Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

ta daina yra puiki, Mia ne ką blogiau sudainavo bigsmile.gif gerai skamba, konkurso man rods nebereikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 02 01, 22:12)
ta daina yra puiki, Mia ne ką blogiau sudainavo  bigsmile.gif  gerai skamba, konkurso man rods nebereikia  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif jau kai Vilija dainavo Attention man pasirode, kad daina ekspresyvi, izuli, sukelianti emocijas, isimenanti. Manau, kad ji turetu patikti ir uzsieniui 4u.gif

tik vis bijau, kad islys visokie ,,romantikai" ir vel kokia balade isrinks doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 01 vasario 2014 - 22:17
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 02 01, 22:12)
Mia dainuoja Attention 4u.gif tiesa pasakius ir Miai gerai gaunasi thumbup.gif
tai man atrodo, kad si daina isvis yra superine thumbup.gif idomu kaip ji skambetu vyro lupomis g.gif

Mia parodiją iš Attention padarė. Kraipėsi, vaipėsi. doh.gif

Kitą savaite Baumila šią dainą sudainuos smile.gif
Atsakyti
Mios atlikimas man gal labiau patiko, gal kad šviežiau, gal Vilijos jau primiršau. Šiandien jei reiktų rinktis, siųsčiau Mią smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras Eurovizijos fanės blush2.gif

Nu ką aš galiu pasakyt, šiais metais vienintelė daina, kuri gerąja prasme užkabino yra Attention. Ir būtent Vilijos variantas. Mia neblogai irgi sudainavo, bet man artimesnė širdžiai Vilijos versija. Tokia labiau laukinė, laisvesnė ar kaip čia išsireikšt g.gif

Atsakyti
Martyno pirma daina puikiai skambejo, mano viduj dvikova, nes siaip jis man nepatinka. biggrin.gif
Mia gerai Vilijos daina atliko, gal net ryskiau, ekspresyviau. O Vilija, panasu, visas kitas gaunamas dainas atlieka pavirsutiniskai, neisijautusi, ir alkanu zvilgsniu stebi savo "kudiki", atliekama kitu. biggrin.gif Beje, jas abi reik laipint i batus zemesniu kulnu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 01 vasario 2014 - 22:40
QUOTE(linamog @ 2014 02 01, 23:39)
Martyno pirma daina puikiai skambejo, mano viduj dvikova, nes siaip jis man nepatinka.
--------------
O Vilija, panasu, visas kitas gaunamas dainas atlieka pavirsutiniskai, neisijautusi, ir alkanu zvilgsniu stebi savo "kudiki", atliekama kitu. biggrin.gif

hihihi.gif
------------
Deja, bet ir man toks įspūdis.. Tikiuosi, kad ji neiškris šį vakarą unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 01 vasario 2014 - 22:57
Vartau akis - rusas gal sumaise balu eiliskuma?
Atsakyti
Aha, tas rusas tai pagerintas - pastoviai atvirkščiai subalsuoja laugh.gif Mane tai biškį nervas ima, kai trys užsieniečiai tiek daug nulemia.
Atsakyti
Komentaras is delfi biggrin.gif

"Žiauri atranka.
Atrankos dalyviai prievartaujami beveik tiesiogine to žodžio prasme. (priversti dainuoti nemėgstamas dainas, kentėti TV šou pagrindu sudarytos "komisijos" nusišnekėjimus, net priversti įtikti šio tragiško renginio vedėjui valinskui, plius dar kažkokia mistinė tarptautinė "komisija".)
p.s. jei atvirai, tai balsuočiau už tą atlikėją, kuris "iš dūšios užvažiuotu" kokiam pauliukaičiui arba valinskui į "snukį".
p.s.2 atsiprašau už emocijas. "

Dar vienas

"Laukiu kada Katunskyte sudainuos attention. "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 01 vasario 2014 - 23:06
Nepatinka man tir užsieniečių balsavimai. Kažkokie marazmai. Geriau musu keturi nariai duotu atskirus balsus.
O ar nereiketu nuo kito savaitgalio keisti taisyklių? Galėtų likusius 5 palikti iki galo, tik dainas keisti, nes jei taip metinės po viena kol liks tik 1 gali truputi nesusipratimu būti. Juk geras atlikėjas gauna ne jam tinkančia" daina ir ATE.
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 02 01, 23:12)
tai man atrodo, kad si daina isvis yra superine thumbup.gif idomu kaip ji skambetu vyro lupomis g.gif

Jei gerai supratau Vilijos komentarą tai ta daina parašyta moters lūpoms smile.gif

Dar patiko kad Vaidas pakeitė Dimos daina. Dabar galės guostis kad išdarkė, bet man tai nuskambėjo N kartų geriau.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 02 01, 23:06)
Jei gerai supratau Vilijos komentarą tai ta daina parašyta moters lūpoms  smile.gif

Taip, bet ji, atidavusi daina konkursui, nieko nebesprendzia.
Atsakyti