Įkraunama...
Įkraunama...

Provanso ir klasikos gerbėjos

Nu bet tai kai nulaizytas interjeras Visi kaip vienas dabar, romantiskos pastelines kakavos su provanso violetine. Jei jau moki pinigus - tai mokek uz inidividualuma, o ne uz stampavima to pacio dizaino. Ir dar nuotraukas su action'nu taip nufotoshopintos, kad dar ir tikru spalvu nesimato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 02 20, 15:42)

Ir "TOBULAS" doh.gif supratimas apie ergonomiką virtuvėje- kaskart norint atidaryti šaldytuvo duris PABUČIUOJI SIENĄ lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
esu maciusi jau kelis variantus smego, su butent tokia nesamone, kadangi zinome, kad smeg daznai perkama is pardziu su kazkokiu isores defektu, tai kaip suprantu zmones jama kad ir 1000 pigiau ir uzsimerkia pries ne tokias duris..tik manau paskui gailisi taip pasielge, nes jeigu cia daryta samoningai arba nebuvo ziurima, tai nudausciau tokia dizainere.
Atsakyti
Iriska, ne visaikaip tavo virtuve- bet kazkiek panasu- ir gale minkstasuolis biggrin.gif nu man nieko visai mirksiukas.gif

http://ic.pics.livej...06_original.jpg
Papildyta:
Tuda, laaabai aciu uz ideja pasodinti orchideja i kokia kristoline salotine thumbup.gif kaip tik turiu nenaudojama ledo kibireli- reiks iskraustyti kelias orchidejas ax.gif o tu paskui jas taip paprastai ir laistai g.gif neapzaliuoja is vidaus "vazonelis":hm
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2014 02 20, 18:12)
Ir "TOBULAS" doh.gif  supratimas apie ergonomiką virtuvėje- kaskart norint atidaryti šaldytuvo duris PABUČIUOJI SIENĄ lotuliukas.gif
user posted image

O ten virsuj vynine? Kazkoks pasityciojimas man is vyno.. Liko vietos palubej, tai padarom vynine doh.gif Virs saldytuvo..
Atsakyti
Mes pirkom tokias sofas su miegojimo mechanizmu, mokejom po 1500 ( nuo pasirinkto gpbeleno priklauso)

http://sauturas.lt/i...p;product_id=87

Naudojam metus, nieko blogo pasakyti negaliu.
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2014 02 20, 17:46)
Tuda,  o tu paskui jas taip paprastai ir laistai  g.gif neapzaliuoja is vidaus  "vazonelis":hm

Nepastebėjau, kad taip nutiktų g.gif Ta salotinė įskilusi, tai vandens perteklius išteka į padėkliuką, o be to šaknys dar yra įsuktos į samanas, kurios sugeria drėgmę ir ilgai ją išlaiko biggrin.gif Manau, kad gali drąsiai kišti jas į kibirėlį, tik į dugną truputį drenažo įberk, o ant viršaus samanų. Aš taip turiu padariusi kelioms, kurios prie tv stovi. Žiedai vieni nukrenta kiti pražysta, o kas tam vazono viduj neturiu supratimo, nes taip jos pasodintos antri metai- ir žydi, ir šaknim šviesos nereikia 4u.gif tik karts nuo karto palaistau, apipurškiu ir visas rūpestis su jom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2014 02 20, 18:57)
Mes pirkom tokias sofas su miegojimo mechanizmu, mokejom po 1500 ( nuo pasirinkto gpbeleno priklauso)

http://sauturas.lt/i...p;product_id=87

Naudojam metus, nieko blogo pasakyti negaliu.

O uz dviviete ar triviete tiek? Visai gera kaina rolleyes.gif Lengvai issikleidzia? Gobelenai tik tokie, kokie internete?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 20 vasario 2014 - 18:39
QUOTE(Žalia Rūta @ 2014 02 20, 18:33)
O uz dviviete ar triviete tiek? Visai gera kaina rolleyes.gif Lengvai issikleidzia? Gobelenai tik tokie, kokie internete?


Uz triviete. Gobelenai kokie tik nori. As rinkausi is Audejo, bet jie turi dar bet 4 ar 5 gamintoju gobelenu pvz.

Issiskleidzia lengvai, patalynes deze ne itin didele, bet man viskas sutelpa. Eme dvi trivietes ir foteli.
Atsakyti
QUOTE(miskouoga @ 2014 02 20, 19:49)
Uz triviete. Gobelenai kokie tik nori. As rinkausi is Audejo, bet jie turi dar bet 4 ar 5 gamintoju gobelenu pvz.

Issiskleidzia lengvai, patalynes deze ne itin didele, bet man viskas sutelpa. Eme dvi trivietes ir foteli.

Aciu uz atsakyma. Lb panasi i mano norima lenkiska, kur kazkada rodziau. Reikes palyginti gyvai.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti