Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamytės

QUOTE(audryta @ 2014 04 16, 10:24)
ant jos as nepykstu, nes su visais  nestuke.gif pasake tiklsiai, kad laukiuos. nors as dar to nezinojau lotuliukas.gif

Tai lauksim ir mes tada naujienu. bigsmile.gif
Atsakyti
mano dvynai negavo vietu nei vienoj is musu pasirinktu mokyklu cray.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2014 04 16, 14:38)
mano dvynai negavo vietu nei vienoj is musu pasirinktu mokyklu  cray.gif

unsure.gif
Ar rasei apie special needs? Turejo but pirmumas. Greit varyk i council ir rasyk apeliacijas. I visas mokyklas atskirai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuzia: 16 balandžio 2014 - 16:44
QUOTE(Nerutė @ 2014 04 15, 19:10)
Natliukai  verysad.gif  apkabinu friends.gif

mirksiukas.gif wub.gif


QUOTE(mentas @ 2014 04 15, 21:38)
cia turbut ne i tema,bet gal kas susidure,gal zonot,ar buna  vaikiskos kedutes vaikams,bet didesnems.Kiek ziurineju tai eina iki 3 metu,mano daug vyresni. g.gif
dažniausia būna max iki 22kg g.gif


QUOTE(largoconfuoco @ 2014 04 16, 08:18)
nu ką - geriam antibiotikus.. pradėjo kosėt,  o ir temperatūra vis tiek virš 37 laikosi. girdau su švirkštu, po lašiuką, kitaip spjauna lauk  doh.gif
šįryt supratau, kad vaikai kaip kokie pensininkai, išsirikiuoja ir vaistus iš eilės geria...kas nuo alergijos,kas  nuo slogos, kas nuo nervų...  doh.gif
svarbu kad padėtu ir ko greičiau pasveiktu 4u.gif
pas mus t.p., tik dar ir mamka turi save neužmiršt doh.gif senatvė biggrin.gif


QUOTE(mentas @ 2014 04 16, 16:38)
mano dvynai negavo vietu nei vienoj is musu pasirinktu mokyklu  cray.gif
verysad.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga 3 @ 2014 04 16, 09:51)
Tai lauksim ir mes tada naujienu. bigsmile.gif

uch, dar ne nestuke.gif kolkas smile.gif nors b noretu blink.gif

QUOTE(mentas @ 2014 04 16, 16:38)
mano dvynai negavo vietu nei vienoj is musu pasirinktu mokyklu  cray.gif

4u.gif 4u.gif

su visom priaugdavau po 30kg doh.gif ir rupkes nenori manes palikt niekaip lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 04 16, 18:36)
su visom priaugdavau po 30kg doh.gif ir rupkes nenori manes palikt niekaip lotuliukas.gif
Nu negaliu pakęst melagių
bebe.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 04 16, 18:55)
Nu negaliu pakęst melagių
bebe.gif  smile.gif

ot ax.gif nesveriu tonos aisku lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik kiek daugiau nei 70kg blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 04 16, 09:24)
ant jos as nepykstu, nes su visais  nestuke.gif pasake tiklsiai, kad laukiuos. nors as dar to nezinojau lotuliukas.gif


ooo, tai laukiam naujienu 4u.gif


QUOTE(audryta @ 2014 04 16, 18:36)
uch, dar ne nestuke.gif  kolkas smile.gif nors b noretu blink.gif

thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerutė @ 2014 04 16, 19:47)
ooo, tai laukiam naujienu  4u.gif
thumbup.gif  4u.gif

ir aa mamai pasakydavo. va ir ziurejo i mane kreivai, o as gyniaus. nu ka as zinau, laukiu gi mmm, juk su vyru gyvenu lotuliukas.gif o siaip gal ir noriu, bet kartu ir bijau ax.gif
Atsakyti
Kuzia MV online surase kodel mums netinka ju siuloma mokykla,o ka daugiau nebalim padaryt nezinau.Tik gaila tiek jegu buvo ideta i progresa, maniau toliau dirbsiu paraleliai su mokykla,bet jei teks eit i sita,vel nulis pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(largoconfuoco @ 2014 04 16, 09:18)
nu ką - geriam antibiotikus.. pradėjo kosėt,  o ir temperatūra vis tiek virš 37 laikosi. girdau su švirkštu, po lašiuką, kitaip spjauna lauk  doh.gif
šįryt supratau, kad vaikai kaip kokie pensininkai, išsirikiuoja ir vaistus iš eilės geria...kas nuo alergijos,kas  nuo slogos, kas nuo nervų...  doh.gif

prajuokinai lotuliukas.gif


audra, jau sveikint kiba?



aš per dvi savaites 7 kg numečiau. o dbr taip maitinuos, kad per sekančias 5 savaites dar kilą von nukračiau. sveriu 69. o audra-tai jooo, nepatikėčiau, kad po 30 prriaugdavo. neatrodo ant tokios. atrodo ji kaip nėščia vinis. audra-neįsižeisk. čia ir man priminimas, kad pilvas atsikišęs amžinai....bet tai dabar nors neklausia ar laukiuos.
Atsakyti
QUOTE(*Sugrįžimas* @ 2014 04 17, 07:30)
audra, jau sveikint kiba?
aš per dvi savaites 7 kg numečiau. o dbr taip maitinuos, kad per sekančias 5 savaites dar kilą von nukračiau.  sveriu 69.   o audra-tai jooo, nepatikėčiau, kad po 30 prriaugdavo. neatrodo ant tokios. atrodo ji kaip nėščia vinis. audra-neįsižeisk. čia ir man priminimas, kad pilvas atsikišęs amžinai....bet tai dabar nors neklausia ar laukiuos.

dar ne biggrin.gif neisizeidziau smile.gif vyras sako, kad daugiau atsilenkimu daryt. nu kazi ar labai ta istampyta oda dar susitrauktu. geras "nescia vinis" lotuliukas.gif lotuliukas.gif na pries nestumus sveriau 50-55kg, dabar saves tokios neisivaizduoju. tai kraupiai atrodziau su pirmais 30kg. net gine gazdino, kad ziauriai daug priiaugu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo audryta: 17 balandžio 2014 - 07:47