Įkraunama...
Įkraunama...

UGG, EMU, Bearpaw

Nusipirkau sau juodus, tikiuosi gerai nesiosis wub.gif nors internete maciau prideta foto, kad ir juodi baisiai nusidruskuoja.
O del valyklos geras thumbup.gif net nepamasciau, reiks nunesti, idomu kiek kainuoja, gal labiau apsimokes naujus pirkti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 09 rugsėjo 2016 - 10:43
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 09 09, 10:41)
Nusipirkau sau juodus, tikiuosi gerai nesiosis  wub.gif  nors internete maciau prideta foto, kad ir juodi baisiai nusidruskuoja.
O del valyklos geras  thumbup.gif  net nepamasciau, reiks nunesti, idomu kiek kainuoja, gal labiau apsimokes naujus pirkti biggrin.gif


Nu as juodus turiu UGG, nesioju jau 3 ziemas, tikrai nedruskuoti. Reikia visada pries ziema gerai impregnuoti, kokius 3 kartus ispurskiu su ugg impregnantu , dar viduri ziemos pakartoju ir uggai kaip nauji. smile.gif
O valymas tikrai nebrangus kiek zinau.
Atsakyti
Va va apie Ugg impregnanta placiau prasau smile.gif gal galit ideti nuoroda? beje o paprastas impregantas skirtas visiem batams netiktu? ar gal geriau nusipirkti butent uggam?
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 09 10, 07:47)
Va  va apie Ugg impregnanta placiau prasau smile.gif gal galit ideti nuoroda? beje o paprastas impregantas skirtas visiem batams netiktu? ar gal geriau nusipirkti butent uggam?

As pirkau paprasta salamanderio,jau kokius 6 metus ji perku,nei karto nepavede. Bet ispurskiu tris kartus is eiles,kad tikrai butu slapoki,po kiek vieno karto duodu pradziuti,viduri ziemos dar viena karta ispurskiu,kiek turejau uggu,nei karto nebuvo problemu su ruozais nuo drusku tiek pas mane tiek pas vaikus 4u.gif
Atsakyti
Aciu Cocainna 4u.gif as ir esu nusipirkus Salamanderio impregnanta tai juo ir purksiu 4u.gif
Atsakyti
Gal kur užmatėt nuolaidų bearpaw? 4u.gif

Ir dar klausimas: iš čia perkat pačios, ar per tarpininkes? : http://www.sierratradingpost.com/

Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 09 18, 21:30)
Gal kur užmatėt nuolaidų bearpaw?  4u.gif
Ir dar klausimas: iš čia perkat pačios, ar per tarpininkes? : http://www.sierratradingpost.com/

Jiems praktiskai visur visada nuolaidos.
Per tarpininkes.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 09 18, 20:34)
Jiems praktiskai visur visada nuolaidos.


Aš nelabai žinau, kokiose parduotuvėse jų žiūrėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*CoCoNuT* @ 2016 09 18, 22:10)
Aš nelabai žinau, kokiose parduotuvėse jų žiūrėti blush2.gif

amazon, sierratradingpost, nordstromrack, 6pm
Atsakyti
Nerandu arba nematau ugg isparduotuves ? g.gif ar yra skelbimu lentoje? ax.gif
Atsakyti
Sukuriau
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2016 09 24, 12:23)

Nuoroda nukreipia i sia tema unsure.gif
Atsakyti