Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

na jau, Pauliukačio komentarai man atrodo yra taiklūs.

O Valinsko aš neatpažįstu unsure.gif visai neranda ką pasakyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 02 01, 23:09)
O Valinsko aš neatpažįstu  unsure.gif visai neranda ką pasakyti  unsure.gif

Grynai, vept - ir pieva.
Atsakyti
Pagalvojau, kad man iš bėdos gal dar sueitų ir „Blowing Out Cobwebs“. Bet iš likusių, tai man atrodo ji tik Linkytei tiktų g.gif Mia visai nesižiūrėjo ją dainuodama.

Beje, pasirodo, šią dainą parašė tas pats kompozitorius, kuris sukūrė ir šią:
http://www.youtube.c...h?v=cvau5-7oEh8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 01 vasario 2014 - 23:16
Man tai All about a boy dar labai, galima tikrai gera numeri is jos paruost, as neseniai filma "Burlesque" ziurejau, man labai liuks toks stilius.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 02, 00:08)
Taip, bet ji, atidavusi daina konkursui, nieko nebesprendzia.

Na bet maždaug, išrenkam Vilijos daina ir -niolikines nubalsuoja už Kavaliauska. Ir tada visiškas apsurdas gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2014 02 02, 10:10)
Na bet maždaug, išrenkam Vilijos daina ir -niolikines nubalsuoja už Kavaliauska. Ir tada visiškas apsurdas gaunasi.


as tai pakraupus kad martynas favoritu liko, jis gal tik ta viena daina ir sudainavo graziai, bet aplamai per visa konkursa jis nusidainuodavo ir budavo toks pats.

O tas rusu vertintojas tai antra karta balsuodamas tikrai sumaise eiliskuma, kad beveik viska bvuvo galima atvirskciai kam dave maziausia, tam turejo buti daugiausiai ir tt.

Vilija istikruju man pasirode silpnai, be tos ugneles kaip anksciau.

Mios "attention" patiko, bet norejau vilijos zemo balso pradzioj. Nors kaip sake komisisja, su sita daina bet kuria is ju isleisti galima ir nebutu absurdas.
Atsakyti
QUOTE(Karas1433 @ 2014 02 02, 12:07)
as tai pakraupus kad martynas favoritu liko, jis gal tik ta viena daina ir sudainavo graziai, bet aplamai per visa konkursa jis nusidainuodavo ir budavo toks pats.




ir aš pakraupusi. Nu neturi jis balso, talento dainuoti, visiškai diletantiškai... kas per mažvaikiai iš lempos jam tokius balus duoda doh.gif nu neduokdiev atiteks pirmenybė simpatiškam doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolleee @ 2014 01 30, 20:09)
Kiek matėsi per tą filmuką youtubėj, Mia atlikdama tą dainą siaubingai kraipėsi ir maivėsi doh.gif  lotuliukas.gif


QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 02 02, 00:12)
Mia dainuoja Attention 4u.gif tiesa pasakius ir Miai gerai gaunasi thumbup.gif

QUOTE(mjforever @ 2014 02 02, 00:34)
Mios atlikimas man gal labiau patiko, gal kad šviežiau, gal Vilijos jau primiršau. Šiandien jei reiktų rinktis, siųsčiau Mią  smile.gif

o man kaip tik Mios variantas labiau patiko nei Vilijos,toooks labiau koketiškas ax.gif o Vilijos variantas man labiau vaikų eurovizijai kokiai g.gif ax.gif
QUOTE(linamog @ 2014 02 02, 00:39)
Martyno pirma daina puikiai skambejo, mano viduj dvikova, nes siaip jis man nepatinka. biggrin.gif
Mia gerai Vilijos daina atliko, gal net ryskiau, ekspresyviau. O Vilija, panasu, visas kitas gaunamas dainas atlieka pavirsutiniskai, neisijautusi, ir alkanu zvilgsniu stebi savo "kudiki", atliekama kitu. biggrin.gif Beje, jas abi reik laipint i batus zemesniu kulnu.
drinks_cheers.gif ir dar manau,kad Vilija tai kai mažas vaikas,belieka kad dar verkti pradėtų lotuliukas.gif žinojo sąlygas,žinojo kur eina,o dabar kaip lopšelinukė užsisipyrus laukia,kad tik ją ir jos dainą išrinktų lotuliukas.gif visas kitas daina,kaip teisingai vakar R.Zilnys sakė-"toks jausmas,kad tik greičiau atidainuočiau ir pabėgčiau"
ankstesniam pasisakyme sakiau,kad be ryšio svetima komisija,o dabar jau nesu tokia kategoriška...žinoma,labai sunku rasti nešąlišką žmogų(pvz.vakar ir ruso,ir tos moters balsavimas tai ką aš žinau blink.gif ),bet blogai ir sava chebra sėdinti...labai jaučiasi Vilijos(vakar valinskas žiauriai daug apie jos dainą kalbėjo) protegavimas ir Mios(kažkurį šeštadienį nusidainavo,bet pauliukaitis vistiek jai aukštą balą skyrė,tipo-į ateitį,bet tai jei ji tą kartą apsiš...o,tai jau jos problema,kodėl reikia ją tempti už ausų?)
Atsakyti
Eurodienos Chatas skypeje yra . Nėr norinčiu pasijungt eurovizijos mėgėjų? smile.gif ČIA

