Įkraunama...
Įkraunama...

Šokiai ant ledo

QUOTE(Sankcija- @ 2014 04 20, 21:40)
Dėkuj aciuks.gif

Aš tai pagal šiandieninius pasirodymus vietas suskirstyčiau taip:  ax.gif

1. Gintarė ir Aleksejus
2. Asta ir Saulius
3. Vaida ir Tomas
4. Vytautas ir Gintarė
5. Katerina ir Aidas

O kaip kitoms mergaitėms?  smile.gif

Aš visko nemačiau, bet kaip suprantu (ir kiek mačiau) buvo gana nuobodu, nebe tie ugningi visų šou ax.gif
Nors aš netgi labai nesimpatizuoju Voropaj, man jos elgesys perdaug iššaukiantis ir net kartais nemandagus (kas kad neva po bajeriais dengtas), bet visgi aš būčiau išmetus verkikę Genytę. Suprantu, kad Genytė vyresnė, trumpesnė ir ne šokėja, o Voropaj tikrai galėtų geriau, bet Genytė man tokia neįdomi.

Labai džiaugiuosi už Gintarę ir Aleksėjų, didžiausios sėkmės jiems wub.gif Asta Ž. šaunuolė, bet man ji irgi neįdomi, kas kad neblogai sušoka, bet televizijai reikia ne tik to.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 21, 18:58)
Aš visko nemačiau, bet kaip suprantu (ir kiek mačiau) buvo gana nuobodu, nebe tie ugningi visų šou ax.gif
Nors aš netgi labai nesimpatizuoju Voropaj, man jos elgesys perdaug iššaukiantis ir net kartais nemandagus (kas kad neva po bajeriais dengtas), bet visgi aš būčiau išmetus verkikę Genytę. Suprantu, kad Genytė vyresnė, trumpesnė ir ne šokėja, o Voropaj tikrai galėtų geriau, bet Genytė man tokia neįdomi.

Labai džiaugiuosi už Gintarę ir Aleksėjų, didžiausios sėkmės jiems wub.gif Asta Ž. šaunuolė, bet man ji irgi neįdomi, kas kad neblogai sušoka, bet televizijai reikia ne tik to.


Nu as nepasakyciau ,kad labai buvo neidomu,man savotiskai kaip tik patiko,bet ne visi. clap.gif O ,kad jau nebe tie ugningi sou tai savaime aisku mirksiukas.gif Komisija buvo ne rimta si karta,vien apie velykinius kiausinius kalbejo biggrin.gif
Na kas kaip palaiko ,as palaikau Asta ir Sauliu ,bet ziuresim kita sekmadieni kas gi bus ta stipriausia pora smile.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 21, 16:03)
na,kadangi Stanislovas jau iškrito  lotuliukas.gif tai laimės gurevičiutė...

truputį ne į temą:gurevičiūtė pristatinėjama kaip verslininkė ir laidų vedėja g.gif laidoje"yra kaip yra"ji pristatoma kaip expertė...jei nesunku,gal galite kas nors parašyti kokios laidos vedėja ji yra?ir koks jos verslas?


Laida "Yra kaip yra", rodoma per BTV. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2014 04 22, 09:57)
Laida "Yra kaip yra", rodoma per BTV.  mirksiukas.gif

Ar ji tos laidos vedeja?
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2014 04 22, 12:11)
Ar ji tos laidos vedeja?


Ten yra trys vedėjai. Pagrindinė vedėja - Asta Stašaitytė-Masalskienė ir du jos padejėjai - Druktenis bei Gurevičiūtė. Aš asmeniškai pažiūrėjus kelias laidas labai smarkiai pakeičiau savo nuomonę apie Gintarę į teigiamą pusę. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2014 04 22, 10:57)
Laida "Yra kaip yra", rodoma per BTV.  mirksiukas.gif

šiandien nesiginčysiu,o vakare būtinai pažiūrėsiu laidą 4u.gif bet kiek pamenu,tai A.Masalskienė pristatoma kaip laidos vedėja,o Drukteinis su Gurevičiute-kaip laidos expertai g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ida66 @ 2014 04 22, 14:49)
Ten yra trys vedėjai. Pagrindinė vedėja - Asta Stašaitytė-Masalskienė ir du jos padejėjai - Druktenis bei Gurevičiūtė. Aš asmeniškai pažiūrėjus kelias laidas labai smarkiai pakeičiau savo nuomonę apie Gintarę į teigiamą pusę. mirksiukas.gif

o aš kaip tik atvirkščiai-jei anksčiau buvau visiškai neutrali jos atžvilgiu,tai po jos,kaop expertės pasisakymų,išvis susidariau bukokos asmenybės vaizdą blush2.gif kartais kai paklausia,tai... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 22, 14:30)
šiandien nesiginčysiu,o vakare būtinai pažiūrėsiu laidą 4u.gif bet kiek pamenu,tai A.Masalskienė pristatoma kaip laidos vedėja,o Drukteinis su Gurevičiute-kaip laidos expertai g.gif



