Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugių.

QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 13:02)
Kaip Jūs atšventėte rugsėjo pirmą?

Pas mus jau pries pora savaiciu mokslo metai prasidejo,niekas nesvencia cia,pabaiga mokslu metu daug iskilmingesne,sventiskesne buna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 15:12)
smile.gif tai turi mažulytės Staskos foto? smile.gif

Kaip su inteligentu sekasi? smile.gif bus antras pasimatymas?

schmoll.gif , diskuose nėra, o turiu tik popierinę-atvažiuosi, parodysiu.
-----------
Susirašnėjam, manau, kad bus.

QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 18:25)
Mes jau siandien i mokykla ejom... ir pirma diena praganytas megztinis  doh.gif  biggrin.gif


doh.gif Staskai prigrąsiau-pamesi-eisi basa nuoga.

QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 18:31)
doh.gif nu, kad dingsta daiktai daržuose/mokyklose - ne naujiena, bet pirmą dieną??? negrįžta ir pas jus jie? bent man darže dingę daiktai nė karto negrįžo...aišku nebrangūs - pedkelnės, kepurės, marškinėliai... bet vis tiek gaila... o kai per forumą tėvams parašiau - niekas neprisipažino (nors drabužiai gana išskirtiniai buvo - marškinėliai iš Vietnamo - kaip gali supainioti su savais? nejaugi visi į Vietnamą važiuoja, o tie kurie važiuoja - perka vienodus marškinėlius?).... umn.gif

Neatsirado tik fizinio maikutė.


QUOTE(linausius @ 2014 09 02, 18:35)
Sveikos,prisistatau ir as 4u.gif

Upjora thumbup.gif naujienos,jei ir neiseis nieko,tai bent emociju geru busi apturejus,svarbiausia neisisvajoti(tikiu,kad Upjora ne is tu "svaigstanciu") ax.gif Antra pasimatyma planuojat? blush2.gif


Aš norėčiau prisisvaigt, bet neleidžiu sau tokios prabangos. Mat esu cholerikė,kaip draugė sako, cholera, tai įvykius pagreitint norėčiau. biggrin.gif Bus pasimatymas, jis atsikraustys arčiau greitu laiku.
QUOTE(linausius @ 2014 09 02, 18:45)
Pas mus jau pries pora savaiciu mokslo metai prasidejo,niekas nesvencia cia,pabaiga  mokslu metu daug iskilmingesne,sventiskesne buna smile.gif

Bet nemanau, kad mokslų metų pradžioje tiems mažiukams reikia to iškilmingumo, man visai prie širdies angliška taktika-eilinė diena ir tiek, mažiau streso.
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 17:43)
Mes irgi metuku ir keliu men. pradejom eit. Pirmus metus kasdien su asarom pasilikdavo... Po to verkimai retejo, bet iki pat pabaigos bent karta savaitej nenoredavo pasilikt. O po to verkdavo kai namo eit reikdavo  doh.gif Uztat mokykloj nuo pirmos dienos be jokiu problemu pasilikdavo  thumbup.gif

Pas mus irgi pradzioj ziauru buvo,sirdi plesydavo,bet neturejau pasirinkimo verysad.gif O paskutinius pora metu labai noriai eidavo,daznai namo nenoredavo uzsizaides biggrin.gif Mokykla tik dabar pradejo,tai irgi problemu nera kolkas smile.gif
Tikekimes,kad atsiras megztukas 4u.gif Ar cia tas uniforminis?
Papildyta:
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 17:31)
doh.gif nu, kad dingsta daiktai daržuose/mokyklose - ne naujiena, bet pirmą dieną??? negrįžta ir pas jus jie? bent man darže dingę daiktai nė karto negrįžo...aišku nebrangūs - pedkelnės, kepurės, marškinėliai... bet vis tiek gaila... o kai per forumą tėvams parašiau - niekas neprisipažino (nors drabužiai gana išskirtiniai buvo - marškinėliai iš Vietnamo - kaip gali supainioti su savais? nejaugi visi į Vietnamą važiuoja, o tie kurie važiuoja - perka vienodus marškinėlius?).... umn.gif

Man visi atsirasdavo,pati irgi visus rubelius,vaiko netycia parsinestus,grazindavau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 17:51)
Bet nemanau, kad mokslų metų pradžioje tiems mažiukams reikia to iškilmingumo, man visai prie širdies angliška taktika-eilinė diena ir tiek, mažiau streso.

drinks_cheers.gif Man ir mokslo metu pabaiga "svaresne" priezastis svesti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linausius: 02 rugsėjo 2014 - 19:58
QUOTE(linausius @ 2014 09 02, 18:57)
Tikekimes,kad atsiras megztukas 4u.gif Ar cia tas uniforminis?
----
Man visi atsirasdavo,pati irgi visus rubelius,vaiko netycia parsinestus,grazindavau ax.gif


