiū, žymiai geriau jaučiamės, vaikščioti dar nenori, bet jau meilę rodyti vėl pradėjo wub.gif , o tai buvo čia tokia abejinga ir nelaiminga. Ir pavalgė, ir palakė jau šiandien normaliai, matosi, kad šuo grįžta 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 26, 01:46)
4u.gif taip butent tokia ir nusimato man,laaabai bijau uz tai ir kalytes uzjauciu biggrin.gif
Papildyta:

4u.gif tai nesiginciju,kad reik saugot,bet del nuskausminimo galetumet veto uzklaust mirksiukas.gif
Beje netycia perskaiciau,kad Jakovo klinikoj atliekama laparoskopine kaliu sterilizacija.Kaune turbut dar nedaromos tokios operacijos.

Googlinau ,bet taip ir neradau info apie laparoskine sterilizacija.
Gal galima placiau?
Atsakyti
O mums reikia dabar galvotis naują šukuoseną, nes nuo kojytės nuskuto kailiuoko tam, kad kateterį įstatyti eitų. Tai manau darysim bumbuliukus ant kojyčių biggrin.gif , nors tai planavau tik vasarai padaryti.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 26, 14:05)
Googlinau ,bet taip ir neradau info apie laparoskine sterilizacija.
Gal galima placiau?

4u.gif http://www.vetmed.lt...CFcNF3godJGoAtA
Atsakyti
Sveiki domiuosi pudeliukais, norėtume įsigyti gal kas turite pasiūlymų, dar turiu klausimą ar jie tikrai mažai šeriasi ar labai daug reikalauja priežiūros norime savo dukrai kuri alergiška gal kas susidūrėte su tokia problema gal ką nors patartumėt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lin.kal. @ 2014 01 29, 11:43)
Sveiki domiuosi pudeliukais, norėtume įsigyti gal kas turite pasiūlymų, dar turiu klausimą ar jie tikrai mažai šeriasi ar labai daug reikalauja priežiūros norime savo dukrai kuri alergiška gal kas susidūrėte su tokia problema gal ką nors patartumėt smile.gif

4u.gif nesupykit,bet gal geriau nepirkit jokio gyvuno.nes jei tik gydytojams paminesit,kad turit suni,iskart nustatys,kad alergija nuo jo...
Reikalauja daug prieziuros,kaip ir bet kuris kitas gyvunas-maudyti maziausiai karta per menesi,sukuoti,kirpti kas 2-3 men.
o jei paskaiciuoti geresniam maistui,kirpimui,skiepams kasmetiniams,gersniam sampunui ir, jei prireiktu, veterinaro paslaugom isleidziamos pinigus,islaidu tikrai nemazai.
Pudeliai nesiseria,yra linksmi,judrus,garsiai lojantys reikia-nereikia sunys(aisku,yra kas sugeba issiaukleti).
jei viskas,kas isvardinta neisgasdino,siulau dar apsilankyti sveciuose pas zmones,auginancius sia veisle ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 29 sausio 2014 - 12:04
QUOTE(lin.kal. @ 2014 01 29, 10:43)
Sveiki domiuosi pudeliukais, norėtume įsigyti gal kas turite pasiūlymų, dar turiu klausimą ar jie tikrai mažai šeriasi ar labai daug reikalauja priežiūros norime savo dukrai kuri alergiška gal kas susidūrėte su tokia problema gal ką nors patartumėt smile.gif


