Įkraunama...
Įkraunama...

Bepanten

Mums irgi Bepantenas labai netiko, Sudocremas labai gerai pasiteisino.
Na, o nenaudojant jokio kremo mano kudikiui odele rausdavo, nors ir gerai nusausinus.
Atsakyti
QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 22, 12:57)
Mielos mamos. Netepkite jokiom priemonėm sveikos odelės! Tepti reikia esant reikalui, o ne profilaktikai. Tai yra vaistas. Jei matot, kad jau pradeda šusti, tada jau susirūpint reikia, o ne apkrauti vaistais sveiką kūdikio  4u.gif odelę.

nemanau , kad cia yra vaistas....
tiesiog spec. kremukas, apsaugantis kudikio odele, nuo slapiu pampersu...
nemanau, kad pakenksiu jei karta i diena patepsiu ... 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Na nezinau, juk kam kaip, kaip musu oda skirtinga taip ir vaiku. Vienems nieko nereikia, o kitiems, ka ne bandyk ne siseka... verysad.gif . Taciau treti is karto randa tinkamu priemoniu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(FeminaBona @ 2009 10 22, 11:57)
Mielos mamos. Netepkite jokiom priemonėm sveikos odelės! Tepti reikia esant reikalui, o ne profilaktikai. Tai yra vaistas. Jei matot, kad jau pradeda šusti, tada jau susirūpint reikia, o ne apkrauti vaistais sveiką kūdikio  4u.gif odelę.


pritariu šiam požiūriui drinks_cheers.gif
Atsakyti
na mums jis padejo,nieko siaubingo neatsitiko.
Atsakyti
mums irgi kuo puikiausiai tinka ir patinka. Mano dukrytė gimė neišnešiota odelė buvo labai jautri ir plonutė ir jeigu tik koks nors paraudonavimas visada padėdavo bepantenasir dabar sūneliui tas pats,bandėm dar sudocrema bet mums jis visai nepadeda o dar blogiau būna verysad.gif . Taigi kiekvienam savo. Vieniems blogai tas kitiems anas. mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes dedam pliusa Bepanten naudai! biggrin.gif Kai tik parausdavo uzpakaliukas patepdavau ir viskas tvarkoje. Siaip jokiu dideliu bedu neturejom del to, bet jei jau reikejo naudojom tik Bepantena. 4u.gif
Atsakyti
Vaje blink.gif Esu tepusi ir aš Bepanten, bet kadangi nepadėjo tai ilgai nenaudojom. Nuo šutimų pats pačiausias kremukas mums buvo SUDOCREM thumbup.gif
Atsakyti
Mums padeda tik SUDOCREM, kiek bandem kitu firmu..nieko gero..o sita jau visi metai naudojam
Atsakyti
Sudocrem ir bepanteen visiskai skirtingos priemones. Sudocrem yra vaistas nuo issutimu (ir tik nuo ju), kuriuo negalima pyktnaidziauti. Bepanteen yra platesnio poveikio lengvesnis vaists, todel ne toks efektyvus nuo iisutimu smile.gif
As irgi pritariu, kad jei vaiko idele sveika, geriau naudotis liaudes priemonenis: lakisiu nuovyras, pataisu sporos, naturalus aliejai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ksesanko: 09 rugpjūčio 2010 - 11:44
QUOTE(Fanta @ 2005 05 10, 07:00)
Mums Dentinox super thumbup.gif Apie 15 lt kainuoja. Iltiniai kalasi, skauda jai, verkia naktimis, tai uztenka pirsto galu patept dantenas, tai mergyte taip ir susileidzia is laimes biggrin.gif

taip as ir pritariu kad DENTINOX puikus ir pigiai radau kur nupirk jei kaunietis urmo bazeje prie darzoviu turgaus jie ten visko turi SUDOCREM INFACOL nuo degliuku nu zodziu man patiko ir kainos labai geros bigsmile.gif as uz DENTINOX 10lt lygtais mokejau
Atsakyti
O mums bepanten puikiai tiko, as naudoju ir sau. Yapac gerai kai nusidegini ta vieta patepti jokiu pusliu nebuna. Antra vaika auginu su siuo kremuku ir bedu neturiu. Cia turbut tiktu posakis skirtingi vaikai skirtingi budai tinka jiems gydyti ax.gif
Atsakyti