Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

QUOTE(Malena @ 2015 03 28, 16:21)
Orestes, aš lygiai taip pat buvau pamiršus nusipirkti toniką ir parduotuvėj irgi prigriebiau Bioten. Jis mane maloniai nustebino, tikrai neblogas už savo kainą. Kai pirkau dar buvo -40proc nuolaida thumbup.gif
Gal galit sudėtį kremo įmesti 4u.gif


Aš pati pakuotės nebeturiu, tačiau radau internete:

Sudėtis

4u.gif
Atsakyti
Kur perkate šį kremuką?
Atsakyti
Maximoje pirkau 4u.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2015 03 28, 17:21)
Kur perkate šį kremuką?


Rimi irgi yra 4u.gif Man labai įdomu, gal yra bandžiusių Bioten veido šveitiklius ar dar ką nors?
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2015 03 29, 13:12)
Rimi irgi yra  4u.gif Man labai įdomu, gal yra bandžiusių Bioten veido šveitiklius ar dar ką nors?

Kaip tik naudoju:
sveitikli su medumi ir abrikosu kauliukais (normaliai-misriai odai)
ranku krema maitinamaji su avokadu sviestu ir taukmedzio sviestu.
Ka tik baigiau:
drekinamaji ranku krema su naturaliu jogurtu ir migdolu aliejaus ekstraktu ir intensyviai brekinanti kuno losjona su naturaliu jogurtu ir bambuku ekstraktu
Atsakyti
Aš Bioten prausiklį (iš žalios linijos) jau antrą naudoju bigsmile.gif O šiaip nesu linkusi tokių dalykų kartoti, per didelis pasirinkimas biggrin.gif Tai mano mišriai-kartais sausai kai kur-kartais normaliai-kartais aš jos visai nebesuprantu odai puikiai tinka, nesausina, skaniai kvepia, ir šiaip viskas puikiai bigsmile.gif Tik vienas minusas - kadangi konsistencija kaip žele, kai kartais išsispaudžia arba per daug, arba per mažai ir šiaip ne pats skalsiausias produktas pasauly

Šveitiklį su abrikosų kauliukais irgi turiu, bet dar niekaip nesuprantu ar patinka, ar ne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Flo.: 29 kovo 2015 - 15:13
QUOTE(Orestes @ 2015 03 28, 16:11)
Senokai berašiau kažką, bet sugalvojau, kad šiuo kremu būtinai reikia pasidalinti  4u.gif
Kažkada buvau išvykusi ir supratau, jog pamiršau pasiimti veido kremą (tuo metu naudojau Biodermos), todėl nulėkiau į artimiausią parduotuvę ir pasiėmiau bet kokį drėkinantį veido kremą, vistiek maniau tik kelioms dienoms prireiks wink.gif Taigi prigriebiau šį Bioten Skin Moisture:

user posted image

Galiu pasakyti, jog nustebino taip, kad visiškai nurungė Biodermą  bigsmile.gif Kainavo iki 20Lt, šiuo metu naudoju jau antrą pakuotę ir kažkaip visai nesinori keisti, nors veido kremai man labai greitai atsibosta. Greitai įsigeria, puikiai drėkina, nekemša porų (mano oda normali, kartais linkusi kimštis). Puikus makiažo pagrindas. Kaip sakiau naudoju antrą pakuotę, bet minusų kol kas jokių nepastebėjau, todėl galiu šį kremą drąsiai vadinti atradimu  thumbup.gif  4u.gif

Rimi dbr akcija iki 4 eur
Puikus.
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2015 03 29, 15:48)
Kaip tik naudoju:
sveitikli su medumi ir abrikosu kauliukais (normaliai-misriai odai)
ranku krema maitinamaji su avokadu sviestu ir taukmedzio sviestu.
Ka tik baigiau:
drekinamaji ranku krema su naturaliu jogurtu ir migdolu aliejaus ekstraktu ir intensyviai brekinanti kuno losjona su naturaliu jogurtu ir bambuku ekstraktu


Labai norėtųsi atsiliepimų apie šiuos produktus 4u.gif Ypač domina kūno losjonas ir rankų kremai!
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2015 03 29, 21:43)
Labai norėtųsi atsiliepimų apie šiuos produktus  4u.gif Ypač domina kūno losjonas ir rankų kremai!

as irgi naudoju sio veido kremo antra pakuote,puikus.
Ranku kremas su avokadu labai tinkamas ziemai,o su medvilne lengvesnis,labiau drekinantis,abu sunaudojau,bet labiau patiko su avokadu,kuno losjonus turiu labai sausai ir sausai odai,tinka ir patinka,kai rankoms reikia tepimo tik is idejos,tepuosi kuriuo nors is losjonu,abu gerai drekina,lengvos,bet ne per skystos konsistencijos.
Atsakyti
QUOTE(Orestes @ 2015 03 29, 21:43)
Labai norėtųsi atsiliepimų apie šiuos produktus  4u.gif Ypač domina kūno losjonas ir rankų kremai!



Ranku kremas su avokadu labiau patiko nei su naturaliu jogurtu ir migdolu aliejumi ax.gif nors ir tas geras.
Su avokadu man greiciau susigeria ir rankos svelnios svelnios. Nepalieka lipnios pleveles. Kvapai nera erzinantys ax.gif nemegstu labai saldziu

Intensyviai drekinantis kuno losjonas su naturaliu jogurtu ir bambuku ekstraktu (sausai odai) ziauriai greitai susigeria, kaip losjonas manau turi pakankamai dregmes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 30 kovo 2015 - 21:44
Išbandžiau ir aš Bioten produkciją smile.gif

Pasirinkau dieninį veido kremą nuo raukšlių normaliai ir mišriai odai (nors mano oda sausa, bet pagal sudėtį tiko tik šis variantas) - netiko ir nepatiko, nemalonus kvapas, kremas lieka lipnia plėvele, neįsigeria. Kaina ne tokia jau ir maža, su nuolaida Rimi mokėjau virš 20 lt, pvz Eveline turi daug variantų su turtingesne sudėtim ir pigiau ax.gif

Atkuriamasis kūno losjonas - tik šio kvapas man patiko, kitų losjonų pasirodė nemalonūs. Patiko produktas, nuostabiai kvepia, kvapas ilgai išlieka ant odos, įsigeria neblogai, drėkinimas kaip mano sausai odai - minimalus bazinis kasdienis smile.gif
Atsakyti