Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI*FILMAI*FILMAI

Tęsiam 4u.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE
To pačio režisieriaus tikrai geras filmas Cinema Paradiso (1988). man patiko, gal patiks ir jums wink.gif


Ačiū, brumbrumai, bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti
Parekomenduokit gera mistini trileri. Nu nepriverciu as vyro savo dramu ziureti doh.gif doh.gif doh.gif Noretusi gal ko panasaus i Shutter island g.gif Itempto, nenuspejamo, su netiketa pabaiga 4u.gif
Atsakyti
The Wolf of Wall Street perziurejau per tris kartus.Ilgokas.Leo puikus,o visa kita,kaip ir dauguma ziurovams,nei sis nei tas.

Kas del The best Offer,ir man patiko.Pradzioj aktorius erzino,Geoffrey Rush,atstumianti jo isvaizda,bet jau filmui ipusejau,isimylejau ji iki ausu smile.gif .Net grebiau iskart,filma, The King's Speech,kur Geoffrey vaidina ir nenusivyliau.Filmas puikus!Dauguma is cia,mate,o kas ne tikrai rekomenduoju.

Shalimar o The Machinist (2004) matete?Jei ne,rekomenduoju,man jis vienas mistiskiausiu ir super susuktas filmas.Dar is trileriu,atsimenu Loft (2008) labai patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nanita: 14 vasario 2014 - 16:52
Aha, aš irgi rekomenduoju Loft drinks_cheers.gif
Atsakyti
dar dar dar rekomenduokit man taip pat kazka panasaus i kuzdesiu sala ar masinista wub.gif , po dramu man vel norisi kazko tokio mistisko, itempto smile.gif
Atsakyti
El cuerpo(2012)
Doubt (2008)
A Perfect Getaway (2009)
Atsakyti
iš trilerių ar mistinių siūlyčiau:
End of Watch
The usual suspects
Cache
Sleuth (2007)
Moon
In Bruges
skandinavų, puikus, su komedijos elementais, tiks šiandien biggrin.gif En ganske snill mann (A somewhat gentle man)
Atsakyti
Patiko Pietų Korėjos filmas "Oldboy". Šis filmas 2003m., yra žiaurių epizodų. Jautrioms nerekomenduoju.
Atsakyti
Valentinas vienas - na, tikėjausi, kad nebus nieko gero. Bet kad taip nuobodu žiūrėt bus, tai nesitikėjau biggrin.gif Visiškai neįdomios scenos, dialogai niekiniai. Geriausias tai man buvo Giedrius Savickas, kuris pats iš savęs yra labai fainas smile.gif Tačiau su juo geriau žiūrėti Kaip pavogti žmoną.
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2014 02 15, 11:02)
Valentinas vienas - na, tikėjausi, kad nebus nieko gero. Bet kad taip nuobodu žiūrėt bus, tai nesitikėjau biggrin.gif Visiškai neįdomios scenos, dialogai niekiniai. Geriausias tai man buvo Giedrius Savickas, kuris pats iš savęs yra labai fainas smile.gif Tačiau su juo geriau žiūrėti Kaip pavogti žmoną.

doh.gif sugebėjai visą pažiūrėt? Mes 10 min pažiūrėjom ir miegot nuėjom, totali nuobodybė doh.gif Dėl Savicko sutinku, iš jo tik pasijuokėm smile.gif
Atsakyti
Rekomenduokit prasau,kazka relaksinio smile.gif Atpalaiduojancio.Tokio kaip Ki-duk Kimo Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom,Bin jip.Taip pat man relaksiniai,visos Before dalys.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 02 14, 16:38)
Parekomenduokit gera mistini trileri. Nu nepriverciu as vyro savo dramu ziureti doh.gif  doh.gif  doh.gif Noretusi gal ko panasaus i Shutter island g.gif Itempto, nenuspejamo, su netiketa pabaiga 4u.gif

o mačius The Game (1997)? man tai kažkas toookio buvo tas filmas smile.gif
Atsakyti