Įkraunama...
Įkraunama...

Plepam ir ieškom draugių.

QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 19:21)
O aš žinau tiksliai, kas gims.  tongue.gif


vaikas? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 19:22)

Tau prizas 000059.gif , atspėjai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 19:23)
Tau prizas  000059.gif , atspėjai.  biggrin.gif


bis.gif kokia as saunuole lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.supermama...howtopic=982568

Nauja tema
Atsakyti
QUOTE(linausius @ 2014 09 02, 21:18)
As isvis,nepamenu,kad sau buciau uz tokia kaina pirkus biggrin.gif

nu va aš ir sakau!!!
Atsakyti
O aš sau leidžiu nusipirkt, ir dar brangiau. ax.gif Juk reikia gerbti, mylėti ir lepinti save. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 21:29)
O aš sau leidžiu nusipirkt, ir dar brangiau.  ax.gif Juk reikia gerbti, mylėti ir lepinti save.  ax.gif

na, aš rankines ir batus perku brangius - jie odiniai būna ir ilgai tarnauja... o megztukai suplyšta, išsitepa, susiskalbia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 18:29)
O aš sau leidžiu nusipirkt, ir dar brangiau.  ax.gif Juk reikia gerbti, mylėti ir lepinti save.  ax.gif

hihihi.gif Ai,as pavalgau geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonder Woman @ 2014 09 02, 19:31)
na, aš rankines ir batus perku brangius - jie odiniai būna ir ilgai tarnauja... o megztukai suplyšta, išsitepa, susiskalbia...  g.gif

Tiesa tavo, bet jei man labai patinka ir jaučiu, kad man jo REIKIA čia ir dabar tai perku. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Upjora @ 2014 09 02, 21:34)
Tiesa tavo, bet jei man labai patinka ir jaučiu, kad man jo REIKIA čia ir dabar tai perku.  blush2.gif

retai kada tokių randu...bet jei randu tai perku...paskutinis brangus (apie 300lt kainavęs) megztukas (medvilninis) buvo nupirktas sesei praėjusių kalėdų proga. dažniau per išpardavimus sau perku.... na, bet kaip ir sakiau, - batams ir rankinėms litų nepagailiu...
Atsakyti
Dabar pagalvojau uz kiek as sau perku g.gif
H&M megztukai 15-20 pinigu kainuoja. Nesakyciau, kad labai brangu... Kokiam TK Maxx'e daugiau suploju uz "shmutkes" cool.gif Bet mano pasiprekinimai buna du kartus metuose - pavasari ir rudeni. Ir tai, kartais namo tik kojiniu parsinesu biggrin.gif nes nieko daugiau nereik.
Atsakyti
QUOTE(puuupi @ 2014 09 02, 21:40)
Dabar pagalvojau uz kiek as sau perku  g.gif
H&M megztukai 15-20 pinigu kainuoja. Nesakyciau, kad labai brangu... Kokiam TK Maxx'e daugiau suploju uz "shmutkes"  cool.gif Bet mano pasiprekinimai buna du kartus metuose - pavasari ir rudeni. Ir tai, kartais namo tik kojiniu parsinesu  biggrin.gif nes nieko daugiau nereik.

kaip pasiilgau TK MAXX! šimtą metų nesu jame buvusi... verysad.gif
Atsakyti