su alergija elkites labai atsargiau butu geriausia kad dukra turetu galimybe daug laiko praleisti su pudeliu ir butu aisku alergizuoja jis ja ar ne. asmeniskai as gyvenau su kambarioke kuri turejo seska, alergija prasidejo tik po puses metu gyvenimo kartu su juo, laime jis buvo ne mano ir uzteko issikraustyti.
su sunimis kurie nesukelia alergijos reikia buti atsargiu dar ir del to ka alergija sunims, o ir kelems buna paciam gyvunui arba ju plaukams. turiu kate sfinksa, kuri sakoma kad nesukelia alergijos, taciau mano seimoje yra zmoniu alergisku katems ir sfinksas jiems alergija sekmingai sukelia, reakcija buna silpnesne, taciau vistiek kartu buti ilga laika vienoj patalpoi negali
Atsakyti
Žiemai buvau užauginusi Rėjai kailį, laiks nuo laiko patrumpindavau, bet šalčiams laikiau ilgesnį, stipriai trumpinti planavau gal tik kovo mėnesį, bet dabar iš po sterilizacijos, ilgo gulėjimo, mažai šukavimosi blush2.gif pastebėjau kelias sąvėlas. Rods vakar buvau išukavusi, bet šiandien žiūriu vėl yra. Kažkaip nenorėjau aš jos labai kankinti su tuo šukavimu, kai ji leisgyvė gulėdavo ax.gif , būčiau žinojusi, būčiau tą kailį geriau nukirpusi prieš sterilizaciją.
Kaip su tom sąvėlom? Ar atsistatys kailis po maudynių, ar jau geriau kirpti kailį trumpai? Kaži kada galim maudyti po operacijos?
Atsakyti
QUOTE(martyinka @ 2014 01 29, 17:02)
su alergija elkites labai atsargiau butu geriausia kad dukra turetu galimybe daug laiko praleisti su pudeliu ir butu aisku alergizuoja jis ja ar ne. asmeniskai as gyvenau su kambarioke kuri turejo seska, alergija prasidejo tik po puses metu gyvenimo kartu su juo, laime jis buvo ne mano ir uzteko issikraustyti.
su sunimis kurie nesukelia alergijos reikia buti atsargiu dar ir del to ka alergija sunims, o ir kelems buna paciam gyvunui arba ju plaukams. turiu kate sfinksa, kuri sakoma kad nesukelia alergijos, taciau mano seimoje yra zmoniu alergisku katems ir sfinksas jiems alergija sekmingai sukelia, reakcija buna silpnesne, taciau vistiek kartu buti ilga laika vienoj patalpoi negali

Plikos kates yra ziaurus alergenas,nezinau,is kur ta mintis,kad jos nesukelia alergiju.Pliki gyvunai turi daug odos isskyru,o tai ir alergizuoja.
Kad alergizuotu pudelis labai retas atvejis.Bent jau visos seimos ,kurios pirko is musu pudelius del seimos nariu alergijos,jokiu problemu neturejo.Mano seimoje yra keletas ziauriu asmininku - alergiku,kuriems nuo kitu gyvunu iskart "sakes",tuo tarpu nuo kruvos musu pudeliu viskas O.K.

Papildyta:
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 29, 13:01)

Pudeliai nesiseria,yra linksmi,judrus,garsiai lojantys reikia-nereikia sunys(aisku,yra  kas sugeba issiaukleti).


Apie lojima tai cia aisku man naujiena blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(taskelis95 @ 2014 01 30, 14:35)
Žiemai buvau užauginusi Rėjai kailį, laiks nuo laiko patrumpindavau, bet šalčiams laikiau ilgesnį, stipriai trumpinti planavau gal tik kovo mėnesį, bet dabar iš po sterilizacijos, ilgo gulėjimo, mažai šukavimosi  blush2.gif pastebėjau kelias sąvėlas. Rods vakar buvau išukavusi, bet šiandien žiūriu vėl yra. Kažkaip nenorėjau aš jos labai kankinti su tuo šukavimu, kai ji leisgyvė gulėdavo  ax.gif , būčiau žinojusi, būčiau tą kailį geriau nukirpusi prieš sterilizaciją.
Kaip su tom sąvėlom? Ar atsistatys kailis po maudynių, ar jau geriau kirpti kailį trumpai? Kaži kada galim maudyti po operacijos?

Maudyti galima iskart,kai isims siulus.Pries maudynes issukuokit savelas ir viskas.
Atsakyti
4u.gif Vizune,zinau,kad tu puikiai susikalbi su pudeliais.bet...nu sutik ne visi tokio tvirto charakterio zmones kaip tu,yra ir tokiu,pvz,kaip as,kurie uzsileidzia sunis,vaikus ant savo galvos ir tada iseina kitaip.jos loja ir is dziaugsmo,kai savas ateina ir kai svetimas ateina.neloja nebent,kai vienos buna ir svetimas ateina.tada matyt bijo biggrin.gif
4u.gif Del alergiju tai neabejoju,kad jie nealergizuoja.bet jei zmogus dvejoja ir jei bent sakiniu uzsimins,kad namie pudelis,gydytojo gali buti lengvai itikinamas,kad alergija pudelis ir sukele.
Ir isvis norejau,kad ta zinute mano butu kiek atbaidanti,nes ziauru ziuret,kai gyvunu globos puslapiuose atsiduria net veisliniai sunys neva tai del sukilusios alergijos ir pan.Negaliu susitaikyt,kai i gyvuna ziurima,kaip i daikta-nusipirkau,nepatiks parduosiu ar ismesiu...
Atsakyti