Įkraunama...
Įkraunama...

Ieškome draugijos sportuoti kartu

Ar atsiras sportuojanciu Karoliniskiu Impuls? ax.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas noretu kartu lankyti Kauno moteru sporto kluba FIGUREJA? norisi pasidailint figura,visgi vasra jau ne uz kalnu, o kunas...kunas ne is tolo neprimena tokio,kurio butu negeda parodyt su maudimuku.. man 20 metu, tik pries kelias savaites atsikrausciau i kauna, isvis liudna, neturiu nei pazystamu cia, nei draugiu.. o sportuot manau dviese butu lengviau ir linksmiau 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri sportuojat pas Joaną? Ir mane prigriebtumėt. 😊
Atsakyti
Sveiki,

Gal būtų norinčių pradėti sportuoti Kaune priešais Girstutį esančiame parkelyje? Man 29m.


Rima
Atsakyti
Ieskau draugijos kartu sportuoti (begioti vingio parke, vazinetis rieduciais (zinau kada vyksta specialios treniruotes), zaisti tenisa bernardinu aikstyne, badmintona).
Taip pat galite siulyti ivairias sporta sakas, mielai isbandysiu.smile.gif)
Vilnius! Butu gerai kad businoji partnere butu irgi is senamiescio ar centro.

Lauksiu zinuciu.smile.gif)
Atsakyti
IEskau gal kas nori prisijungti i sporto kluba.noriu numest svori bet niekaip negaliu save priverst.tai jieskau kas nori kartu kad butu linksmiau ir drasiau.man tiktu nuo16 val. LaDynai arba karaliniskiu raj. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketrin21: 22 liepos 2015 - 18:58
ieškau vyresnės mamytės Kaune, Eiguliuose, Kalniečiuose, kuri norėtų prisijungti lankyti Dainavos baseiną arba Šiaurės sporto klubą ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kas norėtų vakarais pasimokinti žaisti skvoša. Vilniuje - Žirmūnų mikrorajone.
Aš tik pradedančioji, gal kas neturi poros pažaisti.
Atsakyti
Sveikos, gal yra norinciu sportuoti Goodlife sporto klube Pilaiteje? Ieskau draugijos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, ieškau draugijos sportuoti fit club Kaune (šiaurės pr.maximoje ) jei kas norėtų į draugiją rašykit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Orange_Tiger @ 2015 10 26, 19:58)
Sveikos, gal yra norinciu sportuoti Goodlife sporto klube Pilaiteje? Ieskau draugijos smile.gif

O jie narystesv gal pakeite? Nesinori metams isipareigoti
Atsakyti
Ieskau drauges kartu sportuoti Asanaviciutes g. Impuls klube
Atsakyti