Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbai vaikams

Mane irgi domintų balerinos sijono schema.. nebandėt rusų forumuose žiūrėti, gal ten būtų?
Atsakyti
Ačiūsmile.gif Iš tikro pamaniau, kad ryškiaspalvis megztukas galėtų būti megztas be siūlių, bet pasirodo jis su siūlėm... Ieškau tokio, kurį galimėtų megzti nuo apačios į viršų iki kapušono be jokių siūlių...
QUOTE(Tomienė @ 2014 02 11, 23:40)
Ar tikrai ieškojote? o paskutiniam puslapy nežiūrėjot?

Atsakyti
Tai megzkite be siūlių bigsmile.gif aš vaikiškus tik besiūlius mezgu, nesvarbu, ar nuo viršaus, ar nuo apačios. Tik kapišono mezgimą pasistudijuot reiktų, ar galima primegzti nenutraukus siūlą g.gif Kapišono nemezgus, negaliu patarti schmoll.gif
Atsakyti
Laba. Ateinu ir aš su megztuku dukrai smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2014 02 13, 10:08)
Laba. Ateinu ir aš su megztuku dukrai smile.gif

grazus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bumbasi @ 2014 02 13, 09:08)
Laba. Ateinu ir aš su megztuku dukrai smile.gif

Labai labai labai gražu wub.gif tokio megztinio didesnį variantą mielai nešiočiau smile.gif iš kokių čia siūliukų mezgėt?
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2014 02 13, 11:07)
Labai labai labai gražu  wub.gif tokio megztinio didesnį variantą mielai nešiočiau smile.gif iš kokių čia siūliukų mezgėt?

Dėkui visoms. Didesnį variantą aš nešioju taip pat. Lygiai iš tokių pačių siūlų. Dukra norėjo kaip mano smile.gif Siūlai - gazzal galla. Bus matyti kaip nešiosis.
Atsakyti
gražių idėjų įgyvendinat merginos 4u.gif pasirodysiu ir aš ką sukurpiau saviškei....
labai norėjo tokios liemenės į darželį
user posted image
čia snieguolės gimtadienio suknelė
user posted image
apskritiminiai megztiniai
user posted image
user posted image
praeitų metų Kalėdinė suknelė/tunika
user posted image
pirmoji tunika reglanu nuo viršaus
user posted image
naujagimio komplektukas
user posted image
golfiukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viola78 @ 2014 02 17, 13:17)
gražių idėjų įgyvendinat merginos 4u.gif pasirodysiu ir aš ką sukurpiau saviškei....

pirmoji tunika reglanu nuo viršaus
user posted image
naujagimio komplektukas
user posted image



Gal galite pasidalynti schemute, kaip tokias kepureles megzti? labai savo maziukei tokia noreciau numegzti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinas79 @ 2014 02 17, 12:24)
Gal galite pasidalynti schemute, kaip tokias kepureles megzti? labai savo maziukei tokia noreciau numegzti wink.gif

pirmosios aprašymas, http://www.supermama...?...&p=50299940 (šios žinutės paskutinė kepurytė 4u.gif )
o čia antrosios aprašymas:
http://www.supermama...?...&p=60719741
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2014 02 12, 08:05)
QUOTE(egmara @ 2014 02 12, 01:42)

bent panasu tikrai mezge, viena mama net foto buvo idejus, pas ja buvo dvygubas, deja, prasiau ir as konsultacijos bent, tai tyla sad.gif bandau dabar pati narpliot, bet tai tik pradzia tai nezinau net kuo ir galiu padet, nes pirmas bandymas buvo nesekmingas mano akim, per mazai buvau dadejus, viska isardziau ir darau is naujo vel smile.gif bet mano ir siulai kitokie, nenoriu gadint is karto gero moherinio siulo smile.gif

as irgi mezgiau toki bet kol kas numezgiau tik ta platuji apatini varianta. galiu trumpai papasakoti kaip as ji mezgiau. dabar sijonelio neturiu prie saves nes dukryte isvaziavus atostogauti.

mezgiau 4.5 metu vaikui. issimatavau vaiko apimti per pilvuka, pamezgiau pavyzduka ir paskaiciavau kiek akiu reikia, dar uzmeciau gal 20 akiu. virbalai nr 3.5. uzdejau 120akiu ir aptraukiau jomis guma. tada pradejau megzti vis platindama, is pradziu kas 3-4-5 eiles dejau po aki kas 5akys, po to kas 3eiles kas 5 akys, paskui jau kas antroje eileje kas 3akys, ant pacio galo dejau akiu daugiausia - kas antra eile kas antra aki. paskutine eile kai mezgiau po didinimo buvo kazkur 3000akiu ir paskui jau mezgiau dvi eiles ripsu su dvigubu siulu. daug platinti pradekit kai liks megzti kokie 7cm iki pabaigos. gavosi grazi pasiputusi pabaiga, labai panasi kaip ir toje foto kur mergaite su roziniu sijoneliu.
del sijonelio ilgio tai ismatavau vaika kokio to ilgio man reiketu ir pagal tai vis platinau. sugadinti tikrai nera ka cia. svarbiausia paskutinese eilese nepagaileti uzdeti akiu.
virsutiniam sijoneliui turiu toki plana kaip ji megsiu - susirinksiu vel 120akiu. issimatuosiu kokio jis turi buti ilgio(trumpesnis nei apatinis) ir issimatuosiu koks apacioje turi buti perimetras, o tada labai daug nebanguodama megsiu saules klioso sijoneli kad jis lygiau uzsidetu ant to apatinio sijonelio.
Bandykit tikrai nesugadinsit cia nieko:) as mezgiau is mocherio su silku. sumezgiau sitam geriui daugiau nei 4 matkelius ir dar reikes nusipirkti bent viena virsutiniam sijonui.
Atsakyti
Didelis dėkui Jurgai, kuri pasidalino savo patirtim Flamenko sijonuko mezgimu 4u.gif
Papuošiu anūkėlę, siuntinukas jau keliauja wub.gif ...
user posted image

Atsakyti