Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip išvengti ašarų?

QUOTE(dendule @ 2006 08 06, 08:36)
tai jau taip nuotraukose matysis asaru upeliu vagos:), nes zandukai biskuti bus pudruoti o pudra neatspari vandeniui, o gal ir tokia buna?smile.gif. As irgi nekenciu ziuret i savo raudona nosyte kai apsiverkiu:) ojoj reikes kazkaip tvardytis bandyt, gal brendziuko 40gr isgerti:)


as isgerus brendziuko dar labiau susigraudinciau blush2.gif nes kazkokia dar jautresne pasidarau, kai isgeriu, tada jau asaros upeliais bega, geriau tokiais budais nebandysiu schmoll.gif ax.gif
Atsakyti
O man pasakojo, kad mamai davė žodžius pasiruošti, tai ji ir apsiverkė krokodilo ašarom, na ir aš jau vien įsivaizduodama mamą vos sulaikau ašaras. blush2.gif Tai kas bus per pačias vestuves, tai net neįsivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(amber722 @ 2006 08 06, 12:25)
as isgerus brendziuko dar labiau susigraudinciau  blush2.gif  nes kazkokia dar jautresne pasidarau, kai isgeriu, tada jau asaros upeliais bega, geriau tokiais budais nebandysiu  schmoll.gif  ax.gif



na gal ir tiesa, as irgi jautresne pasidarau kai isgeriu, nezinau pagalvoju kaip reikes pries mamka atsiklaupti ant keliu ir ji sakys zodzius apsiverkiu jau dabar:).
Cia kazkur scenariju vestuviu skaiciau irgi apsizliumbiau, aciui dievui esu ne viena tokia jautruole zliumbale...smile.gif
Atsakyti
Aš tai per savo vestuves niekaip jų neišvengiau, net vienu metu užstrigo balsas, kad vos galėjau pasakyti priesaikos žodžius wub.gif
Aš taip susigraudinau kol vyras sakė, kad pati tik stovėjau pilnomis akimis ašarų ir galvojau kokie prasmingi žodžiai liejasi iš vyro lūpų wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 20, 07:50)
Aš tai per savo vestuves niekaip jų neišvengiau, net vienu metu užstrigo balsas, kad vos galėjau pasakyti priesaikos žodžius wub.gif
Aš taip susigraudinau kol vyras sakė, kad pati tik stovėjau pilnomis akimis ašarų ir galvojau kokie prasmingi žodžiai liejasi iš vyro lūpų  wub.gif  wub.gif  wub.gif



As verkiau per savo drauges vestuves, ir zinau kad per savo verksiu ir nieko as cia blogo tame nematau (nebent veidas nuo pudros susibjauros) g.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 20, 09:50)
Aš tai per savo vestuves niekaip jų neišvengiau, net vienu metu užstrigo balsas, kad vos galėjau pasakyti priesaikos žodžius wub.gif
Aš taip susigraudinau kol vyras sakė, kad pati tik stovėjau pilnomis akimis ašarų ir galvojau kokie prasmingi žodžiai liejasi iš vyro lūpų  wub.gif  wub.gif  wub.gif



Nava as to ir bijau, nes tokia pati jautri esu ir kai leisiuosi laiptais namie pas savo branguji jauciu tada jau apsiverksiu, tu man papasakok kaip tavo makijazas ir nuotraukos buvo ar labai mateisi ar viskas gerai, nes mokykloj per paskutini skambuti apsiverkus tai baisios nuotraukos:)
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 20, 09:50)
Aš tai per savo vestuves niekaip jų neišvengiau, net vienu metu užstrigo balsas, kad vos galėjau pasakyti priesaikos žodžius wub.gif
Aš taip susigraudinau kol vyras sakė, kad pati tik stovėjau pilnomis akimis ašarų ir galvojau kokie prasmingi žodžiai liejasi iš vyro lūpų  wub.gif  wub.gif  wub.gif

ir man matyt taip bus... jau per kitu vestuves graudulys ima, o per savasias kas bus baisu pagalvoti doh.gif stoves jaunoji su asaru pilnom aikim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2006 09 20, 20:28)
ir man matyt taip bus... jau per kitu vestuves graudulys ima, o per savasias kas bus baisu pagalvoti doh.gif  stoves jaunoji su asaru pilnom aikim  doh.gif


ir nuvarvejusiom akim hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
Na nieko tušas nenuvarvėjo mane truputį patvarkė brolienės ir viskas buvo gerai, tai tik bažnyčioje matosi ant nuotraukų pilnos akys ašarų, o kitose matosi kai jos rieda skruostais blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 21, 11:00)
Na nieko tušas nenuvarvėjo mane truputį patvarkė brolienės ir viskas buvo gerai, tai tik bažnyčioje matosi ant nuotraukų pilnos akys ašarų, o kitose matosi kai jos rieda skruostais  blush2.gif  wub.gif


Aisku reikes prasyti vyriausios savo pamergytes labai gera ji kad paziuretu smile.gif, galetum fotke kokia ikelti ar labai negerai tos asaros:), nes pusbrolio vestuvese tai nerelios nuotraukos kai jaunasis apsiverke ir jaunoji ir vienas kitam asaras sluosto.smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
Išlydint iš namų, tai pirmiausia mama apsiverkė, paskui aš, po to dar uošviai su mano vyro prisidėjo. Tai tik mano tėvas šypsojosi ir kitus ramino biggrin.gif.
O bažnyčioj, tai drebančiu balsu ir su ašaromis akyse priesaiką sakiau, bet pavyko neapsižliubt biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2006 09 21, 13:56)
Išlydint iš namų, tai pirmiausia mama apsiverkė, paskui aš, po to dar uošviai su mano vyro prisidėjo. Tai tik mano tėvas šypsojosi ir kitus ramino biggrin.gif.
O bažnyčioj, tai drebančiu balsu ir su ašaromis akyse priesaiką sakiau, bet pavyko neapsižliubt biggrin.gif.

Ojeeeeeeeeetau negasdint jau dabar bijau esu zliumbale o mano motina dabar pazliumbia kai pagalbam...
Zodziu beda beda...
O beje cia ne i tema, tavo islydejime uosviai dalyvavo?
Atsakyti