Įkraunama...
Įkraunama...

Pudeliai (4-oji tema)

QUOTE(liepa27 @ 2014 01 30, 18:46)
4u.gif Vizune,zinau,kad tu puikiai susikalbi su pudeliais.bet...nu sutik ne visi tokio tvirto charakterio zmones kaip tu,yra ir tokiu,pvz,kaip as,kurie uzsileidzia sunis,vaikus ant savo galvos ir tada iseina kitaip.jos loja ir is dziaugsmo,kai savas ateina ir kai svetimas ateina.neloja nebent,kai vienos buna ir svetimas ateina.tada matyt bijo biggrin.gif


Pas mumis dėl lojimo yra skirtingai. Namie, nei bute, nei lauke jos nėra nei balso (na nebent greitoji pravažiuoja hihihi.gif ), bet tik išvažiuoja į kaimą, kur yra pekinė ir dar vienas mišrūniukas ir mano šuo patampa tikra "kaimietė". Nežinau, gal ji į kompaniją nori įsipaišyti doh.gif , bet suvaldyti jos ten neina. Bet grįžus namo ji puikiai žino kokios namie yra taisyklės 4u.gif
Atsakyti
Tikiu,kad yra kulturingu pudeliuku labai mazai lojanciu, o visi jie kai loja tas lojimas ju toks super garsus ir superduper skardziabalciskas?
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 01 30, 19:18)
Tikiu,kad yra kulturingu pudeliuku labai mazai lojanciu, o visi jie kai loja tas lojimas ju toks super garsus ir superduper skardziabalciskas?

biggrin.gif sakyciau taip,ypac kai loja dviese.Bent jau mano panos geras gerkles turi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 30, 18:46)
4u.gif Vizune,zinau,kad tu puikiai susikalbi su pudeliais.bet...nu sutik ne visi tokio tvirto charakterio zmones kaip tu,yra ir tokiu,pvz,kaip as,kurie uzsileidzia sunis,vaikus ant savo galvos ir tada iseina kitaip.jos loja ir is dziaugsmo,kai savas ateina ir kai svetimas ateina.neloja nebent,kai vienos buna ir svetimas ateina.tada matyt bijo biggrin.gif
4u.gif Del alergiju tai neabejoju,kad jie nealergizuoja.bet jei zmogus dvejoja ir jei bent sakiniu uzsimins,kad namie pudelis,gydytojo gali buti lengvai itikinamas,kad alergija pudelis ir sukele.
Ir isvis norejau,kad ta zinute mano butu kiek atbaidanti,nes ziauru ziuret,kai gyvunu globos puslapiuose atsiduria net veisliniai sunys neva tai del sukilusios alergijos ir pan.Negaliu susitaikyt,kai i gyvuna ziurima,kaip i daikta-nusipirkau,nepatiks parduosiu ar ismesiu...


Nepyk,bet spresti pagal savo 2 sunis apie visa veisle,tai nevisai logiska ..Kaip ir apie mano charakterio tvirtuma visiskai manes nepazistant ax.gif Mano akimis ziurint,tavo mergaites pagal mano pudelius atrodo labai uzspaustos ir depresuotos..Tai man atrodo ,kad butent tu esi "plieninio " charakterio zmogus,kad tavo suniukai tokie stresuoti ir santurus.
Tiesiog tu aiskini zmonems,kad pudelio kaip veisles ypatumas skalyt belenkiek,tuo jis skirias nuo kitu veisliu..Pudelis loja nei kiek nei daugiau,nei maziau nei kiti sunys.Ir kaip visose veislese yra asmenybiu mengstanciu "pakalbeti",o yra visisku tyleniu,kad net pradedi galvoti,kad suo nebylus.
Del globos namu,nezinau nei vieno pudelio su dokumentais, uzsibuvusio globos namuose.Jei taip atsitiktu,pasiimtume ji is ten nedelsiant.
Beje ,tavo sunyciu mamos savininke Hipe pirko vaikui alergikui -asmininkui.Man kazkaip i galva neatejo gasdinti Liutke ,kad jai suns nereikia,ar paciai prisigalvot,kad ji Hipe i globos namus atiduos.Jei kyla tokiu niuansu,visa tai is anksto aptariama su veiseju.
O jei dar apie alergija,tai as pati esu nezmoniskai alergiska,tai man turbut irgi net svajot apie suni nereiktu...
Atsakyti
QUOTE(vizune @ 2014 01 30, 20:47)
Nepyk,bet spresti pagal savo 2 sunis apie visa veisle,tai nevisai logiska ..Kaip ir apie mano charakterio tvirtuma visiskai manes nepazistant  ax.gif Mano akimis ziurint,tavo mergaites pagal mano pudelius atrodo labai uzspaustos ir depresuotos..Tai man atrodo ,kad butent tu esi "plieninio " charakterio zmogus,kad tavo suniukai tokie stresuoti ir santurus.
Tiesiog tu aiskini zmonems,kad pudelio kaip veisles ypatumas skalyt belenkiek,tuo jis skirias nuo kitu veisliu..Pudelis loja nei kiek nei daugiau,nei maziau nei kiti sunys.Ir kaip visose veislese yra asmenybiu mengstanciu "pakalbeti",o yra visisku tyleniu,kad net pradedi galvoti,kad suo nebylus.
Del globos namu,nezinau nei vieno pudelio su dokumentais, uzsibuvusio globos namuose.Jei taip atsitiktu,pasiimtume ji is ten nedelsiant.
Beje ,tavo sunyciu mamos savininke Hipe pirko vaikui alergikui -asmininkui.Man kazkaip i galva neatejo gasdinti Liutke ,kad jai suns nereikia,ar paciai prisigalvot,kad ji Hipe i globos namus atiduos.Jei kyla tokiu niuansu,visa tai is anksto aptariama su veiseju.
O jei dar apie alergija,tai as pati esu nezmoniskai alergiska,tai man turbut irgi net svajot apie suni nereiktu...

