Įkraunama...
Įkraunama...

Paleo dieta - gyvenimo būdas Nr. 28

Apklausa: Laikantis Paleo dietos Jūsų krūtines dydis: (65 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(erva @ 2014 02 13, 16:15)
Elata tai  pusryciu ir pietu skaicius tas 1005 kcal,darzoviu tai buvo bet as ju nesuvalgau daug,bet ir darzovese kazkiek gi yra angliu,baltymu ..nezinau,maciau kazkur kad reikia suvalgyt angliu iki 50 g prie svorio 50-60,jazau  kiek daug gautusi  smile.gif  doh.gif

Na, dabar iš suvalgomo maisto gauni 7 proc. angliavandenių, 29 proc. baltymų ir 64 proc. riebalų. Tai tikrai siūlyčiau padidinti angliavandenius ir sumažinti baltymų kiekius dietoje.
Atsakyti
Radau savo kaime 96 proc. šokolado be cukraus thumbup.gif Darysiu kokį nors skanumyną rytojui.
Atsakyti
Turiu klausima merginom is UK 4u.gif kur jus pergat grass fed mesa? Turguose turbut? Nes paprastuose supermarketuose kazkaip nerandu, buna tik paprasta mesa ir organic (bet ne grass fed ar pastured..) sad.gif tai tokia ir valgau kolkas.

Maitinuose paleo (labiau primal) principu nuo spalio ir labai patinka wub.gif aisku mano paleo nera tobulas, nes va mesa paprasta valgau ir pieno produktu leidziu (nes nuo ju nebuna blogai), bet nevalgau cukraus, miltiniu, dievinu riebala. Baigesi pilvo skausmai, putimai, kas praktiskai kasdien kankindavo anskciau.
Daug sportuoju, tai is pradziu siek tiek energijos truko, kol organizmas persitvarke, bet dabar jauciuosi daug stipresne ir man tai labai patinka.
Svoris pamazu krenta, nors jo nera labai daug, bet kelis kg dar noris pamesti ir zinau, kad pavyks 4u.gif

Skaiciau senas temas, jusu pokalbiai labai ikvepia wub.gif
Atsakyti
Elata ar galit man ,senai durnai motriskei ax.gif ,parasyt formule kaip jus suskaiciuojat tuos procentus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2014 02 13, 12:35)
Apie pora savaiciu sedejau and labai didelio kiekio riebalu ir minimalaus kiekio angliu (max 30-50g per diena). Nors svoris apie 1.5 metu laikosi apie 75-76, per tas pora savaiciu dingo 3 kilogramai. Vakar vakare svarstykles 72.9 rode. Beje ryte siandien buvau pas nykstuku dar rimtai pasikalbeti smile.gif tai speju gali butu netoli 72.
Todel dar karta isitikinau, kad riebalai tikrai niekad jusu nepadarys storais, jei tik racione bus protingas kiekis cukraus. Kam idomu, nebuvo dienos kad nepasiekciau 200 g riebalu per diena, o buvo ir gerokai daugiau.


Paskutiniu metu ir as save pagaudavau, kad riebalo labai nemazai pas mane gaunasi. Blogu kvapu nera, bet svoris dar 2 kg sumazejo. Kai pradejau paleo, tai kaip reikalas valgiau riebalus, bijojau, kad per mazai nebutu, tai ir svoris labia greitai nubildejo.
Atsakyti
QUOTE(Elata @ 2014 02 13, 08:00)
haha, jo, turi biggrin.gif na, aš čia kažkokiam tinklalapyje kažko kitko ieškodama mačiau. Tai negarantuoju, jog ten tikrai Dr. Ozo, o ne jie ją tiesiog taip užvadino biggrin.gif


Aha, siandien ryte viena akimi maciau, kaip patarinejo riebalus nuo subines mesti, tipo esti reikia kuo liesiau. Vyras juokesi is manes, sako "matai, kaip reikia, o tu ka cia darai", pazvygavom abu. Tai pagal Oza mano subine jau turetu palei kulnus kaboti lotuliukas.gif

Varau siandien pas dantiste, gelia dantuka, zodziu pries tris metus tvarke kanalus ir nuo vieno danties prasidejo grandinine reakcija. Nekokybiskai padare, tai dabar vargstu. Jau man pakiles noras tuos dantis israuti, gaila ir pinigu ir sveikatos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erva @ 2014 02 13, 16:20)
Elata ar galit man ,senai durnai motriskei  ax.gif ,parasyt formule kaip jus suskaiciuojat tuos procentus  blush2.gif


BRA (Angliu, baltymo ir riebalo) gramu suma sudaro 100%. Tai skaiciuojam pagal proporcija:

Bendra gramu suma = 100%
Angliavandeniu (arba baltymo arba riebalo) kiekis gramais =X%

X=Angliavandeniu (arba riebalo arba baltymo) kiekis gramais*100%/Bendra BRA gramu suma


* cia yra daugyba, o tada gauta skaiciu padalijame is Bendros BRA gramu sumos

Atsakyti
Aciu Lumi 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Naistė @ 2014 02 13, 17:59)
Radau savo kaime 96 proc. šokolado be cukraus  thumbup.gif Darysiu kokį nors skanumyną rytojui.


blink.gif blink.gif prašom su iliustracijom, gal ir ne kaime tokių rasim smile.gif Arba teks siųst visom norinčiom bigsmile.gif
Atsakyti
Odontologe nieko nerado, supaisysi cia ta organizma...
Atsakyti
QUOTE(Silver79 @ 2014 02 13, 10:35)
...Todel dar karta isitikinau, kad riebalai tikrai niekad jusu nepadarys storais, jei tik racione bus protingas kiekis cukraus...
cia faktas kaip blynas, nereikia nieko tikrint. arba valgai riebiai be cukraus, arba saldziai be riebalu. beda tame, kad vien riebiai ar vien saldziai nera taip skanu, kaip situs kartu sumaisius. man tik idomu, kodel paprastai visa kalte yra verciama riebalams, o cukrus (angliav.) lieka nekaltas g.gif gal todel, kad riebalas ant pilvo ir riebalas leksteje, yra na riebalas g.gif

prisivyniojau siandien varskes su priedais i icebergo lapus, niam niam.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Imetu nuoroda kam idomu apie keto dieta. Yra toks dalykas kaip fat fast, ji naudoja, kai svoris nebekrenta, per diena iki 1000kcal ir 90% ju is riebalu, svoris raso greit pajuda. Esme svorio kritimui ne tik daug riebalu, bet ir kuo maziau angliu bei baltymu. Pasiskaiciuoti kiek jums reikia baltymu, paprasta, panasiaai tiek, kiek sudaro jusu raumenu mase. pvz., sveriat 60, riebalu % 20, tai baltymu reiks panasiai 48 gr. jei sportuojat truputi daugiau, galima ir 1,5 karto tai yra 70 gr. Pasiskaitykit, kam idomu 4u.gif

http://www.ketogenic...-diet-plan.html
Atsakyti