Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

tepem daugeliu tepalu, vienas ju buvo ir bepantenas, nors jis labiau tiko mano krutinei, nei maziaus uzpakaliukui. Nieko geriau uz paprasata bulviu krakmola neradau. Su vatos tamponeliu ikisi i krakmola ir kai keiti pampersa visa uzpakaliuka pripudruoji - jokiu problemu! thumbup.gif
Atsakyti
o cia tai geras! neteko girdeti, kad su bulviu krakmolu butu galima palengvinti ta sutima...as dazniausiai savo vaikams pudra vaikiska ir tiek, o kremukus reciau
Atsakyti
ogo, gyveni ir mokaisi .... g.gif O mes irgi - vos kas - bepantenu doh.gif
Atsakyti
mums tai tik bepantenas, tikrai, tepti reikia plonu sluoksniu, tada super, sudokrema gydytoja vis sakydavo tepti, bet mums jis nepatinko, gavom ligoninej dovanų mažą indelį, ir to pačio neišnaudojom.
Atsakyti
o mums bepantenas buvo skirtas mano nugrauztiems papuliams,o uzpakaliukui nieko ner geresnio nei sudokremas thumbup.gif
Atsakyti
mums sudocrem netiko o Bepathen kigoninej ispeike kad jis tinka tik speneliams o ne leles uzpakaliukui, nors antoacijoje raso kad tinka:(
Atsakyti
sveikutes,mums bepantenas visiskai netiko,jokio poveikio nebuvo,rasdavo ir tiek,drauge patare Linola " nusipirkti vaistinej,tai vonios aliejus,i vandeni ipili maudant ,praejo mums is karto,odele taip graziai nubalo,tik ji ir naudoju
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2009 08 04, 21:24)
o mums bepantenas buvo skirtas mano nugrauztiems papuliams,o uzpakaliukui nieko ner geresnio nei sudokremas thumbup.gif

ir mums tas pats thumbup.gif bet spenelius db tepu garmastanu, jis geresnis uz bepantena, o mazyliui - sudokremas geriausias drinks_cheers.gif
Atsakyti
Siaubas!Naudojom ji,bet ne kasdien.
Tikrai tada geriau bulviu krakmola naudoti.
Atsakyti
Bephanteno yra trijų rūšių, dar gi reikia pasirinkti pagal paskirtį, atidžiai pasisakityti ir informacinį lapelį.
Teko įvairiais atvejais naudot visus tris, skundų neturiu. Bet tikrai niekada netepiau ištisai kasdien su kokiais tepalais. Jei odelei viskas tvarkoj, kam ją tepti? Svarbiausia, kad segant sauskelnes, visa odelė būtų idealiai sausa. Mes irgi turėjom ir įtrūkimų, ir žaizdelių, visko buvo, labai gilios raikšlelės, iššusdavo, nors rodės taip kruopščiai nuošluostau. Ir pataisų sporos nepadėjo, šudokremai visokie ir dermilonai išvis pravalas. Bephanten tiko, kai žaizdelės, reikia Plius tepalą tepti, kad dezinfekuotų ir pan, o kiti tinka, tik kai nepažeistas odos vientisumas.
Geriausia (gal ir juokinga, bet, svarbiausia, veiksminga), kai ligoninėj vienas tėvelis patarė (ot tie vyrai, prisigalvoja lotuliukas.gif ), nuplovus užpakaliuką, nušluosčius, dar išdžiovinti fenu. Nu juokiausi iš tokio "išradimo", bet išmėginau. Ir jau pusę metų taip darau, rezultate - daugiau niekada nebuvo kirkšnys iššutę, jokių žaizdeli, niekuo neteplioju. Kartais užpakaliukas tik pašunta, jei sūnus pakakojęs pabūna, nepasiskindžia, o aš su sinusitu neužuodžiu, Bet kitą dieną jau sveikas netepant niekuo, tiesiog vanduo su vaikišku muiliuku, ir gerai gerai nusausinta. Vos šiltu vėjeliu paputi į užpakalį lotuliukas.gif ir viskas super! thumbup.gif
Atsakyti
mano dukrytei jau bus metukai, visa ta laika, viena du kart per diena patepu bepantenu.........
suuuuuuuuuuuuuuuuper.
niekada nebuvo issutimu, buvo kazkada du raudoni spuogiukai, ir tie greit isnyko....
rekomenduoju., nerealus dalykas. tiko vaiko odai.
reik pasirikt tinkamiasia..
naudosiu dar metus
Atsakyti
QUOTE(kuha @ 2009 10 22, 11:52)
mano dukrytei jau bus metukai, visa ta laika, viena du kart per diena patepu bepantenu.........
suuuuuuuuuuuuuuuuper.
niekada nebuvo issutimu, buvo kazkada du raudoni spuogiukai, ir tie greit isnyko....
rekomenduoju., nerealus dalykas. tiko vaiko odai.
reik pasirikt tinkamiasia..
naudosiu dar metus

Mielos mamos. Netepkite jokiom priemonėm sveikos odelės! Tepti reikia esant reikalui, o ne profilaktikai. Tai yra vaistas. Jei matot, kad jau pradeda šusti, tada jau susirūpint reikia, o ne apkrauti vaistais sveiką kūdikio 4u.gif odelę.
Atsakyti