Įkraunama...
Įkraunama...

FILMAI*FILMAI*FILMAI

QUOTE(mjforever @ 2014 02 16, 10:04)
na bet dokumentika yra dokumentika, su realiais dalyviais, nors pagrindinį vis tik suvaidino aktorius, tad toks iš dalies vaidybinis.

tai taip drinks_cheers.gif kad ir dežavu buvo, vis tiek pažiūrėjau iki galo smile.gif
tas aktorius tai iš ties panašus į tikrąjį Frederic Bourdin, kiek pagooglinau
Atsakyti
House of Games (1987) - fainas filmas, gera mintis. gaila tik, kad nuspėjamas. apie psichiatrę, kuri susipažįsta su lošėju ir nori, kad jis parodytų tą lošimo, apgavysčių pasaulį.
Atsakyti
Upside Down - fantastinis filmas apie jausmus.
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 02 16, 16:03)
Upside Down - fantastinis filmas apie jausmus.

o geras ar blogas?smile.gif
Atsakyti
Beautiful Boy (2010) - drama apie tėvus, bandančius susitaikyti su tuo, kad jų pirmakursis sūnus įvykdė masinę žmogžudystę koledže ir nusižudė pats. gal ir nėra pats stipriausias filmas, bet visai gerai susižiūrėjo. veiksmo filme mažai, labai lėtas, jausmai, psichologija ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 16 vasario 2014 - 17:30
Parekomenduokit filmų apie Pietų Amerikos šalis- Argentiną, Boliviją, Braziliją, Čilė, Peru ir t.t 4u.gif
žiūrėjau Sin Nombre, The motorcycle diaries ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liūnė Sutema: 16 vasario 2014 - 17:46
QUOTE(Liūnė Sutema @ 2014 02 16, 17:46)
Parekomenduokit filmų apie Pietų Amerikos šalis- Argentiną, Boliviją, Braziliją, Čilė, Peru ir t.t 4u.gif
žiūrėjau Sin Nombre, The motorcycle diaries ax.gif

ar matei City of God (2002)?
Atsakyti
QUOTE(brumbrumai @ 2014 02 16, 17:49)
o geras ar blogas?smile.gif

Man geras smile.gif o kaip kitoms - nezinosi smile.gif toks lengvas, be giliu prasmiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2014 02 14, 19:12)
El cuerpo (2012)

Vakar žiūrėjau šitą, labai patiko, įdomūs man tokie supainioti filmai bigsmile.gif
Atsakyti
Kažkada rašiau, kad pažiūrėsiu BEFORE SUNSET ir BEFORE MIDNIGHT iš smalsumo, nes BEFORE SUNRISE man nepatiko. na ką galiu pasakyti, ačiū smalsumui, nes iš ties smagūs, gražūs, mieli filmai vakarui. o jau šita scena iš before sunset. kaip tas vyras žiūri, kokios emocijos, negaliu atsižiūrėti. blush2.gif
http://www.youtube.c...h?v=VhRkUhY8MlQ

kažkada bandžiau žiūrėti SECRETARY. nieko aš ten nesupratau, kažkokių nupušėlių susirinkimas. gal reikėjo išlaukti, bet neturėjau kantrybės.nepatiko.
Atsakyti
user posted image

Nebraska

sentimentalus filmas, ir komiškas, ir skaudus. Patiko, kaip realiai pavaizduoti užkampių žmonės. Sakyčiau, puikus filmas.
Atsakyti
Vakar pažiūrėjau Paris, je t'aime, smagus filmas lengvam sekmadienio vakarui smile.gif pastatymas toks neįprastas, iš skirtingų gabaliukų-novelių sudėliotas.
Atsakyti