Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai 2013

QUOTE(*armani* @ 2014 02 14, 10:06)
As vel lendu i tema, aktual tema mum svoris 4u.gif
Laba, o ka tau daktarai sako del svorio? nes maniske spilka irgi doh.gif 8 men sverem tik 7,5 kg doh.gif  tai jau tyrimus pradejo daryt, bet nieko neranda doh.gif Tai as isikybus i  minti kad greita medziagu apykaita unsure.gif


maniske 8men irgi buvo 7,5kg ir niekas nieko nesako biggrin.gif mazute, smulkute
Atsakyti
Laba,

QUOTE(Migdolė* @ 2014 02 13, 21:17)
Khm..taip sakant, yra temoj "eksperciu" visais reikalais, ka cia bepasakysi. Tik norejau pridurti, kad UK medicinos srityje yra tikrai sektinas pavyzdys, todel nuo siol klausysiu ka jie rekomenduoja biggrin.gif

Vienintele rekomendacija-paracetamolis biggrin.gif Gal geriau nebutina vien juo pasikliauti biggrin.gif O siaip, nereguok taip i kalbas mirksiukas.gif Zinai, kaip sako- svetimo skausmo nebuna.... As manau, kad kiekviena kitaip pradetume kalbeti, jei nuo slogos patektume i reanimacija unsure.gif



Aciu uz komplimentus mano vyruciui hi.gif



Ahaaa.....
Gi su meiles diena, mielosios . Zuikuciu? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Nuožmioji_uoga @ 2014 02 14, 12:50)
Laba,
Vienintele rekomendacija-paracetamolis  biggrin.gif  Gal geriau nebutina vien juo pasikliauti  biggrin.gif  O siaip, nereguok taip i kalbas  mirksiukas.gif  Zinai, kaip sako- svetimo skausmo nebuna.... As manau, kad kiekviena kitaip pradetume kalbeti, jei nuo slogos patektume i reanimacija  unsure.gif

bet ir nereik susireiksmint ir linket kitom mamoms ligu vien todel kad pacios vaikas serga.Fe,kaip negrazu.Mus dickei irgi sloga linkus komplikuotis ir dabar serga, ir skambinom nakti greitajai ir t.t.bet as nevarau ant kitu mamu kad kokios jos begedes atvede vaikus i mokykla ir mano uzkrete. cool.gif jai paciai pikta ant viso pasaulio tai mes cia ne prie ko tikrai 4u.gif

per visus rupescius buvau pamirsus kad snd sventine diena rolleyes.gif jauciu nesvesim cool.gif
Atsakyti
QUOTE(leiliuke @ 2014 02 14, 11:10)
maniske 8men irgi buvo 7,5kg ir niekas nieko nesako  biggrin.gif  mazute, smulkute


tai ko cia prie musu kabinejas g.gif na musu ugis prie vidutiniu gal kad neproporcingai auga unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuožmioji_uoga @ 2014 02 14, 11:50)
Laba,
Vienintele rekomendacija-paracetamolis  biggrin.gif  Gal geriau nebutina vien juo pasikliauti  biggrin.gif  O siaip, nereguok taip i kalbas  mirksiukas.gif  Zinai, kaip sako- svetimo skausmo nebuna.... As manau, kad kiekviena kitaip pradetume kalbeti, jei nuo slogos patektume i reanimacija  unsure.gif
Aciu uz komplimentus mano vyruciui  hi.gif


taip taip, paracetamolis visagalis biggrin.gif mano draugei UK ausu uzdegima gyde paracetamoliu, geriant po 9 tabletes is karto biggrin.gif Ausu lasiuku neisrase, nors ji prase, o be recepto nepardave smile.gif
O nereaguot nebemoku, pervargau matyt nuo maziaus ligu.

Pritariu merginoms, grazuolis tavo Tajus 4u.gif

Beje, jei kam idomu, kazkada buvau rasius del Siuslerio drusku. Isbandem sita reikala. Jau 2 savaites geriam visa seima. Tai va, dar netvirtai, bet galiu pasakyti, kad mums veikia bigsmile.gif Vaikai per 4 dienas issikapste is kosuliu ir snargliu, kai anksciau 2 savaites sirgdavo. Motiejui irgi duodu, nezinau ar sutapimas ar ne, bet jau 3 dienos nera dusulio, o cia jau yra nemazai(reikia eit pabelst i medi biggrin.gif ). Parasysiu dar po kokios savaites, jeigu neatsinaujins slogos, kosuliai, dusuliai, reiskia tikrai veikia.
Papildyta:
QUOTE(*Matrem* @ 2014 02 14, 12:11)
bet ir nereik susireiksmint ir linket kitom mamoms ligu vien todel kad pacios vaikas serga.Fe,kaip negrazu.Mus dickei irgi sloga linkus komplikuotis ir dabar serga, ir skambinom nakti greitajai ir t.t.bet as nevarau ant kitu mamu kad kokios jos begedes atvede vaikus i mokykla ir mano uzkrete. cool.gif jai paciai pikta ant viso pasaulio tai mes cia ne prie ko tikrai 4u.gif

per visus rupescius buvau pamirsus kad snd sventine diena rolleyes.gif jauciu nesvesim cool.gif

isvartei savaip rolleyes.gif ligu nelinkiu niekam, tik palinkejau neprisikalbeti. Forume pastebejau, kad zmones labai kategoriskai pasisako viena ar kita tema, o paskui, ziurek, kardinaliai priesingai pasisako.

