Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

QUOTE(Rutule @ 2014 02 10, 17:58)
O kokie jūsų gabaritai, jei ne paslaptis? Nes aš sau patinkančių randu tik L  doh.gif Ir mąstau, kad galiu ir neįtilpt. Mano 105 - nežinau - 107 cm.

Ne paslaptis biggrin.gif 106 cm kokia nusiziurejote? Kiek turiu tai visos pas mane L dydzio ir visos tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2014 02 10, 18:15)
Ne paslaptis biggrin.gif 106 cm kokia nusiziurejote? Kiek turiu tai visos pas mane L dydzio ir visos tinka thumbup.gif

O super
Šitą ėmiau pabandymui http://www.freepeopl...c-cde7bcffd65b/
Galvojau, kad imsiu kuo pigesnę kaip pabandymui. Nes ten toookių grožių. Labai mano stiliaus daug kas ten. Tik kainos, net sale, visai nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(cooliuke @ 2014 02 06, 10:48)
VVaiva cia turetu tikrai ka pasakyti biggrin.gif


tai jau tikrai biggrin.gif
Atsakyti
Super temute sukuret thumbup.gif Negaliu atsispirti groziams is sios parduotuves wub.gif

Papildyta:
Del dydziu tai tikrai patarciau visada paskaityt atsiliepimus pries perkant. Labai gerai, kad ir realiu foto daznai buna, tai padeda apsispresti. Nors su tais patarimais, kaip ir visur buna, vienoms padidinta, kitoms pamazinta lotuliukas.gif
Atsakyti
Jei kazkas konkretaus domins, patarsiu, klauskit biggrin.gif Realiu foto imesiu, jei reiks. Nemazai FP turiu, bet ten nuolat naujos kolekcijos, rubu daug biggrin.gif
Atsakyti
o kaip apatinis trikotazas? kokybiskas?
Atsakyti
QUOTE(Domuko mama @ 2014 02 12, 12:45)
o kaip apatinis trikotazas? kokybiskas?

Is apatiniu turiu tik miegojimui maikute, apatinius drabuzelius, skirtus rengtis po rubais, ir kojiniu, pedkelniu, viskas patiko. Jus turbut domina kelnaites, liemeneles. Ju nepirkus ax.gif
Atsakyti
aciu, taip, liemeneles.


uzsisakiau jau pabandymui smile.gif
Atsakyti
Gal kazkuri pirkote batukus tokius
user posted image
Komentaruose raso, kad padidinti. Pasimeciau, su 41 eur pirkti 40 ar 41 ju? g.gif
Atsakyti
Mano siandieniniai wub.gif
user posted image

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(sandrixxx @ 2014 02 05, 18:35)
Gavau savo pirma suknele is Free People pavadinimu Nightingale

user posted image

Nuotrauka atitinka tikrove, tik nors suknele dviguba, bet medziaga plona ir viskas sviecia kiaurai (spalva TEA). Pagal dydi irgi atitiko, emiau savo iprasta.

Manoji tamsiai melyna, tai lyg nepersisviecia g.gif Bent jau nepastebejau biggrin.gif Tik glamzosi labai
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 02 12, 21:30)
Manoji tamsiai melyna, tai lyg nepersisviecia  g.gif Bent jau nepastebejau  biggrin.gif Tik glamzosi labai

Man tai dabar dilema su sia suknele, tai negi detis apatinuka ? Gausis jau trys sluoksniai, kaip svogūnas būsiu doh.gif biggrin.gif o suknele gi ne žieminė
Vvaiva Jusu šiandieniniai thumbup.gif wub.gif ypač tunika antra wub.gif
Atsakyti