Įkraunama...
Įkraunama...

UGG, EMU, Bearpaw

Kartoju
Atsakyti
Merginos, gal kas turite patirties su šiuo arba panašiu modeliu - kaip su dydžiais?
Mano yra 7,5, nežinau, ką rinktis: 7 ar 8.
http://www.6pm.com/u...e-black-leather
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2016 09 09, 09:45)
Merginos kuom patartumete isvalyti vaikiskus bearpaw?Ziuriu po praeitos ziemos reikia valyti  rolleyes.gif  gal kuri turit toki rinkinuka? ir ar tik nusipirkus naujus kazkuom impregnuojate?
https://www.amazon.c...=A1AYIZ547SFTQ8

nezinau ar apsimokes nesti valyti. buvau uzklausus dar kai litais kainos buvo tai 50 litu valymas kainavo tai dabar eurais tikrai nepigiau bus, tai nzn ar apsimoka g.gif
Papildyta:
panasaus modelio pirkau mamai tik ilgus. Klaikiniu ugg nesioja uz 8, o situ emiau 8,5, nes kitokiu nebuvo, pusini dydi, tai jai tiko idealiai. siaip tie visi tokio modelio uggai atitinka dydi batu kuri normaliai nesiojate, nepasitaike didintu, bent jau man. imti dideni reikia dydi nei klasikiniu kailiniu ugg smile.gif 4u.gif nzn ar padejau
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2016 09 26, 11:59)
nezinau ar apsimokes nesti valyti. buvau uzklausus dar kai litais kainos buvo tai 50 litu valymas kainavo tai dabar eurais tikrai nepigiau bus, tai nzn ar apsimoka  g.gif
Papildyta:
panasaus modelio pirkau mamai tik ilgus. Klaikiniu ugg nesioja uz 8, o situ emiau 8,5, nes kitokiu nebuvo,  pusini dydi, tai jai tiko idealiai. siaip tie visi tokio modelio uggai atitinka dydi batu kuri normaliai nesiojate, nepasitaike didintu, bent jau man. imti dideni reikia dydi nei klasikiniu kailiniu ugg smile.gif 4u.gif  nzn ar padejau

ačiū, būtent kailinius turiu 7 dydi, Ir tic tic, ačiū, vadinasi man reik 8
Atsakyti
Laba, gal kas turit siuos UGG kokie atsiliepimai 36 dydis bus USA 4? Aciu patarusioms :4u

http://www.6pm.com/u...d-big-kid-black
Atsakyti
sveikos,kas gal kas turite tokius aulinukus,kaip jie nesiojasi,ar nenusileidzia ugg,ams?kazin tinkami su auksta keltimi?https://www.amazon.com/dp/B0114MF75K/ref=twister_B0114ME1EI?_encoding=UTF8&psc=1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasiene2: 09 spalio 2016 - 08:44
Sveikos 4u.gif .
Atsiprašau, jei kartosiuos, bet gal kuri nepatingėsit parašyti, kokio dydžio UGG Classic Tall reikėtų rinktis, jeigu pėda yra 25,7cm dydžio? Nešioju 39-40 dydį, sezoniniams ir žieminiams batams dažniausia 40. EMU tiksliai 39 dydis per mažas yra, turiu 40-41 dydį. O kaip su UGG yra?
Ačiū labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif


O ar šita parduotuvė originalais prekiauja? Bandžiau tikrinti per temos pirmoje žinutėje duotą nuorodą, ten meta pranešimą, kad neranda tokios parduotuvės... Ar reikia suprasti, kad tai nebus originalai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 10 lapkričio 2016 - 10:52
QUOTE(Juodai @ 2016 11 10, 10:46)
Sveikos 4u.gif .
Atsiprašau, jei kartosiuos, bet gal kuri nepatingėsit parašyti, kokio dydžio UGG Classic Tall reikėtų rinktis, jeigu pėda yra 25,7cm dydžio? Nešioju 39-40 dydį, sezoniniams ir žieminiams batams dažniausia 40. EMU tiksliai 39 dydis per mažas yra, turiu 40-41 dydį. O kaip su UGG yra?
Ačiū labai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O ar šita parduotuvė originalais prekiauja? Bandžiau tikrinti per temos pirmoje žinutėje duotą nuorodą, ten meta pranešimą, kad neranda tokios parduotuvės... Ar reikia suprasti, kad tai nebus originalai?

Manau, 9US jums reikia.
Tikrai ne originalai, uztenka i "Contact us" skilti nueit, rimtos pardes visad pateikia normalius kontaktus, telefonus, el.pasta.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2016 11 10, 10:46)
Sveikos 4u.gif .
Atsiprašau, jei kartosiuos, bet gal kuri nepatingėsit parašyti, kokio dydžio UGG Classic Tall reikėtų rinktis, jeigu pėda yra 25,7cm dydžio? Nešioju 39-40 dydį, sezoniniams ir žieminiams batams dažniausia 40. EMU tiksliai 39 dydis per mažas yra, turiu 40-41 dydį. O kaip su UGG yra?
Ačiū labai  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O ar šita parduotuvė originalais prekiauja? Bandžiau tikrinti per temos pirmoje žinutėje duotą nuorodą, ten meta pranešimą, kad neranda tokios parduotuvės... Ar reikia suprasti, kad tai nebus originalai?

Mano pėda lygiai 26 cm, tai kaip suprantu man reiktų rinktis US 10 (euro 41 dydis). Bijau, kad nebūtų per didelį ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės.ar galit pasakyti, jei norim siųstis bearpaw savo mažajam, kurio pedute 15 cm-24 dydis,tai reiškia mums reikia 8 dydžio? Nebūna uzdidinti?
Atsakyti
Sveikos, gal kas nesioja ir gali pakomentuoti kaip UGG ausine ar siltos ar tiesiog kaip aksesuaras labiau? UGG earmuff nezinau lietuviskai ausines ar kaip jos verciasi smile.gif
Atsakyti
Merginos, ar turejo UGGai toki modeli su blizganciais zvyneliais?
pirkom devetus, labai jau siauras aulas ir per kelti neikisa kojytes, tai galvoju gal neoriginalai? hmm.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti