Įkraunama...
Įkraunama...

R.C. Atkins dieta

Apklausa: Per 14 dienų dietą numečiau: (18 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Labas mergaites, kokua grazi tema! Aciu!

As susinervinau, po 14 d bandziau pakelti angliavandeniu kieki iki 30-35 g. Nusipirkau proteininiu batoneliu, raso 8 g angliu viename. Ne velnio netiesa, sustabde man ketoze ir rodo plius 1 kg !!!!

Zodziu griztu prie vistos ir salotu...
Atsakyti
Pelagija, o kokius pirkot? Siaip tie batoneliai niekada neatstos normaliu, is realiu produktu pagamintu patiekalu, kuriuose nera 30-40 ingredientu, kur ir pieno, ir sojos, cheminiu skoniu, matitoliu, visokiu kitokiu -oliu pilna schmoll.gif
Jeigu kazko noris, geriau pati namie pasidarykit 4u.gif
Tereikia vos keliu ingredientu ir viska pati kontroliuojat, kas sudetyje thumbup.gif Neneigsiu, tokiais pauzkandziavus, man svoris irgi sustoja krist rolleyes.gif

Atsakyti
Proti diet jie vadinasi schmoll.gif

Susipakavai ir nukisau giliai i stalciu. Tiems laikams kai busiu liekna...

Duokit desertu receptu, kas nesugriautu ketozes?
Atsakyti
As kepiau keksiukus ar varskes apkepa is mazdaug 600 gr. riebios varskes ( naudojau philadelphia irgi pabandyt - buvo skanu) su 2 kiausiniais ( atskirai isplakt trynius su varske, tada ymaisyt standziai isplaktus balymus labai letai, kitaip gali sukrist) ir kakava arba 85% sokoladu.
Avokada galima sublenderiuot su migdolu/kokosu/lazdyno riesutu pienu ( kury beje galima pasidaryt namie, is mirkytu pernakt riesutu ar kokoso drozliu), su kakava - labai skanu, ypac y saldymo kamera ymetus 15-20 min. atvest.
Migdolu sviesta sumaisyt su proteinu pudra, kokoso drozlem, padaryt rutuliukus/
Mascarpone ar grietinele isplakt su kokoso drozlem ir atsaldyt, galima sliuksniuot su kakava.
Buna parduotuvese toks creamed coconut - sustinges kokoso riebalas arba tokia kaip grietinele kokoso, tai irgi galima viena valgyt, skanu labai, daug nesuvalgysi nes riebu.
Kokoso aliejus, sumaisytas su kakava ir sutrupintais riesutais, sustingdyta formelese.
Daug ju yra, uztenka yrasyt y google low carb desserts ir akys raibsta nuo gausos smile.gif Man dabar uztenka 85-90% sokolado 25 gr. prie kavos ir ramu visai dienai thumbup.gif

Atsakyti
Po 1 dienos -0,5 kg (iki finišo liko 5,5/7,5)
Po 2 dienos - 0,6 kg (iki finišo liko 4,9/6,9)
Po 3 dienos - 0,3 kg (iki finišo liko 4,6/6,6)
Po 4 dienos - 0,2 kg (iki finišo liko 4,4/6,4)
Po 5 dienos - 0.3 kg (iki finišo liko 4,1/6,1)
Po 6 dienos - 0 kg (iki finišo liko 4,1/6,1)
Po 7 dienos - 0 kg (iki finišo liko 4,1/6,1)
Po 8 dienos - 0,3 kg (iki finišo liko 3,8/5,8)
Po 9 dienos - 0,3 kg (iki finišo liko 3,5/5,5)
po 10 dienos + 0,1 kg (iki finišo liko 3,6/5,6)
po 11 dienos + 0,3 kg (iki finišo liko 3,9/5,9)
po 12-13 dienos + 1,0 kg
Viso per 13 dienų numesta 1,1 kg (iki finišo liko 4,9/6,9) cool.gif Žinau žinau, pati kalta. Dietą susi----kau, tad pratęsiu dar savaitei cool.gif


Anglių buvo da-fi-ga
Atsakyti
Cap carap, paemei is manes pvz biggrin.gif

As irgi su plius 1 kg viska is naujo pradejau. Jau dvi dienos mesa ir salota, tikiuos siandien intensyvios ketozes ax.gif
Atsakyti
Galvojau gal ir man pasilaikyti, bet savatgaliu jau retsoranai uzsakyti iki vasario 14b po anliu bado pasidaryt angliu puota manau nieko gero nebus g.gif
Siaip pabadmiriausiu 4,5 dienos smile.gif o judviems sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2014 02 10, 11:20)
Siaip pabadmiriausiu 4,5 dienos  smile.gif  o judviems sekmes  4u.gif


Nesu**k medziagu apykaitos, kitaip visa gyvenima teks badmiriaut unsure.gif Mano jau gerokai suvaryta nuo eksperimentu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2014 02 10, 11:42)
Nesu**k medziagu apykaitos, kitaip visa gyvenima teks badmiriaut unsure.gif Mano jau gerokai suvaryta nuo eksperimentu doh.gif

Jau senai saukstai po pietu ir man friends.gif
bet nebera tiek valios kiek jaunystei, dabar tiesiog prisilaikyt kartais galiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pelagija @ 2014 02 10, 10:14)
Cap carap, paemei is manes pvz  biggrin.gif

As irgi su plius 1 kg viska is naujo pradejau. Jau dvi dienos mesa ir salota, tikiuos siandien intensyvios ketozes  ax.gif


Aha cool.gif tai nuo šiandien vėl 14 dienų? bigsmile.gif


QUOTE(dilgelyt @ 2014 02 10, 10:20)
Galvojau gal ir man pasilaikyti, bet savatgaliu jau retsoranai uzsakyti iki vasario 14b po anliu bado pasidaryt angliu puota manau nieko gero nebus  g.gif
Siaip pabadmiriausiu 4,5 dienos  smile.gif  o judviems sekmes  4u.gif


Pasilaikyk cool.gif ir aš matau perspektyvoje tą 14 d., bet galvoju kaip čia ją gudriai apžaidus. Dar neaišku ar namie ar kur kitur praleisim, tai nuo to meniu priklausys. Bet manau, jog išsisuk pavyks kaip nors
Atsakyti
Kai visi saldainius ir sokoladus kapos per Valentinke, tai jus drasiai po kepsny su darzovem galit suvaryt thumbup.gif Mano pacios planuose kazkas panasaus ir galbut naminius a la bounty darysiu ( kokoso drozles sustingdytos su kokoso aliejum ir aplieta 85-90% sokoladu). MB aisku nebus super patenkintas, bet kas sake, kad gyvenimes lengvas biggrin.gif
Atsakyti
Baigiau savo kokosų taukus cool.gif
Atsakyti