Įkraunama...
Įkraunama...

Pudeliai (4-oji tema)

QUOTE(dija @ 2016 04 12, 09:31)
Pasiruošę priimti naują narį? smile.gif Vardą jau išrinkote?


Taip, jau beveik viską turim, dar tik guolis ir maistas turi ateiti, bet jau nupirkta smile.gif

Vardo turim gal 20 variantų biggrin.gif Vis laukiu vyro versijos, nes jis tik mano ir vaikų sąrašą prabrauko lotuliukas.gif Bet gali būti, bus kaip su naujagimiu, pamatai ir supranti, kad sugalvotas variantas prie veido netinka, o tinka kažkoks visai kitas biggrin.gif

O jūs, kiek prisimenu, jau turėjot išrinkę? Kokia istorija vardo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2016 04 12, 11:43)
Taip, jau beveik viską turim, dar tik guolis ir maistas turi ateiti, bet jau nupirkta smile.gif

Vardo turim gal 20 variantų biggrin.gif Vis laukiu vyro versijos, nes jis tik mano ir vaikų sąrašą prabrauko lotuliukas.gif Bet gali būti, bus kaip su naujagimiu, pamatai ir supranti, kad sugalvotas variantas prie veido netinka, o tinka kažkoks visai kitas biggrin.gif

O jūs, kiek prisimenu, jau turėjot išrinkę? Kokia istorija vardo? smile.gif

Ai mes kavinėje maisto laukėme, tai skaičiau pagooglinus mergaičių vardus ir vaikai užkibo ant Keros. Tai irgi laukiam kol parsivešim, žiūrėsim kaip šauksis. Kolkas nubalsuotas šis, nors variantų kasdien naujų prigalvoja.
Mes dar žaislų nepripirkom. Kelis tik pritaikėm pažaidimam, o reikia daugiau, kad nebūtų pagundos odinius baldus griaužti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2016 04 12, 11:01)
Ai mes kavinėje maisto laukėme, tai skaičiau pagooglinus mergaičių vardus ir vaikai užkibo ant Keros. Tai irgi laukiam kol parsivešim, žiūrėsim kaip šauksis. Kolkas nubalsuotas šis, nors variantų kasdien naujų prigalvoja.
Mes dar žaislų nepripirkom. Kelis tik pritaikėm pažaidimam, o reikia daugiau, kad nebūtų pagundos odinius baldus griaužti smile.gif



Aišku smile.gif Man iš mūsų sąrašo kol kas labiausiai limpa Barlis ir Šelbis, ir vaikams jie gražūs, o mažoji visai gerai ištaria. Na bet dar laukiu tų vyro variantų biggrin.gif

Aš irgi iš žaislų tik tokią virvę patampymui pirkau. Norėjau kamuoliuką nupirkt, bet pagalvojau, nežinau, kokio dydžio dabar snukutis bus, nes jei nupirksiu per didelį, neapžios biggrin.gif Dar lyg veisėja sakė po žaisliuką įduos kiekvienam smile.gif

O dėl graužimų, tai mes narvą nusipirkom, bandysiu kažkaip švelniai pripratint, kad ten jo poilsio ir ramybės vieta ir namie paliekant ten uždarysiu. Aš iš namų dirbu, tai ilgiau nei 2 valandom retai kada paliksim, todėl tikiuosi, kad tą laiką narve prasnaus ramiai.
Atsakyti
Pasidalinkite patirtimi kaip jūs parsivežėte šuniukus namo? Pirmą kartą šuniukas mašina važiuos, gali ir sysioti ir vemti. Koks būtų saugiausias variantas jei neturi specialaus krepšio?
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2016 04 14, 13:31)
Pasidalinkite patirtimi kaip jūs parsivežėte šuniukus namo? Pirmą kartą šuniukas mašina važiuos, gali ir sysioti ir vemti. Koks būtų saugiausias variantas jei neturi specialaus krepšio?


Aš pirkau specialias petnešas, tokias. Bet kadangi noriu pirmą kartą vežti sau ant kelių, tai neišeis į mašinos tą diržo "lizdą" įkišti, galvoju kaip nors kitaip pritvirtinsiu.

Dija, kur jūs gyvenat? Ilgai važiuosit?
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2016 04 14, 15:51)
Aš pirkau specialias petnešas, tokias. Bet kadangi noriu pirmą kartą vežti sau ant kelių, tai neišeis į mašinos tą diržo "lizdą" įkišti, galvoju kaip nors kitaip pritvirtinsiu.

Dija, kur jūs gyvenat? Ilgai važiuosit?