Gali būti, kad laidos ekspertai. Bet jeigu ją pristatinėtų ne kaip laidų vedėja, o kaip TV laidų eksperte, tai manau kvailai skambėtų. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 04 22, 14:30)
šiandien nesiginčysiu,o vakare būtinai pažiūrėsiu laidą 4u.gif bet kiek pamenu,tai A.Masalskienė pristatoma kaip laidos vedėja,o Drukteinis su Gurevičiute-kaip laidos expertai g.gif
Papildyta:

o aš kaip tik atvirkščiai-jei anksčiau buvau visiškai neutrali jos atžvilgiu,tai po jos,kaop expertės pasisakymų,išvis susidariau bukokos asmenybės vaizdą blush2.gif kartais kai paklausia,tai... blink.gif

Juk tai tik laida, kur garantija, kad tai tikrai jos nuomonė biggrin.gif Žmonės, nebūkite naivūs, juk tai televizija, o tv reikia skandalų, reitingų, šaržų, farsų ir dar daug daug visko bigsmile.gif

Jūs geriau bendrą info apie žmogų pasiskaitykite, jei jau jis domina, apie jo gyvenimą, tada galite kažkokią nuomonę formuotis cool.gif Gintarė G. pagal savo biografiją yra drąsus, užsispyręs, tikslo siekiantis, apsukrus, sumanus, aktyvus žmogus, plius dar šitaip efektyviai atsigavęs nuo baisių traumų ir netekčių. Kitas žmogus jos vietoje dabar galbūt rytų antidepresantus, o ji efektingai juda pirmyn cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Ida66 @ 2014 04 22, 15:42)
Gali būti, kad laidos ekspertai. Bet jeigu ją pristatinėtų ne kaip laidų vedėja, o kaip TV laidų eksperte, tai manau kvailai skambėtų. lotuliukas.gif


pažiūrėjau programą,tai ten rašo:"laidos vedėjai A.masalskienė,Drukteinis ir Gurevičiūtė"...
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 22, 17:19)
Juk tai tik laida, kur garantija, kad tai tikrai jos nuomonė biggrin.gif Žmonės, nebūkite naivūs, juk tai televizija, o tv reikia skandalų, reitingų, šaržų, farsų ir dar daug daug visko bigsmile.gif

Jūs geriau bendrą info apie žmogų pasiskaitykite, jei jau jis domina, apie jo gyvenimą, tada galite kažkokią nuomonę formuotis cool.gif Gintarė G. pagal savo biografiją yra drąsus, užsispyręs, tikslo siekiantis, apsukrus, sumanus, aktyvus žmogus, plius dar šitaip efektyviai atsigavęs nuo baisių traumų ir netekčių. Kitas žmogus jos vietoje dabar galbūt rytų antidepresantus, o ji efektingai juda pirmyn cool.gif

pritariu pirmai jūsų minčiai,kad tv reikia visko-grožio,skandalų,o štai dėl to,kad paskaičius jos biografiją ji visai kitoks žmogus,tai...kokia gi dar ta jos biografija?jauna ji gi dar visai,o jau šleifą ir velkasi...Palangoj iš po jų baro-skandalas,Vilniuj atsidarė-vėl problemos....galime kaltinti Karalių,bet juk tuomet jie buvo pora...mama jos ir kaltinama buvo lėšų pasisavinimu,tad...o paskaityti ką ji apie save pasakoja...na,spaudoj aš apie save ir gražiai kalbėčiau :mirksiukas:apie žmogųdraugai ir darbai kalba mirksiukas.gif aš tikrai neturiu nieko prieš ją,kaip prieš žmogų-visiškai jos nepažįstu,bet jos socialinė kaukė(žiaaauriai patiko šis posakis lotuliukas.gif ) man nepatinka ir tiek mirksiukas.gif o šiaip tai žinoma,kad ji šaunuolė,kad atsigavo po traumos...ir ji man graži kaip moteris...
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 04 22, 14:19)

Jūs geriau bendrą info apie žmogų pasiskaitykite, jei jau jis domina, apie jo gyvenimą, tada galite kažkokią nuomonę formuotis cool.gif Gintarė G. pagal savo biografiją yra drąsus, užsispyręs, tikslo siekiantis, apsukrus, sumanus, aktyvus žmogus, plius dar šitaip efektyviai atsigavęs nuo baisių traumų ir netekčių. Kitas žmogus jos vietoje dabar galbūt rytų antidepresantus, o ji efektingai juda pirmyn cool.gif

o man tai tas skaitymas nieko nepakeistu,patinka zmogus,arba ne ir tiek
gureviciute nepatinka,net nzn kodel smile.gif nors ciuozia ji tikrai gerai smile.gif
genyte nepatinka taip pat,noreciau,kad asta su saulium laimetu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EdAn @ 2014 04 22, 19:25)
o man tai tas skaitymas nieko nepakeistu,patinka zmogus,arba ne ir tiek
gureviciute nepatinka,net nzn kodel smile.gif nors ciuozia ji tikrai gerai smile.gif
genyte nepatinka taip pat,noreciau,kad asta su saulium laimetu  4u.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(EdAn @ 2014 04 22, 17:25)
o man tai tas skaitymas nieko nepakeistu,patinka zmogus,arba ne ir tiek
gureviciute nepatinka,net nzn kodel smile.gif nors ciuozia ji tikrai gerai smile.gif
genyte nepatinka taip pat,noreciau,kad asta su saulium laimetu  4u.gif


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif first.gif first.gif first.gif
Atsakyti