Įkraunama...
Įkraunama...

Abortas

As tai manau, kad cia taip paprastai scenarijaus nenumatysi. Visu pirma del to kad dabar daug visokiu emociju, negali objektyviai ivertint situacijos. Antra gyvenime per daug kintamuju kad viska numatytu.

Is mano puses ziurint:

1. Tas vaikas jos buvo labai laukiamas, todel manau, kad jis niekad nebus nasta, kad ir kaip susidestytu gyvenimas. Dauguma moteru, kad ir kokiose baisiose situacijose butu, kai nepasidaro aborto, po to dazniausiai negalvoja, kad padare klaida, dazniausiai buna nebent priesingai. (Aisku truputi keista, kad moteris planavo vaika, o vyras ne, nu bet ne apie tai tema)
2. Jos vestuves si sekmadieni, tai turbut absurdiskiausia mano girdeta situacija. Kaip kazkas sake penktadieni abortas, sekmadieni vestuves, kazkaip nesiderina ar ne.
3.O suplanuot nieko negali, gal pasidarys aborta, o vis tiek santykiai su vyru nesusiklostys. Gal vis tiek kazkada teks vienai vaika augint, jei ne sita tai kita, cia niekad negali zinot.
4. O ka gali zinot, gal nepasidarius aborto kaip tik viskas susiklostys tik i gera, vyras apsipras su mintim ir dziaugsis. Siaip tai taip ir turetu buti, o jei ne, tai ka tada veikt su tokiu vyru, jei jo meile tokia salygine, tai kam tada tuoktis.
5. Cia kazkas negerai is vyro puses, jei veda, bet ant tiek nenori vaiko, kad net aborta vercia darytis. Tai kam tada vesti, jei seimai dar nepasiruoses. Cia manau labai rimta dilema susimastyti apie jusu santykius.

As tai tokioj sutuacijoj jei jau daryciausi aborta (nors nesidaryciau tikrai tokioj situacijoj) tai ir vyra tuo paciu praspirciau. O jei jau tekeciau, tai jokiu abortu. Mano mama yra protingai pasakius, kad vaika reikia planuot, ne tada kai turi gera vyra ir gera darba, o tada kai taip jo nori, kad taip pat noretum ir netekus vyro ir netekus darbo.

Atsakyti
Mda, išties protingai - neturi darbo, neturi pajamų, neturi kur gyvent, neturi gero vyro, bet jei jau nori vaiko - būtinai reikia gimdyt. Išmintinga tavo mama, ką ir bepridursi.
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 19, 11:09)
Mda, išties protingai - neturi darbo, neturi pajamų, neturi kur gyvent, neturi gero vyro, bet jei jau nori vaiko - būtinai reikia gimdyt. Išmintinga tavo mama, ką ir bepridursi.

man atrodo Vicious L ne ta turejo omeny 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2014 02 19, 09:45)

2. Jos vestuves si sekmadieni, tai turbut absurdiskiausia mano girdeta situacija. Kaip kazkas sake penktadieni abortas, sekmadieni vestuves, kazkaip nesiderina ar ne.

5. Cia kazkas negerai is vyro puses, jei veda, bet ant tiek nenori vaiko, kad net aborta vercia darytis. Tai kam tada vesti, jei seimai dar nepasiruoses. Cia manau labai rimta dilema susimastyti apie jusu santykius.

As tai tokioj sutuacijoj jei jau daryciausi aborta, tai ir vyra tuo paciu praspirciau.

Kam čia reikia tokio absurdo teatro su tom vestuvėm?? Ir nematau čia jokio vyro, tik kažkokią mazgotę. Gal tikrai geriau abortas, kad tokie nesidaugintų.
Atsakyti
QUOTE(Vergina @ 2014 02 19, 11:43)
man atrodo Vicious L ne ta turejo omeny  4u.gif

o ką turėjo galvoje?
Atsakyti
I diskusija nesivelsiu, nes manau isvis sitai temai ne cia vieta , na bet tiek to.
man va klausimas Ciccio jus lauketes ir jusu negymes vaisius nera zmogus, kodel suteiketa jau varda jam? g.gif

sekmes visoms, tegul tai buna kiekvienos asmeninins apsisprendimas, o ne kazkieno spaodimas ar noras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxkamane: 19 vasario 2014 - 12:29
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 19, 13:24)
o ką turėjo galvoje?

manau turejo omeny tai, kad vaika reikia planuotis tada, kai jo tikrai nori, o ne tada, kai tam susikuri idealiausias salygas smile.gif
daznai taip buna: jaunos poros vis galvoja dabar nelaikas, pakeisiu darba, pakeisiu gyvenama vieta, gyvenimas pasikeis ir tada jau planuosiu vaika, o tas vaikas taip ir neateina... verysad.gif
Gal as supratau tai savaip blush2.gif
Ir tai tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 19, 10:09)
Mda, išties protingai - neturi darbo, neturi pajamų, neturi kur gyvent, neturi gero vyro, bet jei jau nori vaiko - būtinai reikia gimdyt. Išmintinga tavo mama, ką ir bepridursi.


