Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išvengti ašarų?

Visaip buna blush2.gif
Atsakyti
Aš irgi prie tų žliumbikių, bet vestuvių dieną labai mažai graudenausi. Labai esu savim patenkinta, kad neprireikė nei nosinės nei veidrodėlio thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 23, 20:54)
Aš irgi prie tų žliumbikių, bet vestuvių dieną labai mažai graudenausi. Labai esu savim patenkinta, kad neprireikė nei nosinės nei veidrodėlio thumbup.gif

Pasiseke Jums, tikra saunuole esat thumbup.gif Tikiuosi ir man pavyks suvaldyti save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 23, 20:54)
Aš irgi prie tų žliumbikių, bet vestuvių dieną labai mažai graudenausi. Labai esu savim patenkinta, kad neprireikė nei nosinės nei veidrodėlio thumbup.gif


as irgi esu prie tu kur labai graudinasi ne tik per savo bet ir per svetimas laimingas arba liudnas akimirkas doh.gif del to man beveik visa laika nepatogu, kartais net geda, bet nieko negaliu sau padaryti verysad.gif blush2.gif bet mano draugas is kazkur istrauke, kad tie zmones kurie graudinasi yra labai geri zmones biggrin.gif tai cia tokia savotiska paguoda smile.gif
labai labai viliuosi, kad per savo vestuves kaip nors sugebesiu islikti rami, bet esu beviek 100% isitikinusi, kad niekaip nesugebesiu doh.gif vajei jau dabar geda uz ateiti biggrin.gif
o uz jus dziaugiuosi, kad susilaikete thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 27, 15:19)
tikra saunuole esat  thumbup.gif 

flirt.gif

QUOTE(spilgiukee @ 2010 09 27, 16:36)
esu beviek 100% isitikinusi, kad niekaip nesugebesiu doh.gif  vajei jau dabar geda uz ateiti  biggrin.gif
o uz jus dziaugiuosi, kad susilaikete thumbup.gif

aciuks.gif
Aš tai irgi buvau įsitikinus, kad jau per vestuves tikrai apsiašarosiu, bet turbūt dėl jaudulio viskas pasikeitė 4u.gif Nors yra viena foto, kur atrodo, kad verkiau visą naktį ir vestuvių dieną dar, bet tik atrodo taip hihihi.gif Linkiu ir jums jaudulio, kad nebeliktų laiko verkti ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 27, 19:00)
flirt.gif
aciuks.gif
Aš tai irgi buvau įsitikinus, kad jau per vestuves tikrai apsiašarosiu, bet turbūt dėl jaudulio viskas pasikeitė 4u.gif Nors yra viena foto, kur atrodo, kad verkiau visą naktį ir vestuvių dieną dar, bet tik atrodo taip hihihi.gif Linkiu ir jums jaudulio, kad nebeliktų laiko verkti ax.gif  4u.gif


na tiesa pasakius kol ateis ta mano diena, tai gal isaugsiu is to per didelio jaudulio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 23, 18:54)
Aš irgi prie tų žliumbikių, bet vestuvių dieną labai mažai graudenausi. Labai esu savim patenkinta, kad neprireikė nei nosinės nei veidrodėlio thumbup.gif

man irgi kazkaip pasiseke tu dideliu asarojimu isvengti, nors ju siek tiek buvo blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldumas @ 2010 09 30, 12:55)
manau daugiausiai asaru buna islydint is namu. todel ir noreciau atsisakyti sio reikalo:)

Va va, as sito labiausiai ir bijau blush2.gif zinau,kad ir paciai bus labai graudu (nes ta diena su manim nebus tevelio verysad.gif ), o jau mama tai beveik garantuoju apsizliumbs ir mane dar privers doh.gif labiausiai ir nenoriu to islydejimo blush2.gif tradicinio tai pas mus ir nebus, nes su jaunikiu susitiksim tik baznycioj, bet vistiek mama nores palaimint mane ir kukliai sompano isgert su seima pries vaziuojant. Tai jau sitos galimybes neatimsiu is jos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 30 rugsėjo 2010 - 12:59
aš tai beveik neverkiau tą dieną 4u.gif tik, kai tėveliai iš namų lydėjo pradėję kauptis ašaros akyse ir paskui, kai jau per balių sakė tėveliai žodžius, labai jau širdelę suspaudė ir apsiverkiau ax.gif o šiaip visą dieną šypsojausi, nes buvau su savo mylimu ir mylinčiu vyru wub.gif mėgavomės ta diena ir buvom patys laimingiausi wub.gif besidžiaugdami net nespėjom pastebėt kaip ta dienelė prabėgo smile.gif
Atsakyti
skyrelis apmire doh.gif

na patarkit, kaip neapsiverkti prie altoriaus arba sakant kokia kalba doh.gif doh.gif
Atsakyti
kai iki vestuviu dar 4 men. tai bent dabar mastant, kad nebus tu kvailu islydejimu, o baznycioj ir taip kinkos drebes is jaudulio, vakariene ramiai ir nepageidauciau kazkokiu graudenanciu kalbu, nes bus tik patys artimiausi...tikiuos tiesiog neturesiu progos apsiverkti biggrin.gif dabar zvelgiant galiu susigraudinti baznycioj sakydama priesaika, kita vertus gal bus tiek itampos, kad verksiu jau po laiko kaip paprastai man buna, kol suvirskinu ax.gif
Atsakyti
Kai save prisimenu pries vestuves ir as maniau, kad baznycioje verksiu blush2.gif taciau ta diena,viskas buvo kitaip neasarojau, taciau baznycioje sakant priesaika gniauze gerkle, zodziai atrodo, kad strigo, mintys tik buvo kaip nesusimaut blush2.gif bet asaru nebuvo ax.gif tiesa, kai tevai iteike seimos zidini tada tikrai asaru nesulaikiau, nes mano anyta tokius grazius zodzius sake, kad neisejo asaros nenubraukt cray.gif net maciau, kad mano MB buvo susigraudines, maciau tai is jo sudrekusiu akiu blush2.gif manau tiesiog tai buvo is laimes 4u.gif blush2.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti