Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 2009 m.

QUOTE(dangiuk @ 2014 02 13, 09:42)
paskui dar ir mama, kavytės norėčiau  biggrin.gif (ta jo kavytė- arbata arba kakava, bet būtinai su manim).

hihihi.gif
Pas mus jei paklausia ką mamytė ar tėtis mėgsta, tai atsako mamytė mėgsta kapučino, o tėvelis alų. O MB kaip nervuojas tada devil.gif
Atsakyti
QUOTE(GreenEyes @ 2014 02 12, 23:19)
va paminėtos salotos, ar jūsų vaikai valgo sumaišytas daržoves? maniškis vis dar geriausiu atveju valgo atskirai supjaustytą pomidorą ir atskirai agurką, viskas daugiau nieko, kopūstus iš sriubos rankioja, burokėlius dar lyg sriuboje suvartoja biggrin.gif


Maniskis jokiu zaliu salotu nevalgo isvis doh.gif Bet labai megsta troskintas, turi savo megstamus derinukus is tu kur saldytu darzoviu mixai buna, ir labai daznai papraso "mama, siandien valgysiu ta kur brokoliai su kalafijorais" ar pan biggrin.gif
O siaip megsta viska sausai valgyt - jokiu padazu, jokiu uogieniu ant varskeciu ir pan. Jei blyno bent krastelis suteptas uogiene - nevalgys doh.gif Pripazista tik grietine kartais.
Atsakyti
Laba 4u.gif
su daržovėm pas mus blogai. Dukra valgo tik žalią agurką doh.gif apie iš jo gaunamą naudą, ypač tokiu metų laiku, geriau net negalvoti. Jonelis kartais valgo raugintus kopūstus. Jokių salotų neįkiščiau nei pro kur. Ir deja, bet savo vaikų man nepavyko išauklėti taip kaip mano mamai mane - kas yra lėkštėje, tą ir reikia valgyti. Suvalgo tik tai ką nori. Tai visa laimė, kad Joniukas mėgsta troškinius, jam sueina ir šparaginės pupelės, morkos, kalafiorai. Dar mėgsta burokėlių sriubą. O dukra tai total košmar - pamatys troškinį ir iš karto pareiškia, kad valgys tik mėsytę. Na ir žinoma agurko reikia papjaustyt. Jai net į mokyklos lauknešėlį aš turiu įdėti papjaustyto riekutėmis agurko. Jei tik tas agurkas turėtų kokios nors vertės vitaminų ar elementų prasme, tai duočiau kilogramais. Ale dabar gi vanduo grynas.
Atsakyti
QUOTE(Nuska @ 2014 02 13, 13:32)
Laba 4u.gif
su daržovėm pas mus blogai. Dukra valgo tik žalią agurką doh.gif apie iš jo gaunamą naudą, ypač tokiu metų laiku, geriau net negalvoti. Jonelis kartais valgo raugintus kopūstus. Jokių salotų neįkiščiau nei pro kur. Ir deja, bet savo vaikų man nepavyko išauklėti taip kaip mano mamai mane - kas yra lėkštėje, tą ir reikia valgyti. Suvalgo tik tai ką nori. Tai visa laimė, kad Joniukas mėgsta troškinius, jam sueina ir šparaginės pupelės, morkos, kalafiorai. Dar mėgsta burokėlių sriubą. O dukra tai total košmar - pamatys troškinį ir iš karto pareiškia, kad valgys tik mėsytę. Na ir žinoma agurko reikia papjaustyt. Jai net į mokyklos lauknešėlį aš turiu įdėti papjaustyto riekutėmis agurko. Jei tik tas agurkas turėtų kokios nors vertės vitaminų ar elementų prasme, tai duočiau kilogramais. Ale dabar gi vanduo grynas.


Mano mazius va sita reikala labai megsta - raugintus agurkelius, kopustus..raugintu kopustu sriuba jam turbut pati skaniausia, bet beda, kad kazko panasaus suvalgius jam ismusa aplink burnyte ir zandus raudonai, tik nesuprantu ar cia alergija ar tiesiog oda jautri, nes valgydamas visas gi issiterlina, o po geros valandos ar dvieju viskas praeina g.gif

Beje, kazkada pavyko abiem isiulyt zaliu morku - supjausciau lazdelem ir leidau svelniai mirkyt i cukru - tai sukapojo visa lekste. Bet po prieziura, nes kitaip butu vien cukru laize doh.gif biggrin.gif

O del to ipratinimo suvalgyt viska kas leksteje tai as pries, nemanau, kad cia geris schmoll.gif Mane pacia vaikystej taip moke, bet nepalauze tongue.gif - esu labai isranki maistui. Todel, kad jeigu suvalgau ko nemegstu ar nenoriu - mane butinai veliau supykina, tiesiog jautrus skrandis. Uztat mano vyras totaliai ismustruotas - nepaliks nei trupinelio lekstej, nes neva negalima/negrazu/netaupu ir pan, bet veliau verkia, kad bloga, skauda skrandi ir bega ieskot tableciu doh.gif
As vaikams leidziu valgyt tiek kiek ir ko jiems norisi ar telpa. Bet jei nedavalgo - tiesiog stengiuos jau tuomet uzkanduku neduot, laukia kito rimto maitinimo. Buna, kad patys grizta prie lekstes ir pabaigia ko pries tai nenorejo.
Atsakyti
va, maniskis raugintus agurkus ir kopustus tai mielai. o sviezius tai tik vaisius. gerai nors tuos pradejo valgyti, nes iki 3 metu net vaisiu ir uogu nevalge, siaubas kazkoks
Atsakyti
Na kažkiek ramiau, kad ne maniškis vienas ,,šudeliauja" po lekšte:D

Teilupe:DDD tėveliui nepasiseke, kažkaip man irgi nemegsta pabrėžti vyno, tai tėčiui kliūna labiau:D
Atsakyti
QUOTE(Teilupe @ 2014 02 13, 09:51)
hihihi.gif
Pas mus jei paklausia ką mamytė ar tėtis mėgsta, tai atsako mamytė mėgsta kapučino, o tėvelis alų. O MB kaip nervuojas tada  devil.gif

Aš kai einu į parduotuvę, klausiu ką tau O. parnešt, tai jam Makvyno kiaušinį, tečiui čipsų ir alaus doh.gif Aš įsivaizduoju prie svetimų taip pasakytų, vaizdas susidarytų jog kasdien pijokaujama namuose biggrin.gif

Mano visiškai jokių daržovių nevalgo, sriubų galiu sakyti, kad nemėgsta. Mėsinis jis pas mane. Vaisius tik bananas, trintos braškės ir avietės. Šiaip kaip anksčiau isterikavau dėl nevalgymo, valgo daug jis dabar, kaip ir brolis ir aš mėgsta visokius kalmarus, krevetes, vytintą žuvį, sūrius valgo ir sako mmmm neblogai neblogai biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Furtado @ 2014 02 14, 08:48)
Aš įsivaizduoju prie svetimų taip pasakytų, vaizdas susidarytų jog kasdien pijokaujama namuose  biggrin.gif

R parduotuvėje uždainavo: Hey sexy lady, opa gagnam style. Maniau ten vietoje sudegsiu iš gėdos nuo aplinkinių žvilgsnių. doh.gif

Labas rytas. Aš jau gaunu širdelių ir saldėsių už 2 wub.gif
Šią naktį sapnavau, kad padarė echo ir matė berniuką. Aplinkinis spaudimas ir linkėjimai gimdyt mergaitę matyt daro savo.
Atsakyti
jums duoda SM ieiti i Favorites?
Atsakyti
QUOTE(Teilupe @ 2014 02 14, 09:16)
R parduotuvėje uždainavo: Hey sexy lady, opa gagnam style. Maniau ten vietoje sudegsiu iš gėdos nuo aplinkinių žvilgsnių.  doh.gif

Labas rytas. Aš jau gaunu širdelių ir saldėsių už 2  wub.gif
Šią naktį sapnavau, kad padarė echo ir matė berniuką. Aplinkinis spaudimas ir linkėjimai gimdyt mergaitę matyt daro savo.

Deivis Londono metro užtraukė šitą, tai pradėjo visi aplinkui žvengt:D

hm, aš irgi vis berniuka sapnuoju, sakai čia gali būt aplinkinių mergaitės laukimas? rolleyes.gif

QUOTE(MeLady @ 2014 02 14, 18:48)
jums duoda SM ieiti i Favorites?

pas mane tik ši tema tėra, bet leidžia smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,
kaip jums Tobias ir Stagniūno šokis? Man gražu buvo žiūrėt, nors ir buvo tų klaidelių, bet vis tiek šaunuoliai.
Atsakyti
Ahoi 4u.gif
kaip gyvenat? pavasario laukiat? bigsmile.gif

vakar Jonelis darželyje praskėlė vienam berniukui lūpą unsure.gif nu namie tai pešdavosi su Rasute, bet iki šiol darželyje būdavo auksinis ir niekad nesipešdavo. Tai va, pramušė ir darželyje doh.gif blogiausia, kad nesugebėjo paaiškinti už ką jis tam berniukui trenkė unsure.gif

Per pietus varysiu į kaziuką pasivaikščiot. Tikslas - nauji auskarai su kokiu nors kaklo papuošalu ax.gif dar sakiau reikia kočėlo - namie bent tris turiu, reikia dar darbe vieno. Bo sėdžiu kabinete su 5 bernais, reikia gi kažkokiu psichologinių poveikio priemonių biggrin.gif
Atsakyti