Įkraunama...
Įkraunama...

PaLeO

sveikos,
apribojau smarkiai angliu vartojima- ir galvos nebeskauda! rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jaicy @ 2014 02 27, 12:13)
sveikos,
apribojau smarkiai angliu vartojima- ir galvos nebeskauda! rolleyes.gif

Ko nebevalgot? Daržovių?
Aš vis dar nesusivokiu pilnai, ką valgyti. Paskauda galvą, energijos - ne prūdai g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
QUOTE(jautiena @ 2014 02 26, 22:02)
as kaip issivaizdavau visom nesciom uzeina kokie tai keisti potraukiai, pvz raugintiem agurkeliam, cipsam ar dar kam.

su pirmu vaiku nesvietiskai norejau raudono vyno doh.gif biggrin.gif tai kadangi negalejau gert, tai prisipirkau pilna bara raudono vyno, nes tiesiog negaledavau praeit PC doh.gif regis net tas butelis dziugindavo lotuliukas.gif galvojau nu jau po visko tai laksiu belekaip as ji. Bet po to visko ir noro nebeliko biggrin.gif Dabar taip juokinga atsimint, tikrai nemaniau, kad taip gali man but smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katinone @ 2014 02 26, 17:02)
Ir Borges alyvuogiu aliejus extra light ( labai tinkamas majonezui su putpeliu kiausinukais gaminti) vietoj 18.99 tik 13.99 - nusipirkau 6 butelius biggrin.gif nes eina, kaip vanduo smile.gif


sendien paskaiciau,kad sitas aliejus yra Rafinuotas alyvuogių aliejus ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus
Atsakyti
QUOTE(erva @ 2014 02 27, 13:16)
sendien paskaiciau,kad sitas aliejus yra Rafinuotas alyvuogių aliejus ir aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus

Mes juk jį majonezui gaminti naudojame. Jei patinka EVOO (extra virgin olive oil) skonis majoneze, tai galit naudoti ir jį, arba maišyti per pusę su šiuo "light olive oil". Šiaip visur, kur teko skaityti (receptų knygas ir tinklaraščius), nerekomenduoja naudoti EVOO majonezui, nes skonis specifinis.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2014 02 27, 07:18)
Viskas čia normalu. Aš jokių dietų nesilaikydama nieko ypatingo nenorėjau - nei agurkėlių, nei silkių, nei šampano, nei alaus. Ir naktimis MB nevaikiau į degalines kokio nors maisti ieškoti  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif Aš irgi. Laukiau, kad užsimanysiu kokių ledų su moliuskais ar dar kokių nesamonių biggrin.gif bet viskas gan įprastai buvo. Tiesa, kai kas pasikeitė - iki nėštumo buvau šokolado maniakė, o pastojus nustojau jį valgyt.
Kažkada buvo įmestas receptas pudingo su chia sėklom - šitas. Ar skanus daiktas? Turiu chia, bandysiu pusryčiams daryt.
Atsakyti
Na, as dar duosiu viena sansa cikorijai, idedama zymiai maziau, bet jei ir dabar ji man nepraeis, tai Hipie, teks tau ja pasiimti:)
Atsakyti
Nidulia, kur pirkai tą kavą?
Atsakyti
QUOTE(SOWELU @ 2014 02 27, 14:57)
Nidulia, kur pirkai tą kavą?

Maximoje. Tik cia ne kava o skrudinta cikorijos saknis - elternatyva kavai:)
Ta paskutine, trecia pirkau, violetine. Sudetis - gryna cikorija, be priemaisu. Kilmes salis - Fr.
http://www.jumsinfo....kiai_sveikatai/
Cikorija turi inulino. Inulinas skatina gerųjų žarnyno bakterijų dauginimąsi, ji yra tirpių maistinių skaidulų šaltinis.
Bet raso, kad inulinas labai panašaus į krakmolą. Inulinas maisto pramonėje naudojamas kaip švelnus saldiklis, kartais jo dedama į jogurtą.
Kazi, cia gerai ar ne? Kazkuri musiske yra rasiusi apie inulina, bet nepamenu, ar teigiamai, ar neigiamai. Gal Elata ar Egliukasz?
*****,va ka dar raso. "Skrudinant inulinas virsta į fruktozę" Tai ka - s...as?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nidulia: 27 vasario 2014 - 14:18
Sveikos mirksiukas.gif

Gal pamenat, prieš kažkiek laiko buvau užsukusi pas jus pasiskųsti dėl rankų egzemos. Tai va, nusiuntė dar mane vyras į natūralios medicinos kliniką išsitirt, kas, kaip ir kodėl. Ten "nuskanavo" mano kūnelį ir liepė nevalgyt grūdų, miltinių produktų, pomidorų, kiaušinių, pieno ir kiaulienos. Išmetus iš raciono šiuos produktus, per mėnesį ir savaitę mano oda tapo beveik tobula bigsmile.gif Būčiau iškar sąžiningai, be nukrypimų, perėjusi ant paleo, būčiau turbūt pinigų sutaupiusi biggrin.gif Aišku, paleo nedraudžia kiaulienos ir sunku patikėti, kad ji gali alergizuoti, bet gal gali g.gif

Oi, o užsukau pas jus pasiklausti, kuriame skyriuje maximoj ar rimi galėčiau rasti kokosų pieno? Net neįsivaizduoju, kur ieškoti g.gif

Hippie, kelis kartus mačiau klausei apie rafinuotą kokosų aliejų. Aš jį perku assorti.lt
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti