Įkraunama...
Įkraunama...

Gegužinukai 2013

QUOTE(Nuožmioji_uoga @ 2014 02 14, 16:06)
Man is vietines medicinos likusios nuoskaudos:
po Skaistes luzusios rankos , nei itvaro nei dar ko, tik paracetamolis. Tik po triuksmo pakelto uzdejo itvara.
Ir nestumo metu israsytos tabletes sizofrenijai gydyti, bet jos skirtos buvo man nesciai, kad nevemciau.... 
Bet gal cia viskas normal  biggrin.gif

bet ir Lietuvoj visko buna,pvz issiuncia is kliniku net nepaziureje vaiko su luzusia ranka,kol 100lt i kisene neidedi cool.gif net i kabineta nepriima cool.gif arba mirsta kudikis nuo streptoko b nes ginekologas net nepasiule tirtis cool.gif taip kad cia kaip sakant...geriausia nesirgt ir reikalu neturet cool.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2014 02 14, 12:53)
ne į temą..
airijoj gyvenančios mergaitės-kažin kieik kainuotų pas jumi siuntą iki 2 kg atsiųsti? g.gif

Tai tu cia turi Lt paste klaust kainu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ladybugg @ 2014 02 14, 16:53)
Tai tu cia turi Lt paste klaust kainu  smile.gif

i UK iki 20lt,priklauso nuo pasto ir nuo vietos,mum pvz siuncia i cia uz 17lt iki 2kg smile.gif

man siandien ziuriu pasneket uzeje hihihi.gif gerai,reik atsisneket,turiu tam dvi savaites hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Dra-cena @ 2014 02 14, 13:32)

erracha, tai kad tu pusantrine, tai ir vaikas pagal mama wink.gif Viskas jam ok wink.gif

niu jei taip sakai g.gif biggrin.gif

QUOTE(*Matrem* @ 2014 02 14, 14:55)
i UK iki 20lt,priklauso nuo pasto ir nuo vietos,mum pvz siuncia i cia uz 17lt iki 2kg smile.gif


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Matrem, as jau supratau, kad tu atsikalbinesi i viska ka as parasysiu biggrin.gif bet gal jau gana? mirksiukas.gif
Nusisneket tai nenusisneku, mano labai artimai draugei taip buvo pries kelis menesius, tad nezinant situacijos....O siaip, smagu, kad esat patenkinti medikais, is mano draugu, kurie gyvena UK, visi lekia i LT gydytis, dantu taisytis, operuotis, nes ten pabande daugiau nesikreipia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Matrem* @ 2014 02 14, 14:53)
bet ir Lietuvoj visko buna,pvz issiuncia is kliniku net nepaziureje vaiko su luzusia ranka,kol 100lt i kisene neidedi cool.gif net i kabineta nepriima cool.gif  arba mirsta kudikis nuo streptoko b nes ginekologas net nepasiule tirtis cool.gif taip kad cia kaip sakant...geriausia nesirgt ir reikalu neturet cool.gif

Tai cia faktas, visur visko pasitaiko. As tik savo nuoskadas pasakiau biggrin.gif
O va lyginant CP , tai visom keturiom UK pagirciau, ko nedrisciau apie LT pasakyti. Bet ir vel, tiesiog man nepasiseke ten....


Tajus yra mazas reksnys. Taskas. Niekas neperkalbes, kad kitaip. Patrakes Valentinas jis siandien pas mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Migdolė* @ 2014 02 14, 16:57)
Nusisneket tai nenusisneku, mano labai artimai draugei taip buvo pries kelis menesius, tad nezinant situacijos....O siaip, smagu, kad esat patenkinti  medikais, is mano draugu, kurie gyvena  UK, visi lekia i LT gydytis, dantu taisytis, operuotis, nes ten pabande daugiau nesikreipia smile.gif

Zinot kaip yra dazniausiai.lietuviai labai megsta kitus juodint...ir jei tik kas blogai,visas pasaulis apie tai suzino biggrin.gif ,bet jei gerai,tai neskuba to visam pasauliui pasakot mirksiukas.gif

As pati jei reikia rimciau gydausi LT,bet tik todel,kad ten turiu soc draudima ir tai man atseina pigiau,nei cia.Bet dabar pilna jau ir cia lietuviu kliniku,dantisku,ginekologu ir pan,tik spek rinktis.Buvau praeita men pas dantista kosultacijai,pas lietuvius,super,jokiu priekaistu,vyras yra buves ne karta pas airius irgi...tik geri atsiliepimai.

