Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamytės

sveikos
sugrizimas tu cia tuos 7 kg dietinimusi ar del nervu numetei?

as iki pirmu 2 nestumu sveriau 49-50 priaugdavau vos vos 12 kg,gine vis reke kad man reikia minimum 18,bet nu niekaip.Su dvyniais daugiau priaugau 18 ( bet tada nestumo prdzioj sveriau padoriau 56kg).Po gymdimu viskas nukrysdavo iki pradinio tasko.Bet vienu momentu svoris pradejo kapset ir prikapsejo iki 80 verysad.gif
Atsakyti
Šiand pradėsiu sportuot,su kaimynka i sporto klubą eisim fitness4.gif Ji mes,aš priauginėsiu biggrin.gif Per pora mėn.numetė jau apie 10kg.,dar iki liepos tikisi 5 atsikratyt.. ax.gif Aš tikiuos tiek priaugint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 04 18, 08:20)
Šiand pradėsiu sportuot,su kaimynka i sporto klubą eisim  fitness4.gif Ji mes,aš priauginėsiu biggrin.gif Per pora mėn.numetė jau apie 10kg.,dar iki liepos tikisi 5 atsikratyt.. ax.gif Aš tikiuos tiek priaugint biggrin.gif

nu va, kiekvienam savos problemos - kam numest, kam prisiaugint biggrin.gif
oi, kaip man irgi reikia mesti.. kažkaip suvaldyti potraukį saldumynams blush2.gif sausainiai, sausainiai, pyragai ir t.t. Žiūriu tik, kad rūbai vėl maži darosi...
Atsakyti
As kaip ir galiu sau leisti valgyti saldumynus,riebalus ir pan.. Bet sveikatai tai "peilis" bet kokiu atveju.. unsure.gif Bendradarbei infarktas buvo,o virssvorio nulis,kuda kaip dviratis buvo,taciau kraujagysles "uzkimstos" nesiekiant 50m..
Atsakyti
taigi kraujagysles uzsikisa del streso....

man irgi reikia mest,bet kazkaip as tiek valios turbut neturiu kad dietintis.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mentas @ 2014 04 18, 12:26)
taigi kraujagysles uzsikisa del streso....

Ta prasme?.. Stresas (kas jo nepatiria,naujagimis net patiria) suaktyvina sirdies darba,kraujagysliu veikla..O jei jos apterstos,susiaurejusios..Kraujas nebeprateka normaliai..Trombas atsokes uzkemsa ja.. Nors begales atveju kai trombas atsoka visai ramybes busenoj..
Atsakyti
aš su pirmu +25, su antru +27, su trečia +31 (o gal daugiau, paskutinį mėnesį nebesisvėriau). nukrisdavo viskas per pusmetį, dietų gyvenime nesilaikiau, sportuot nemėgstu. figūra tai man dzin iš tikro - kokia yra, tokia gerai. labiau dėl krūtinės pergyvenu, nervina mane ta skysta manų košė odos maišuose pakabinta gun_bandana.gif
paskutinę savaitę pavasaris širdy. o kai man pavasaris, aš kepu tortus, pyragus, sausainius ir t.t. tai va, nuo mano pavasario mano šeima išpindėjo totaliai - "žinai, šitas tai neskanus. tas kur ryte buvo skanesnis. šitas kažkoks kitoks, gal per saldus?". "o, mama, šitas mažas, labai skanus, bet bus per mažai mums visiems. padaryk dar vieną". "o, mama, šito nebenorim, šitas jau buvo vakar, tai kam tu vėl tą patį darei?"
supykau ir nuo rytojaus šeimą maitinsiu koldūnais. parduotuviniais. pačiais pigiausiais.
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2014 04 18, 16:11)

supykau ir nuo rytojaus šeimą maitinsiu koldūnais. parduotuviniais. pačiais pigiausiais.
kokia tu žiauri lotuliukas.gif nors reikia, retkarčiais, aš kai supykstu, sriubos išverdu puodą, paimu knygą ir užsidarau kambaryje... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(largoconfuoco @ 2014 04 18, 08:39)
kaip vaikiukai-"pensininkai" laikosi?
Atsakyti
QUOTE(tindiriuška @ 2014 04 18, 16:11)
parduotuviniais. pačiais pigiausiais.
lotuliukas.gif
Melagė biggrin.gif
Atsakyti
mentas-ir nuo to, ir nuo to. viskas susidėjo beje, pilvo raumenims atstatyti lbiau ne tsilenkimai padeda, o būtent treniruoklii sporto salėj.
Atsakyti
Šv. Velykų proga norėčiau palinkėti daug laimės, kurios nuolat visiems trūksta, džiaugsmo, kurio niekad nebūna per daug, ir sveikatos, kuri taip visiems reikalinga.
user posted image
Atsakyti
auuuu kur visos?
Atsakyti