Įkraunama...
Įkraunama...

Rugsėjinukai, 2009 m.

Ale ir tustuma cia.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Maria Mersedes @ 2014 08 11, 12:37)
Ale ir tustuma cia.... cool.gif

Ale tu gi kaip iš peklos išlindai po šitiek metų lotuliukas.gif
Mes FB sėdim, kiek matau, tai ir tu esi pakviesta į tą grupę, tokiu pat pavadinimu kaip ir čia, įmesiu tau nuorodą į až
Papildyta:
Ten uždara grupė, niekas nematys ir nežinos ką rašai
Atsakyti
QUOTE(Maria Mersedes @ 2014 08 11, 11:37)
Ale ir tustuma cia.... cool.gif


nu gi joooo smile.gif visos FB
Atsakyti
pabaiga?
Atsakyti
Sveikos,

Šimtas metų. Matau jau pabaigą skelbiat. Visgi snukiaknygė nukonkuravo viską smile.gif

Šiaip nutariau prisiminti seną būrelį ir pasilabinti. Nes va vėl atnaujinau lankymąsi SM. Mat aš tai darau tik iš reikalo smile.gif Pilvą vėl auginu ir ant sausio turėsim dar vieną šeimos narį. Gydytoj prognizėmis šįkart mergaitė.
Viską tenka prisiminti ir iš naujo susipirkti (nes konkretaus plano nebuvo todėl viską išdalinom, išmetėm su mintim negi laikysi nežinia kiek, o jei ką (o tas jei ką ivyko) susipirksim viską iš naujo.

Tai stai.

Dabar tai jau tikrai pabaiga.
Atsakyti
Geras, Bite wub.gif Iš tavęs kažkaip mažiausiai tikėjausi trečio biggrin.gif
Va ir vežimą man pardavei mergaitišką, dabar pačiai praverstų, toks fainas buvo wink.gif

Sveikinimai didžiausi nestuke.gif
Atsakyti
Biteee, super naujienos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir dar mergaitė, liuks rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikinu Bite wink.gif
Atsakyti
Sveikinimai!! smile.gif nestuke.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū už sveikinimus.

Aš ir pati iš savęs to nesitikėjau, bet aplinkybės privertė biggrin.gif (aišku čia bairis). Bet labai užkniso darbas. Pakeičiau aš jį prieš porą metų, tikėdamasi kažko naujo, o bėgant laikui į tą pačia, naujai susikūrusią, įmonę pradėjo eiti tie patys žmonės iš mano senosios darbovietės. Jie gaudavo geresnes pareigas ir t.t. Supratau kad mano karjeros viršūnė tokio pobūdžio darbe pasiekta. Manęs nevertina, palieka ten kur buvau, nes mol labai gerai. Nei algos kelia, nei pareigų. O aš kaip žmogus jutau, kad pati pofesionalėju, atsiranda nauji įgudžiai, galiausiai viską pati planuodavau ir darydavau, turėjau aibę atsakomybių. Bet niekam tai nė motais. Tada ir supratau kad reikia keisti kažką gyvenime. Tai va ir pakeičiau smile.gif Dabar turėsiu 2 metus apmąstymams. Ten tikiuosi nebegrįžti (bent jau mano toks planas, o aišku laikas parodys). Galvoju kardinaliai keisti darbą, kad nebematyti tų pačių personažų ir problemų.

Priedo jau metai (na nepilni kol kas), kai gyvenam name. Pradžioje galvojom kaip čia užpildyti tuštumas smile.gif Minčių buvo kokių gyvūnų įsigyti (alia šuo ar katė), bet va aplenkė mus kita žinia. Žinoma kai atsirado daugiau erdvės gyvenimui, atsirado ir daugiau laisvės lovoje smile.gif


Na kas dar:

Mano Povilas jau pirmokas nuo šių metų. Nauja patirtis mums visiems.

O Martynas, kuo toliau tuo labiau tipiškas mergelės ženklo atstovas su labai komplikuotu charakteriu. Jei ant vyrenėlio galiu užstaugti ir nuo jo kaip nuo žąsies vanduo, tai Martynas taip užsiraukia, kad paskui jau pati turiu glaistyti kampus. Aplamai yra nesukalbamas, nesuviliosi jokiais pažadais. Gali būti begaliniškai tvarkingas vienur (batukai palei liniją surikiuoti, rūbai vienos spalvos), bet tuo tarpu kitur bus chaosų chaosas. Pvz. pas Povilą visur chaosas (net galvoje).
Bet šiaip Marčius labai jau šiltas vaikas, kaip koks katinas mėgstantis pasiglaustyti.
O broliai tai jie neišskiriami. Mušasi tai juodai, bet užtenka pusdieniui išskirti, ir iš karto ilgesys.
Atsakyti
Bite sveikinu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikinimai, Bite 4u.gif drinks_cheers.gif smagu skaityti tokius neįprastai tau ramius postus drinks_cheers.gif
Atsakyti