Įkraunama...
Įkraunama...

Pigi, bet ne prasta

Maximoj grozio muge, tai bioten kremui 50proc nuolaida, kainuos apie 9lt. Galvojau prigriebt, bet liksiu istikima ru kremams met tutelese- higieniska isspaust, patraukli kaina, tinka odai, tik va kvapas toks.... Na, nepakvepinti jie... pribaigiau savo Dove sampuna pazeistiems plaukams,
Labai patiko (tik sukuosena tai jau nesilaikydavo, isskysdavo greit), schaumos violetinis nepatiko, geras buvo garnier geltonas su aliejais, bet norisi kazko naujo. Kazi, kaip tie soys aliejiniai, tutelese- ar labai nutempia plauka (noriu pakilusiu nuo saknu....)?
Reik gi apsipirkt, kol galima pigiau....
Atsakyti
ar gerai laiko FLORMAR nagu lakai? Maciau Akropoly didziausias stendas ivairiausiu spalvu, gal verta isbandyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 04 09, 19:17)
ar gerai laiko FLORMAR nagu lakai? Maciau Akropoly didziausias stendas ivairiausiu spalvu, gal verta isbandyt  ax.gif


Labai gerai, turejau kelias spalvas ir tai buvo mano patys paciausi lakai, pranokstantys net zymiai brangesnius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 04 09, 21:17)
ar gerai laiko FLORMAR nagu lakai? Maciau Akropoly didziausias stendas ivairiausiu spalvu, gal verta isbandyt  ax.gif

ir laiko gerai,ir dengiasi ,turiu daug spalvu,tai mano megstamiausi lakai,patinka,kad iki pabaigos lakas nesutirsteja,buna tinkamos konsistencijos.ir kaina maza.
Atsakyti
Flormar ir mano mėgstamiausi lakai, turiu jų labai daug, laiko ilgiausiai iš visų turėtų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-Chloe- @ 2015 04 09, 21:17)
ar gerai laiko FLORMAR nagu lakai? Maciau Akropoly didziausias stendas ivairiausiu spalvu, gal verta isbandyt  ax.gif


O kuriame mieste? Jeigu Kaune, gal galite parašyti kur tiksliai tas stendas yra? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(earl grey @ 2015 04 10, 09:11)
O kuriame mieste? Jeigu Kaune, gal galite parašyti kur tiksliai tas stendas yra? Ačiū 4u.gif

man ir šie lakai labai geri smile.gif

o stendas yra Kauno Akropolyje, jeigu ateinam į akropolį pro griunvaldo įėjimą, po dešine Drogas, tai čia po kairę toj alėjoj stovi. Jei gerai pamenu biggrin.gif
Atsakyti
Labas. Gal esate bandžiusios "Elevitoje" parduodamos "Markell" kosmetikos gaminių : kremą tamsiems paakiams su šaldančiu rutuliuku, koncentrato ampules tamsiems paakiams, pėdų parafino (persikų ar granatų kvapo) šveitiklį ir kremą ar ką nors kita?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 10 balandžio 2015 - 14:48
QUOTE(Victorious @ 2015 04 10, 16:47)
Labas. Gal esate bandžiusios "Elevitoje" parduodamos "Markell" kosmetikos gaminių : kremą tamsiems paakiams su šaldančiu rutuliuku, koncentrato ampules tamsiems paakiams, pėdų parafino (persikų ar granatų kvapo) šveitiklį ir kremą ar ką nors kita?

Pavarčiau kremus veidui - labai jau prasta sudėtis, nepamenu tiksliai, kas ten blogo, bet man netiko, nors ir nesu didelė natūralistė, keleto ingridientų visgi vengiu..
Atsakyti
O man "neužkliuvo" dominančių produktų sudėtis, tik įdomu, ar galima tikėtis matomo efekto. Girdėjau, kad deimantinės, safyrinės ampulės neblogos, o paakiams skirtus produktus gavo tik nesenai. Įdomu, gal yra skaitančių rusiškus forumus ir radusių atsiliepimų apie šiuos gaminius. 4u.gif
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2015 04 10, 00:20)
Labai gerai, turejau kelias spalvas ir tai buvo mano patys paciausi lakai, pranokstantys net zymiai brangesnius  thumbup.gif

Turiu vieną "Flormar" nude spalvos laką, bet rankų nagams nenaudoju, nes tą pačią dieną pradeda luptis. Nerizikavau pirkti kitų spalvų...
Geriausias iki šiol bandytas ir ilgiausiai išliekantis - "Essie" (tiesa, į pigių kategoriją nepatenka). O šiaip draugauju su ilgalaikiu nagų lakavimu. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 10 balandžio 2015 - 18:06
QUOTE(atraversiamo @ 2015 04 10, 09:51)
man ir šie lakai labai geri  smile.gif

o stendas yra Kauno Akropolyje, jeigu ateinam į akropolį pro griunvaldo įėjimą, po dešine Drogas, tai čia po kairę toj alėjoj stovi. Jei gerai pamenu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif prie New yorker smile.gif
Atsakyti
Aš iš Markell turiu kažkokį ramiantį/drėkinantį/nežinia kam skirtą purškalą biggrin.gif
Tai nežinau, panaudoju, kai prisimenu, dar molines kaukes juo padrėkinu, bet toks bevertis praoduktas g.gif Tik kvepia pasakiškai biggrin.gif
Atsakyti