o as sakyciau, kad begedes. Sakykim, kad klaseje visi vaikai sveiki, bet atveda viena vaika sirguliuojanti, sansas, kad isgrius puse klases labai didelis. Tai ar apsimoka viena serganti vest, kad visi persirgtu?
Dirbu su kudikiais ir vaikais iki 3m. Uztenka i grupe vienam snargliuotam ateiti, kita savaite bent keli neateina del ligos. Su mamom tariames, kad serganciu nevestu.
Atsakyti
labukas 4u.gif

QUOTE(Nomadica @ 2014 02 14, 00:19)
errachka, kaip jusiskis maziulis laikosi??? Vis dar mum i coliuku kompanija?? Ar paauginot? smile.gif Maniskis vis dar mazas kumpukas :DDD Jau nebezinau, gal kokia tesla matint pradet, kad svorio priaugtu  g.gif  Jau atrodo pora simtu priaugom, pokst vel dingo.... sad.gif Vel lygiai 8 kg turim...

o, tai jus visi ir visos dičkiai bigsmile.gif
Mum tuoj 9 men, o vos vos turbūt būsim 6 kg viršiję unsure.gif
Buvom pas krūtą pediatrę. Anot jos - sveikas vaikas-ko čia nerimaujat/ A la į save pažėkit biggrin.gif
Tai vat..valgo vyras siaubas kokiais kiekiais lotuliukas.gif
Tik šian visi po bemiegės nakties..ti pikta ant viso pasaulio...nei gėlės, nei bučiniai nedžiugina. Vaikas tik ant rankų ramus, padėjus į lovą kriokia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2014 02 14, 13:25)
taip taip, paracetamolis visagalis biggrin.gif  mano draugei UK ausu uzdegima gyde paracetamoliu, geriant po 9 tabletes is karto biggrin.gif  Ausu lasiuku neisrase, nors ji prase, o be recepto nepardave smile.gif

maziau klausykit kas ka sako.Skiria ir cia antibiotikus ir net labai.Gave mus vaikai ir ne karta.Ausu uzdegimai buve maziausiai trys tongue.gif ir tikrai ne tik paracetamolio gydo,nesnekekit nesamoniu jei paciom neteke susidurt.Ir snd dicke vedames pas gyd-garantuoju grisim su antibais ax.gif ir maziukas gaves antibu ir cia israsytu.Taip kad gydo cia ir normaliai,bent jau nekisa vaistu reik-nereik.
Atsakyti
QUOTE(*Matrem* @ 2014 02 14, 12:19)
maziau klausykit kas ka sako.Skiria ir cia antibiotikus ir net labai.Gave mus vaikai ir ne karta.Ausu uzdegimai buve maziausiai trys tongue.gif ir tikrai ne tik paracetamolio gydo,nesnekekit nesamoniu jei paciom neteke susidurt.Ir snd dicke vedames pas gyd-garantuoju grisim su antibais ax.gif ir maziukas gaves antibu ir cia israsytu.Taip kad gydo cia ir normaliai,bent jau nekisa vaistu reik-nereik.

Va va,tas tiesa,LT reikia nereikia is kart antibai,daktarai apsidraudzia tipo sitaip,o cia jais nesisvaisto ir vaistinej nenusipirksi bele kokio vaisto kaip LT,uztat maziau nusigydymu yra,nes bent jau LT kur tevai gyvena,tai ir antibu be recepto galima gauti .....
Kas cia negyvenes,o tik is nuogirdu girdejes,kad ir is draugu,kad tik paracetamoliu gydo....nera tiesa,aisku,cia jie ji dievina lotuliukas.gif ,bet jei yra rimciau kazkas,visada ziuri ir priziuri ir gydo ir antibus skiria.Nezinau,musu seima kiek susidurus yra del kazkokio rimtesnio susirgimo,visada buvo tinkamai pasirupinta ir reikiami vaistai kirti,o ne tik paracetamolis.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 02 14, 12:45)
labukas 4u.gif
o, tai jus visi ir visos dičkiai bigsmile.gif
Mum tuoj 9 men, o vos vos turbūt būsim 6 kg viršiję unsure.gif
Buvom pas krūtą pediatrę. Anot jos - sveikas vaikas-ko čia nerimaujat/ A la į save pažėkit biggrin.gif
Tai vat..valgo vyras siaubas kokiais kiekiais lotuliukas.gif
Tik šian visi po bemiegės nakties..ti pikta ant viso pasaulio...nei gėlės, nei bučiniai nedžiugina. Vaikas tik ant rankų ramus, padėjus į lovą kriokia unsure.gif



ooo tai tikrai mano dicke biggrin.gif bet jei smulkus tevai nereikia noret, kad vaikas butu savickas mirksiukas.gif

maniske ir sianakt visa pikta buvo, bet dantys lenda tai gal nuo to arba reik ziuretn koks menulis g.gif
Atsakyti
ne į temą..
airijoj gyvenančios mergaitės-kažin kieik kainuotų pas jumi siuntą iki 2 kg atsiųsti? g.gif
Atsakyti
Aneri, kaip sveikatos?
erracha, tai kad tu pusantrine, tai ir vaikas pagal mama wink.gif Viskas jam ok wink.gif
Atsakyti
Man is vietines medicinos likusios nuoskaudos:
po Skaistes luzusios rankos , nei itvaro nei dar ko, tik paracetamolis. Tik po triuksmo pakelto uzdejo itvara.
Ir nestumo metu israsytos tabletes sizofrenijai gydyti, bet jos skirtos buvo man nesciai, kad nevemciau....
Bet gal cia viskas normal biggrin.gif
Atsakyti