4u.gif Ne as plieninio charakterio, mano vyro jos bijo,nes jis su jomis- grubus.bijo jos jo.O kad kirpykloj depresuoja tai man isvis nieko keista.Svetima vieta, manes salia nera ir dar nemalonias joms proceduras daro(na,man atrodo,kad nemlonios,nes kai pradedu sukuot Pika net pleiskanom isnesa,bando sprukt progai pasitaikius).
Taip,as nepazistu taves,nuomone susidarius tik is virtualaus bendravimo.Tiesiog manau,kad susikalbeti su sunimis,kad sie paklustu ,gebeti juos isstatyti parodoj,susitvarkyti su svetimais sunimis kirpykloje gali tik tvirto charakterio zmones.Apie globos namus kalbedama turejau bendrai veislinius sunis.Tikrai maciau per skelbima dovanojama labradora,sarpeju.o vat kolege savo pudeliuka nori atiduoti,net man siule.Del alergiju tai nesakau gi,kad pudelis alergizuoja,o sakau,kad gydytojai suvercia dazniausiai visas alergijas gyvunams.Drauge del to ka tik pasiimto katinuko atsisake,nes gydytoja eiline sloga alergijai priskyre.Ir rasiau as,zinoma,kad tik apie savo kalytes,kad jos loja ir entuziastingai.Nu gal del to,kad mes bendrai pasibaranti semynele,tai ir sunys i mus biggrin.gif .Bet visgi tegul zino,kad pasitaiko ir tokiu pudeliuku,o tai tikesis ramybes,o cia lot prades.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liepa27: 30 sausio 2014 - 20:34
QUOTE(vizune @ 2014 01 30, 17:03)
Plikos kates yra ziaurus alergenas,nezinau,is kur ta mintis,kad jos nesukelia alergiju.Pliki gyvunai turi daug odos isskyru,o tai ir alergizuoja.
Kad alergizuotu pudelis labai retas atvejis.Bent jau visos seimos ,kurios pirko is musu  pudelius del seimos nariu alergijos,jokiu problemu neturejo.Mano seimoje yra keletas ziauriu asmininku - alergiku,kuriems nuo kitu gyvunu iskart "sakes",tuo tarpu nuo kruvos musu pudeliu viskas O.K.

gal tas mitas gel to kad kailiui kas alergiskas tai su jom tada viskas ok buna nesukelia alergijos tada. kaip konkreciai su pudeliu zinau tik is spaudos ir kitu nuomoniu todel nesigincysiu, tik turejau omeni kad reikia buti atsargiam.

norejau dar tave apie papilotes paklausti, siokiu metu laiku risti tik ryzine ar celofanine ar abi? nes milijonas nuomoniu tai idomu Jusu smile.gif kolkas visi patarimai kuriuos gavau labai padejo 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(martyinka @ 2014 01 30, 21:57)
gal tas mitas gel to kad kailiui kas alergiskas tai su jom tada viskas ok buna nesukelia alergijos tada. kaip konkreciai su pudeliu zinau tik is spaudos ir kitu nuomoniu todel nesigincysiu, tik turejau omeni kad reikia buti atsargiam.

norejau dar tave apie papilotes paklausti, siokiu metu laiku risti tik ryzine ar celofanine ar abi? nes milijonas nuomoniu tai idomu Jusu  smile.gif kolkas visi patarimai kuriuos gavau labai padejo  4u.gif

Saviskiams celofanines risau tik ant ausu,kitur tik ryzines,nepriklausomai nuo sezono.Kad ir kiek per slapuma jie pas mane duodavosi,kazkaip neistezdavo jos..Bet su papilotemis reikia isvis labai atsargiai- jei suo megsta pasikasinet ar zaisti su kitais sunimis,tai is papilociu plaukai ispesami is saknu.Ir dar yra kailiu,kurie nuo papilociu dar labiau veliasi.Cia labai individualiai..Visgi pudelis labai aktyvus suo ir kailis jo specifinis.Kartais zymiai geriau risti kasytes gumytemis,o galvos plaukus net ne lateksinemis,o minkstomis.
Atsakyti
QUOTE(liepa27 @ 2014 01 30, 21:18)

Taip,as nepazistu taves,nuomone susidarius tik is virtualaus bendravimo.Tiesiog manau,kad susikalbeti su sunimis,kad sie paklustu ,gebeti juos  isstatyti parodoj,susitvarkyti su svetimais sunimis kirpykloje gali tik tvirto charakterio zmones.

Kirpykloje sunys elgiasi labai normaliai,jokio "kietumo"su jais nereikia,o jeigu kazkas "durnavotas",tai tas namo eina nesikirpes tongue.gif
O kas liecia parodinius pudeliukus,tai tu net neisivaizduoji kokie tai islepinti sunys ir kiek daug jiems yra leidziama.Seimininkai ant ausu pries tokius suniukus vaiksto,kad tik jam parodoje smagu butu,apie joki "kieta" seimininka cia net kalbos but negali,kitaip pudelis parodoj "nuvytes"kaip gvazdikas bus.Parodu zvaigzdutes nuo keliu savaiciu turi "ypatingo" suns statuta,yra tokiu,kuriu seimininkai net kito suns paliest negali,nes savaitgali parodoj "zvaigzde"atsimins sia nuodeme ir jai staigiai pradings upas lotuliukas.gif
Jei busi "kietas " su pudeliu ,turesi uzguita neidomu suni.
Atsakyti
teko buti seminare kur sake kad parodinis suo ne naminis,ir parodini suni laikyti namuose visai neturi buti patogu jums, patogu turi buti suniui, jam reikia atiduoti viska ir daryti taip kad suo jaustusi zvaigzde ir noretu tokia buti, o kitaip kaip Vizune sake nuvytes gvazdikas smile.gif

jei kada busit parodoi matysit kaip atrodo visi pudeliai ir kaip mano, nemoku ir nesuprantu kaip ja ikvepti kad ji noretu rodytis, jai smagu parodoi patinka viskas ok bet va rodytis ji tik kiemo sunims nori doh.gif

QUOTE(vizune @ 2014 01 30, 21:51)
Saviskiams celofanines risau tik ant ausu,kitur tik ryzines,nepriklausomai nuo sezono.Kad ir kiek per slapuma jie pas mane duodavosi,kazkaip neistezdavo jos..Bet su papilotemis reikia isvis labai atsargiai- jei suo megsta pasikasinet ar zaisti su kitais sunimis,tai is papilociu plaukai ispesami is saknu.Ir dar yra kailiu,kurie nuo papilociu dar labiau veliasi.Cia labai individualiai..Visgi pudelis labai aktyvus suo ir kailis jo specifinis.Kartais zymiai geriau risti kasytes gumytemis,o galvos plaukus net ne lateksinemis,o minkstomis.


na kad su kiekviena lateksine ispesu kuoksta plauku tai jau pastebejau, senai jau risu minkstas gumeles, bet sugalvojau kad ir papilotes reikia isbandyti, nususe jos plauku galai nors tu ka doh.gif nezinau kaip juos atgaivinti. papilociu nesikaso nei pati nei draugai nebando isimti, bet ju risimas isukis man, nezinau bet va tarpuose tarp ju man issipesioja plauku tai atrodo netvarkingai, bet cia jie islenda gal del to kad dar trumpi jos plaukai
Atsakyti
Norėjau pasiteirauti, ar saugote savo šunis nuo blusų ir kokiomis priemonėmis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ditaedita: 01 vasario 2014 - 10:33
Sveikos,

O kiek praleidau diskusijų. Mūsų Tina irgi loja:
kai ateina į namus nepažįstamas,
lauke, kai nori žaisti su kitais šunimis ar vaikais,
kai ją kas nors bando aploti, ji taip pat loja atgal.
Ir "balselis" oho koks sodrus, net nepatikėsi, kad pudelis šitaip gali loti.
Kai kurie šunys bėga net neatsisukdami. lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, Damos 4u.gif

Kokia graži temos pradžia, ačiū labai, kad ir mūsų nepamiršot ax.gif

Labai daug žiūriu diskutuojat visokiom temom, kurios ir mums aktualios, pradėjau net mąstyti apie sterelizacija, kažin, jei TIKRAI nežadam daugintis, ar būtina ta sterelizacija? g.gif Esu girdėjus, kad sterelizuotos kalės piktesnės būna, bet labiau dresuotis leidžia, kažin ar tiesa... Nežinau ką mum daryti, nes operuotis net nepagalvojom blush2.gif Gaila man ją operuot, skausmai, kančios unsure.gif o jeigu paskui kokia nepavykus operacija netyčia? nežinau ką daryyyyt sad.gif


Ir pasirodom kaip gyvenam, o gi per šalčius tik ir vartomės lovytėj thumbup.gif user posted image
Atsakyti