As is tikro nei uz viena,nei uz kita puse,tik siaip man nepatinka,cia ne asmeniskai,kai zmones cia negyvene,pasikartosiu,tik kitu prisiklause daro savo isvadas. Patikekit,yra visai kitaip savo kailiu viska patirti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pries liuliuka uzejau paskaityti ir taip noriu pakomentuot, bet taip tingiu blush2.gif is ryto parasysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Musiskis irgi ciut virs 8 kg, bet visina patenkinti.

Del gydymo, tai as pati, nei vyras neprisimenam kada antibus gere ir manau jau nebera, kad juos poastoviai skirtu...nebent kokia sena sena gydytoja biggrin.gif O ir siaip pastaruoju laiku teko daug susidurti su gydymo sistema, pradedant gimdymu, veliau neurologais, dermatologais, akiu gydytojais, alergologais, daugybe slaugytoju ir pan., nei vienam kysio nedavem, blato neieskojom, o visi super malonus, gaunam visus reikalingus tyrimus ir gydyma 4u.gif mano sirdis jaucia, kad laikai keiciasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiindiriuska @ 2014 02 15, 10:15)
Musiskis irgi ciut virs 8 kg, bet visina patenkinti.

Del gydymo, tai as pati, nei vyras neprisimenam kada antibus gere ir manau jau nebera, kad juos poastoviai skirtu...nebent kokia sena sena gydytoja biggrin.gif O ir siaip pastaruoju laiku teko daug susidurti su gydymo sistema, pradedant gimdymu, veliau neurologais, dermatologais, akiu gydytojais, alergologais, daugybe slaugytoju ir pan., nei vienam kysio nedavem, blato neieskojom, o visi super malonus, gaunam visus reikalingus tyrimus ir gydyma 4u.gif mano sirdis jaucia, kad laikai keiciasi smile.gif


Pagal mane daba kitas krastutinumas lt populiarus... visi viska gydo hemeopatiniais zirniukais kokiais tai... smile.gif
Atsakyti
Laba,


QUOTE(Meletele @ 2014 02 15, 12:00)
Pagal mane daba kitas krastutinumas lt populiarus... visi viska gydo hemeopatiniais zirniukais kokiais tai... smile.gif

Aga biggrin.gif Nieko, tuoj praeis, sugalvos ka nors naujo .


Tai ka Valentinai padovanojo? Geliu? Kvepalu? Buciniu? bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

na ir kaip meiles vakaras praejo? Ar likot pamalonintos? blush2.gif rolleyes.gif

Mes tai turejom sveciu, labai fainai praleidom laika, skaniai prisialgem (Fillet steak'as su garlic & chilli prawns, potato wedges and baby leaf+rocket+cherry tomato salad), prisizvengem ir pagurksnojom smile.gif

Del tu visu sveikatos prieziuriu, tai visur gerai kur musu nera biggrin.gif 3xtfu mumis visai neblogai priziuri. Da gal speju prisideda pacio zmogaus mokejimas pateikti problema, sprendimo ieskomas ir susitaikymas/nesusitaikymas su esancia padetim smile.gif Visur yra pliusiu ir minusu, tik UK bent jau nenutrucys, kad per mazai kysio gavo smile.gif
Bet griztant prie pagrines gimco priezasties, as tikrai pries sergancius vaikus/suaugusius darzeliuose, darbuose ir pan.
Atsakyti