Aga, uniforminis... ir kainuoja nemazai - £17 doh.gif
---
Mane kai pyktis suima, tai sakau,kad daugiau neatidavinesiu svetimu megztuku... Kaupsiu iki kol musu atsiras biggrin.gif Bet po to pagalvoju,niu gi negrazu taip daryt ir isskalbusi grazinu
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 20:43)
Mes irgi metuku ir keliu men. pradejom eit. Pirmus metus kasdien su asarom pasilikdavo... Po to verkimai retejo, bet iki pat pabaigos bent karta savaitej nenoredavo pasilikt. O po to verkdavo kai namo eit reikdavo Uztat mokykloj nuo pirmos dienos be jokiu problemu pasilikdavo  thumbup.gif

blush2.gif prieš porą minučių mane kažkokia nuojauta užpuolė, kad mergiotę turėsi mirksiukas.gif na, draugės pilvelio lytį atspėjau, tai gal ir čia pataikysiu biggrin.gif (čia tarp kitko) o šiaip tai labai mažiukai vaikučiai jūsų daugelio buvo unsure.gif

QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 20:51)
schmoll.gif , diskuose nėra, o turiu tik popierinę-atvažiuosi, parodysiu.
-----------
Susirašnėjam, manau, kad bus.
doh.gif Staskai prigrąsiau-pamesi-eisi basa nuoga.
Neatsirado tik fizinio maikutė.
Aš norėčiau prisisvaigt, bet neleidžiu sau tokios prabangos. Mat esu cholerikė,kaip draugė sako, cholera, tai įvykius pagreitint norėčiau.  Bus pasimatymas, jis atsikraustys arčiau greitu laiku.

Bet nemanau, kad mokslų metų pradžioje tiems mažiukams reikia to iškilmingumo, man visai prie širdies angliška taktika-eilinė diena ir tiek, mažiau streso.

atvažiuosiu... dabar galvoju apie lapkritį.... kada Jūs atostogas turite mokykloje?

o! kaip kieta - dėl atsikraustymo mirksiukas.gif o aš irgi dažnai noriu spartinti įvykius...

QUOTE(linausius @ 2014 09 02, 20:59)
Pas mus irgi pradzioj ziauru buvo,sirdi plesydavo,bet neturejau pasirinkimo O paskutinius pora metu labai noriai eidavo,daznai namo nenoredavo uzsizaides Mokykla tik dabar pradejo,tai irgi problemu nera kolkas
Tikekimes,kad atsiras megztukas Ar cia tas uniforminis?
Papildyta:

Man visi atsirasdavo,pati irgi visus rubelius,vaiko netycia parsinestus,grazindavau ax.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif Man ir mokslo metu pabaiga "svaresne" priezastis svesti

Lietuvoj nelabai švenčiama mokslų pabaiga, na bent kiek atsimenu iš savo vaikystės ir dabar matydama Panką... čia, suprask, einama į mokyklą kaip į šventę, o pas jus - vaikai turi švęsti lyg paleisti iš kalėjimo lotuliukas.gif aš, žinoma, juokauju, tai tėra tradicijos...

QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 21:00)
Aga, uniforminis... ir kainuoja nemazai - £17 doh.gif
---
Mane kai pyktis suima, tai sakau,kad daugiau neatidavinesiu svetimu megztuku... Kaupsiu iki kol musu atsiras  biggrin.gif Bet po to pagalvoju,niu gi negrazu taip daryt ir isskalbusi grazinu

blink.gif blink.gif blink.gif ohohohoho... nepigus... aš sau dažnai pigesnius megztukus perku...
Papildyta:
aš vyno suradau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 18:13)
Lietuvoj nelabai švenčiama mokslų pabaiga, na bent kiek atsimenu iš savo vaikystės ir dabar matydama Panką... čia, suprask, einama į mokyklą kaip į šventę, o pas jus - vaikai turi švęsti lyg paleisti iš kalėjimo  lotuliukas.gif  aš, žinoma, juokauju, tai tėra tradicijos...
..............
blink.gif  blink.gif  blink.gif  ohohohoho... nepigus... aš sau dažnai pigesnius megztukus perku...
Papildyta:
aš vyno suradau  blush-anim-cl.gif

biggrin.gif
As irgi,kiek pamenu,kad mokslu metu pabaigoj,grazindavom vadovelius,palinkedavom vieni kitiems geru atotogu ir skirstydavomes g.gif
.........
As isvis,nepamenu,kad sau buciau uz tokia kaina pirkus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 19:13)
blush2.gif  prieš porą minučių mane kažkokia nuojauta užpuolė, kad mergiotę turėsi  mirksiukas.gif  na, draugės pilvelio lytį atspėjau, tai gal ir čia pataikysiu biggrin.gif  (čia tarp kitko) o šiaip tai labai mažiukai vaikučiai jūsų daugelio buvo  unsure.gif


Ziuresim kas ten slepias biggrin.gif gal sio menesio pabaigoj suzinosiu. Reik skelbt totalizatoriu lotuliukas.gif
Atsakyti

Del Puuppivaikiuko lyties,tai as antra berneli nujauciu smile.gif
Atsakyti
WW, spalio mėnesį atostogos, bet mama mano atvažiuoja, tai Staska galės džiaugtis jos kompanija. biggrin.gif

Aš sidro suradau. blush2.gif Einu ant sofutės atšvęst mokslo metų pradžią. lotuliukas.gif
Atsakyti
As su arbatos puodeliu svesiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puuupi: 02 rugsėjo 2014 - 20:21
O aš žinau tiksliai, kas gims. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 18:20)
Ziuresim kas ten slepias  biggrin.gif gal sio menesio pabaigoj suzinosiu. Reik skelbt totalizatoriu  lotuliukas.gif

Kaip tik norejau siulyti lotuliukas.gif
Atsakyti