Įkraunama...
Įkraunama...

Daugiavaikių mamytės

Pagalves esu kažkada skalbus skalbiankėj.Viena gerai išsiplovė,kitos impilas prairo... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2014 05 05, 20:14)
Ima ir mane pagunda pigų nusipirkt, žinant, koks pas mus vanduo, kaip greit jis gali užkalkėt, pastąrąjį išgarindavau tiesiog su cirinos rūgštim, kai užsikišdavo, be jokio gailesčio g.gif
tai kad į lygintuvus distiliuotas vanduo pilamas g.gif neturi užkalkėt, naudoju jau 15 metų, dar geras biggrin.gif


QUOTE(*Gina @ 2014 05 06, 06:14)
Ar imanoma namie kazkaip isplaut,isvalyt pagalves senovines,tarybines,pukines ar plunksnines g.gif Ar jau sveist i konteineri g.gif Vyras atsisveikint nenori cool.gif
įmanoma, bet darbo daug
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2014 05 06, 07:14)
Mes lengvai telpam i Volvo S80,vyras ziurinejasi didesnes,tipo seimynai dideliai,bet zinau,kad labiau savo zvejybai,tad nieko nepes biggrin.gif Retai ir vazinejam kur toleliau ax.gif

Ar imanoma namie kazkaip isplaut,isvalyt pagalves senovines,tarybines,pukines ar plunksnines g.gif Ar jau sveist i konteineri g.gif Vyras atsisveikint nenori cool.gif

Pakankamai didelė ir jūsiškė, o ir žvejybai visai patogi (bent mūsiškėj yra anga slidėms, tai ir meškerytės tilpt turėtų) biggrin.gif

Gal jau pamiršai, kaip aš tokias ploviau pasiklausinėjus - užstačiau maksimalią temperatūrą ir gręžimą maksimalų, kad sausai išgręžtų lotuliukas.gif ?
QUOTE(nataliuncik @ 2014 05 06, 10:46)
tai kad į lygintuvus distiliuotas vanduo pilamas  g.gif neturi užkalkėt, naudoju jau 15 metų, dar geras  biggrin.gif

Aš tai virintą pilu, kibirais to distiliuoto reikėtų, kai patalynes po švenčių visų suvažiavusių pradedu lygint doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2014 05 06, 10:13)
Gal jau pamiršai, kaip aš tokias ploviau pasiklausinėjus - užstačiau maksimalią temperatūrą ir gręžimą maksimalų, kad sausai išgręžtų lotuliukas.gif ?

Aš tai virintą pilu, kibirais to distiliuoto reikėtų, kai patalynes po švenčių visų suvažiavusių pradedu lygint doh.gif .
jo, tu visai originaliai skalbei biggrin.gif mano močiutė išardydavo atsargiai ir alia vonioj sumerkdavo, tada plaudavo, džiovindavo, nauja užvalkalėlį siūdavo...aš tai nauja nusipirkčiau biggrin.gif o kai pūkiniu negalim naudot, tai ir galvos skausmo neturim ax.gif

nu tada ir profesionalinis, ir paprastas taip užkalkės. Pirk po 5l butelius ir pilk į sistemą, pigiau gausis nei kaskart lygintuvus gerus pirkt, arba pirk pati pigiausia paprasčiausia ir nesuk sau galvos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_una_ @ 2014 05 06, 12:13)
Aš tai virintą pilu, kibirais to distiliuoto reikėtų, kai patalynes po švenčių visų suvažiavusių pradedu lygint doh.gif .

reikia mesti ta žalingą įprotį lotuliukas.gif lyginti, ta prasme smile.gif

mes su Espace važinėjam. nelabai patogi, ir bagažinės kaip ir nėr. kita vertus, jei nereikia 6 vietų, tai gal pakankamai vietos. mums, jaučiu mikriuko reikia, jei norim su vežimais ir tašėm tilpt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 05 06, 08:27)
Pagalves esu kažkada skalbus skalbiankėj.Viena gerai išsiplovė,kitos impilas prairo... biggrin.gif

neskalbiu biggrin.gif turiu viena kurios reiktu atsikratyt jau lotuliukas.gif

lygintuvo irgi neturiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 05 06, 12:54)
lygintuvo irgi neturiu biggrin.gif
bigsmile.gif O ką darai?Nes aš pavargstu,kol visus aplyginu.
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 05 06, 17:59)
bigsmile.gif O ką darai?Nes aš pavargstu,kol visus aplyginu.

nelyginu isvis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(audryta @ 2014 05 06, 17:52)
nelyginu isvis biggrin.gif
Kaip mergaites leidi į mokyklą,darželį nelygintais drabužėliais?
Aš tai labai savim didžiuojuos,kad nebelyginu kojinių,pėdkelnių,triusikučių didis.gif
Atsakyti
aš KARTAIS lyginu. kai noriu pasipuošt ar kitus papuošt. tai mums to kinietiško pakanka.
Atsakyti
Nelyginu.
Atsakyti
as deja irgi nelyginu blush2.gif jau net berno mokyklines kelnes nustojau lygint,nes vistiek kas diena skalbt,nematau tikslo tiek vargt del kanto blush2.gif
Atsakyti