---
Bet tai kaip ilgai LRT neatnaujina balsavimo už dainą... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolleee: 02 vasario 2014 - 17:29
QUOTE(audrikea @ 2014 02 02, 16:12)

drinks_cheers.gif ir dar manau,kad Vilija tai kai mažas vaikas,belieka kad dar verkti pradėtų lotuliukas.gif žinojo sąlygas,žinojo kur eina,o dabar kaip lopšelinukė užsisipyrus laukia,kad tik ją ir jos dainą išrinktų :lotuliukas


Juokitės juokitės smile.gif
Aš pagalvojau, su dabartinėmis EV atrankos sąlygomis kažin kiek kuriančių atlikėjų savo dainas sekančioms atrankoms pasiūlys rolleyes.gif
Šiemet pačių LT atlikėjų bei kompozitorių sukurtos yra Vilijos " Attention" bei Sasha Song „Last Date" dainos bei specialiai Vaidui Edgaro Lubio parašyta Dying. Sakyčiau, labai nekas, negausiai (bent daugiau negirdėjau, kad kuri nors būtų lietuvių, nebent jau iškrito). Iš tų trijų mano nuomone dėmesio vertos tik Attention bei Daying. Nors Last Date Vaidas su Zvonkaus aranžuote irgi smagiai interpretavo (tačiau vistiek šedevru jos nepadarė). Kitos dainos velniai žino kokių užsienio autorių, ir didžioji jų dauguma viena į kitą panašios tralekiuškės. Plius, viršūnė, kad kai kurios tų dainų dalyvauja ne tik LT, bet ir kitų dainų konkursuose doh.gif

Galbūt mums , patogiai kėdėje įsitaisiusiems klausytojams sunku suprasti, bet kūrėjas (ir solistas) irgi žmogus. Ir manau, jog gali nuoširdžiai pamilti savo dainą bei tarsi suaugti su ja. Suprantu Vilijos žodžius, kad įvardino, tarsi vaiką atiduotų.

Ir dar. Ta atranka, kiek supratau, tęsis iki kovo. Iki šiol buvo po dainą savaitei, dabar bus po dvi dainas. Ir galbūt kai kurios iš jų tokios, kad dantis sukandus norisi jas dainuoti (bei savo pasirinkimu dainininkas į repertuarą jų netrauktų). Tai tą dainą, kuri atstovaus bei tą dainininką sužinosim maždaug prieš du mėn. iki EV konkurso Danijoje. Tikrąjam pasiruošimui ne tiek ir daug laiko, kad dainą nugludinti, idėjų prisirinkti, šou paruošti, reklamą padaryti. Kam labiausiai naudinga tai matyt atrankų organizatoriams (aukšti laidos reitingai bei pinigėliai už skambučius). O dainininkai... įtariu, kad kitais metais protingi LABAI pagalvos, ar verta pusę metų šituos žaidimus žaisti cool.gif

Iš viso, iki šiol EV buvo laikomas dainų konkursu, ne atlikėjų. O dabar?

Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2014 02 01, 23:17)
Man tai All about a boy dar labai, galima tikrai gera numeri is jos paruost, as neseniai filma "Burlesque" ziurejau, man labai liuks toks stilius.


All about a boy man irgi patinka drinks_cheers.gif Vienintelis dalykas, kas mane labai joje trikdo, kad ji dalyvauja ne tik mūsų atrankoje doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 02 01, 23:39)
Martyno pirma daina puikiai skambejo, mano viduj dvikova, nes siaip jis man nepatinka. biggrin.gif
Mia gerai Vilijos daina atliko, gal net ryskiau, ekspresyviau. O Vilija, panasu, visas kitas gaunamas dainas atlieka pavirsutiniskai, neisijautusi, ir alkanu zvilgsniu stebi savo "kudiki", atliekama kitu. biggrin.gif Beje, jas abi reik laipint i batus zemesniu kulnu.


Mano mintys lygiai tokios pat biggrin.gif . Nepatinka Kavaliauskas, na, bet vakar, reikia pripažinti, gražiai suskambėjo. Nustebino gerąja prasme. O Attention tikrai gera daina ir nežinau, tiesą sakant, kuris iš merginų variantas geresnis... Tik kad Vilija nuvilia, nes, matosi, tik savo dainą nori dainuoti, o visa kita - atmestinai.
Atsakyti
QUOTE(Matematikė su knyga @ 2014 02 02, 18:36)
Mano mintys lygiai tokios pat biggrin.gif . Nepatinka Kavaliauskas, na, bet vakar, reikia pripažinti, gražiai suskambėjo. Nustebino gerąja prasme. O Attention tikrai gera daina ir nežinau, tiesą sakant, kuris iš merginų variantas geresnis... Tik kad Vilija nuvilia, nes, matosi, tik savo dainą nori dainuoti, o visa kita - atmestinai.



Aš manau, kad nebūtinai taip mirksiukas.gif Spėju, kad jai papuolė dainos, kurios jai visiškai svetimos. Pati norėčiau išgirsti ją dainuojant All about a boy, manau, čia daug artimiau jai.
Be to iš jos pasisakymų FB matosi, kad supranta, kad vos vos nesusimovė (kad ir vaikiška ji vietom, bet labai nuoširdi), ir pažadėjo dabar labai stengtis.
Nelabai protinga iš jos pusės buvo išvažiuoti atrankų metu į laimėtą kelionę į Tailandą. Matyt neįvertino, kad gali sau labai pakenkti.
Atsakyti