Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

Su Šv. Velykom! 4u.gif

Yra žiūrinčių? biggrin.gif

Asta man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 20, 18:35)
Su Šv. Velykom!  4u.gif

Yra žiūrinčių?  biggrin.gif

Asta man patiko  thumbup.gif


Tave taip pat!

Yra ,yra smile.gif Man irgi patiko Asta ,istikro pasakius labiausiai! Tik,kad va jie antri,labai dreba rankos,kad tik neiskristu! smile.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nesvarbu ^^^ @ 2014 04 20, 21:17)
Tave taip pat!

Yra ,yra smile.gif Man irgi patiko Asta ,istikro pasakius labiausiai! Tik,kad va jie antri,labai dreba rankos,kad tik neiskristu! smile.gif  unsure.gif


Dėkuj aciuks.gif

Aš tai pagal šiandieninius pasirodymus vietas suskirstyčiau taip: ax.gif

1. Gintarė ir Aleksejus
2. Asta ir Saulius
3. Vaida ir Tomas
4. Vytautas ir Gintarė
5. Katerina ir Aidas

O kaip kitoms mergaitėms? smile.gif
Atsakyti
as tik apkeisciau vietomis Vaida su Vytautu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 20, 20:40)
Dėkuj aciuks.gif

Aš tai pagal šiandieninius pasirodymus vietas suskirstyčiau taip:  ax.gif

1. Gintarė ir Aleksejus
2. Asta ir Saulius
3. Vaida ir Tomas
4. Vytautas ir Gintarė
5. Katerina ir Aidas

O kaip kitoms mergaitėms?  smile.gif


Buvo tikrai nepakartojami pasirodimai thumbup.gif

Labai buvo baisu,kaip pamacius ziurovu lentele Asta su Saulium buvo paskutinioje vietoje,bet kaip komisija uzkele savo balus pasirodo,kad jiems nereikia kartoti savo pasirodimo bigsmile.gif Labai gaila buvo Katerinos poros bei Vytauto poros nes abi poros padare pazanga rolleyes.gif
Na o mano nuomonei suskirsciau sitaip :

1.Asta ir Saulius
2.Gintare ir Aleksejus
3.Vaida ir Tomas
6.Vytautas ir Gintare
5.Katerina ir Aidas

Noreciau paklausti,jeigu kas zino atsakyma atsakykite- Dabar kita sekmadieni liks keturios poros iskris bent viena? Ar visos uzims 4 vietas ? g.gif
Atsakyti
Aha, stiprūs pasirodymai drinks_cheers.gif

Gaila ir man Katerinos su Aidu. Kai kartojo savo šokius negalėjau nuspręsti kurie vertesni likti. Galėjo Šv. Velykų proga niekas nekristi ax.gif

O finale kitą sekmadienį tai manau tik viena pora laimės prizą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 20, 23:10)
Aha, stiprūs pasirodymai  drinks_cheers.gif

Gaila ir man Katerinos su Aidu. Kai kartojo savo šokius negalėjau nuspręsti kurie vertesni likti. Galėjo Šv. Velykų proga niekas nekristi  ax.gif

O finale kitą sekmadienį tai manau tik viena pora laimės prizą  g.gif


Na jeigu ziurovai balsuos kita karta kaip ir dabar zinom kas laimes. Zodziai isstrigo galvoje ''Netikiu ,kad mes laimesim'' Ar kaip ten doh.gif blush2.gif

Butu fainai ,kad iskritusios poros dalyvautu kitam sezone vel 4u.gif
Labai grazu buvo ziuret kaip Gintare ir Vytautas gale taip fainai pasirode ir Kaip Aidas ta pazadeta saltio padare smile.gif
Nekeikiu nei vienos poros kaip per ''Zmones.lt'' pasiskaiciau tai siurpuliukai nukrate blink.gif Visi savotiskai idomus,grazus ir talentingi..Is visu pasijuokti yra.. Asta ,kaip tu jautiesi? -Slapia biggrin.gif assa.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nesvarbu ^^^: 21 balandžio 2014 - 01:29
man labai gaila,kad iškrito Katerina ir Aidas verysad.gif žiauriai gaila verysad.gif Katerina patinka nuo šokių su D.Montvydu ax.gif ir aistros,ir greičio,ir sudėtingumo jų šokiuose būdavo,nereikėdavo žargstytis ir lipti ant partnerio,kad aistrą pademonstruotų ax.gif ir su Deiviu kai šoko lotuliukas.gif na,bet tokios taisyklės...
asmeniškai nepažįstu nė vieno šou dalyvavusio asmens...bet šį savaitgalį,nepamenu kokioj laidoj,išgirdau labai gerą frazę-"socialinė kaukė",tai štai nei Gintarės,nei Vytauto,nei Vaidos tos socialinės kaukės man nepatinka...galbūt jie labai faini žmonės,bet va,žiūrint į juos tv,skaitant interviu,na nesužavi jie manęs nors tu ką ax.gif norėčiau kad laimėtų Asta,tačiau už ją žiūrovai mažai balsuoja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audrikea: 21 balandžio 2014 - 14:10
Aš taip pat už Astą ir Saulių 4u.gif Kai jie vakar iki balsavimo pabaigos likus nedaug laiko buvo paskutiniai, jau pamaniau, kad teks jiems šokti išlikimo šokį, bet vėliau žiūrovai iškėlė į viršų. Dar labai jiems padėjo papildomi 3 balai.
Dabar taip pagalvojau, kad geriau jau būtų iškritusi Genytė. Man Aido ir Katerinos pasirodymai kažkaip labiau patikdavo už jų, gaila.
Įdomu kas laimės rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jol @ 2014 04 21, 16:58)
Dabar taip pagalvojau, kad geriau jau būtų iškritusi Genytė. Man Aido ir Katerinos pasirodymai kažkaip labiau patikdavo už jų, gaila.
Įdomu kas laimės rolleyes.gif

na,kadangi Stanislovas jau iškrito lotuliukas.gif tai laimės gurevičiutė...

truputį ne į temą:gurevičiūtė pristatinėjama kaip verslininkė ir laidų vedėja g.gif laidoje"yra kaip yra"ji pristatoma kaip expertė...jei nesunku,gal galite kas nors parašyti kokios laidos vedėja ji yra?ir koks jos verslas?
Atsakyti
Jau kaip susinervinau kai pamaciau, kad Genyte pateko i finala. Bet gudri nieko nepasakysi. Pazliumbe, kad jos niekas nepalaiko , o ji sitaip stengiasi, o niekas neivertina. Lyg kiti nesistengtu. Ir ka ziurovai kaip visada jos pagailejo ir pabalsavo. Katerina su Aidu daug vertesni buvo pakliuti i finala.
Atsakyti
As is pradziu neziurejau ''Sokiai ant ledo'' projekto,bet kaip pradejo rodyti ''Mano vyras gali'' Ir kaip pirma laida ten buvo Asta su Saulium Ir Vaida su savo partneriu man krito i aki Saulius su Asta,ir kaip pasake ,kad jie yra viena is tu ''Sokiu ant ledo'' poru , sumaniau pasiziureti irasa,va taip va ir nusprendziau kas mano favoritai,graziai soka ir patys grazus wub.gif
Atsakyti