Tai darbo galima bet kada netekt, taip pat ir vyro ir viso sukaupto turto. Jus turesite net tris vaikus, tai kas butu su tokiu poziuriu tarkim netycia visko netektumete, turbut plaukus nusirautumet, kad tiek vaiku prisidaret. Cia bet kada gali likt be nieko, juk ne vienus metus vaikus augini. doh.gif Gyvenimas labai permainingas dalykas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vicious_L: 19 vasario 2014 - 13:04
QUOTE(Vergina @ 2014 02 19, 12:35)
manau turejo omeny tai, kad vaika reikia planuotis tada, kai jo tikrai nori, o ne tada, kai tam susikuri idealiausias salygas smile.gif
daznai taip buna: jaunos poros vis galvoja dabar nelaikas, pakeisiu darba, pakeisiu gyvenama vieta, gyvenimas pasikeis ir tada jau planuosiu vaika, o tas vaikas taip ir neateina...  verysad.gif
Gal as supratau tai savaip  blush2.gif
Ir tai tik mano nuomone  4u.gif

vaiką reikia planuoti, kai turi tam sąlygas. Neturi darbo, vyras pašlemėkas, bet vaiką planuoji, nes nori?
Papildyta:
QUOTE(Vicious_L @ 2014 02 19, 13:00)
Tai darbo galima bet kada netekt, taip pat ir vyro ir viso sukaupto turto. Jus turesite net tris vaikus, tai kas butu su tokiu poziuriu tarkim netycia visko netektumete, turbut plaukus nusirautumet, kad tiek vaiku prisidaret. Cia bet kada gali likt be nieko, juk ne vienus metus vaikus augini.  doh.gif Gyvenimas labai permainingas dalykas.

kalba juk eina ne apie tai, kas būtų jeigu būtų - tą patį vaiką gali einantį per gatvę mašina nutrenkti, nebūtina nė darbo netekti, kalba eina apie vaiko planavimą. O jį planuoti reikia, kai gali jį išlaikyti ir jo nori.
Atsakyti
QUOTE(xxkamane @ 2014 02 19, 12:29)
I diskusija nesivelsiu, nes manau isvis sitai temai ne cia vieta , na bet tiek to.
man va klausimas Ciccio jus lauketes ir jusu negymes vaisius nera zmogus, kodel suteiketa jau varda jam?  g.gif

sekmes visoms, tegul tai buna kiekvienos asmeninins apsisprendimas, o ne kazkieno spaodimas ar noras.

vardo aš jam dar nesuteikiau, nes jis dar negimė, o kai gims - gaus vardą, galbūt Benediktas, o galbūt kitą sugalvosiu.
Mano katinai irgi ne žmonės, o vardus turi. Meiliausios katytės vardas - Rūta. Ir ką?
Atsakyti
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 19, 14:40)
vaiką reikia planuoti, kai turi tam sąlygas. Neturi darbo, vyras pašlemėkas, bet vaiką planuoji, nes nori?
Papildyta:

kalba juk eina ne apie tai, kas būtų jeigu būtų - tą patį vaiką gali einantį per gatvę mašina nutrenkti, nebūtina nė darbo netekti, kalba eina apie vaiko planavimą. O jį planuoti reikia, kai gali jį išlaikyti ir jo nori.

visko gyvenime nesuplanuosi, deja... nera taip, kad surasai sau graziausia plana visam gyvenimui ir viskas...
ir kas be ko vyras mano ne paslemekas, darba turiu ir vaikutis musu laukiamas, nors gyvenime ne viskas taip kaip noretusi schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vergina: 19 vasario 2014 - 15:05
QUOTE(Ciccio @ 2014 02 19, 13:40)
vaiką reikia planuoti, kai turi tam sąlygas. Neturi darbo, vyras pašlemėkas, bet vaiką planuoji, nes nori?
Papildyta:

kalba juk eina ne apie tai, kas būtų jeigu būtų - tą patį vaiką gali einantį per gatvę mašina nutrenkti, nebūtina nė darbo netekti, kalba eina apie vaiko planavimą. O jį planuoti reikia, kai gali jį išlaikyti ir jo nori.


Tas laikotarpis kai planuoji ir nešioji vaika yra tik trumpas gyvenimo tarpsnis. O vaiku reikia rupintis mažiausiai 18 metų ir visko per tą laiką nutinka.
Atsakyti