Mes Vilniuje gyvename, tai teks truputėlį pavažinėti. Reikės palučių neperšlampamų pasiimti jei ant kelių vežtis smile.gif Papasakokite kai grįšite kaip sekėsi, gal kokį praktinį patarimą duosite smile.gif
Atsakyti
Gera mintis dėl palučių, kažkaip aš nepagalvojau, kad kelius gali apsiūsint biggrin.gif Važiuojam jau tuoj, parašysiu vakare, kaip sekėsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2016 04 15, 11:38)
Gera mintis dėl palučių, kažkaip aš nepagalvojau, kad kelius gali apsiūsint biggrin.gif Važiuojam jau tuoj, parašysiu vakare, kaip sekėsi smile.gif

Sėkmės, lauksiu žinių smile.gif mano namiškiai baisiai nekantrauja, laukia rytojaus smile.gif
Atsakyti
Mes namie smile.gif Kelionė praėjo puikiai, beveik visą laiką miegojo man ant kelių, kelis kartus buvo nubudęs, kai vaikai rėkavo. Nei vėmė, nei sysiojo. Namie iškart smalsiai ėmė dairytis ir žaisti su vaikais. Vis dar žaidžia biggrin.gif (grįžom po 18 val.) Parodžiau, kur daryti sysiu, ten ir padarė bigsmile.gif Tik didelis reikalas ne ten ištiko, na bet nieko, pradžia vis tiek šauni. Labai gudrus ir protingas šuo, pranoko mano lūkesčius ir įsivaizdavimą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2016 04 15, 21:07)
Mes namie smile.gif Kelionė praėjo puikiai, beveik visą laiką miegojo man ant kelių, kelis kartus buvo nubudęs, kai vaikai rėkavo. Nei vėmė, nei sysiojo. Namie iškart smalsiai ėmė dairytis ir žaisti su vaikais. Vis dar žaidžia biggrin.gif (grįžom po 18 val.) Parodžiau, kur daryti sysiu, ten ir padarė bigsmile.gif Tik didelis reikalas ne ten ištiko, na bet nieko, pradžia vis tiek šauni. Labai gudrus ir protingas šuo, pranoko mano lūkesčius ir įsivaizdavimą wub.gif

Labai smagu skaityti tokias geras emocijas smile.gif musu princese taip pat tokia saunuole bus smile.gif mes 13:30 turime pas juos buti. kaip naktis praejo, labia verke suniukas?
Atsakyti
QUOTE(dija @ 2016 04 16, 06:26)
Labai smagu skaityti tokias geras emocijas smile.gif musu princese taip pat tokia saunuole bus smile.gif mes 13:30 turime pas juos buti. kaip naktis praejo, labia verke suniukas?


Taip, tikrai bus smile.gif

Visai neverkė! Tiesa, miegojo su mumis blush2.gif Iš patirties žinau, kad vis tiek dažniausiai taip su šunim baigiasi, tai praleidau tą bandymo kažką pakeisti etapą biggrin.gif Pirmiausia užmigo, kai vaikus migdžiau, o paskui dar su vyru filmą žiūrėjom, tai nubudo, pajutęs, kad nebeguliu šalia, bandė žaisti, bet greit suprato, kad nuobodu su mumis ir ėmė snausti šalia. Tada po 12 nusinešiau į miegamąjį ir miegojo iki 7 ryto ramiai. Ir nubudęs nežadino, tik vaikštinėjo aplink. Nunešiau tada ant palutės, pasysiojo, pagėrė, parsinešiau į lovą ir iki 9 dar su mumis išmiegojo cool.gif Tai sakyčiau labai šauniai, tikiuosi, taip ir toliau bus. Dabar pilnas energijos ir nori dūkt biggrin.gif


Gero jums kelionės ir puikios naujos pradžios! Lauksiu įspūdžių smile.gif
Atsakyti
Vat ir mes jau pilnam komplekte. Gavom kita sunyte nei buvo numatyta, is tu dveju kur veisimui skirtos buvo. Kokia grazi mergyte, neatsiziuriu, tokia visa taisyklinga, elegantiska. Pradzioje verke kazkiek, bet vis demesi rodem, tai greitai nustojo. Siaip tai tokia islaikyta, atsargi, nepuola stacia galva, jau bande vagiliaut nuo stalo smile.gif suprato, kad as maista duodu, tai tik einu I virtuve ta prisistato ir prie puodu. Su vaikais nedaug pazaide, matosi, kad jai saugiau su manim ir vyru, dar tyrineja aplinka. Va dabar rasau, tai ji man tarp koju uzmigo. Mums irgi pasiseke labai smile.gif
Atsakyti