Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 2 :-)

QUOTE(Karusia @ 2014 10 21, 15:04)
Braškė su ūgiu 143 sveria 26. nelenkia.

duok die - protu pralenktų.
Turėjo grįžti iš mokyklos 14 val. Paliko namuose tel. Dabar jau 16 val - vaiko - nei padujų. kaip nutrūkus nuo virvės, kad negaliu pakontroliuoti - ar jau eina namo. Nežinau net kur ieškoti.


Karusia, kada parsirado mergina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emilinta @ 2014 10 22, 06:03)
Karusia, kada parsirado mergina?  4u.gif

pusę šešių. su pretenzijomis.
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 10 22, 06:48)
pusę šešių. su pretenzijomis.


Būčiau pražilusi..... paskutinius plaukus....
Atsakyti
QUOTE(emilinta @ 2014 10 22, 08:59)
Būčiau pražilusi..... paskutinius plaukus....

kadangi ne pirmas kartas... ir į ligoninę tokios nepristatė... o su A išėjo iš svečių...
kai pradėjau skambinti per klasiokus, pradėjo truputį aiškėti situacija.
nors bendrai situacija - kraštutinai nepriimtina.
kaip ir pretenzijos grįžus namo - puldinėja, kad tai aš jai neįdėjau telefono ir užtat, ji nežino, kur eitį po pamokų.. o be to, gal pamiršo, o gal naujai sugalvojo, kad choro repeticija, o be to.... ji atkeršys... taip, kad sukarpyta sofa pasirodys smulkmena.....
Finale - išėjo tokia kalba, kad, kai kitą savaitę atvažiuos iš VTAS, kalbėsime apie sąlygas, kuriomis ji čia gali gyventi.
Prasta kalba, ir įtaka tokių kalbų prasta... bet aš tampu ribine... Šiandien jau geriu raminamuosius, nes atrodo, kad širdies smūgis ištiks.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karusia: 22 spalio 2014 - 09:05
QUOTE(Karusia @ 2014 10 22, 09:04)
kadangi ne pirmas kartas... ir į ligoninę tokios nepristatė... o su A išėjo iš svečių...
kai pradėjau skambinti per klasiokus, pradėjo truputį aiškėti situacija.
nors bendrai situacija - kraštutinai nepriimtina.
kaip ir pretenzijos grįžus namo - puldinėja, kad tai aš jai neįdėjau telefono ir užtat, ji nežino, kur eitį po pamokų.. o be to, gal pamiršo, o gal naujai sugalvojo, kad choro repeticija, o be to.... ji atkeršys... taip, kad sukarpyta sofa pasirodys smulkmena.....
Finale - išėjo tokia kalba, kad, kai kitą savaitę atvažiuos iš VTAS, kalbėsime apie sąlygas, kuriomis ji čia gali gyventi.
Prasta kalba, ir įtaka tokių kalbų prasta... bet aš tampu ribine... Šiandien jau geriu raminamuosius, nes atrodo, kad širdies smūgis ištiks.

ne taip prasta ta kalba. Tiesiog taip yra. Jei pačios sveikata nebetems, tai ir ji negalės likti čia gyventi...tik, manyčiau, reikia neužmiršti pridėt, kad myli, to nenori ir mergina gakėtų pasistengt, nes Tu stengiesi dėl jos...

Kartais mano tekstai priartėja prie panašių... sad.gif...gal tik atvirkščiai : "jei nepatinka taisyklės, gali ieškoti, kur Tau priimtinesnės. Pabrėžiu, kad tai galioja VISIEMS VISUR.
Atsakyti
Laikykis, Karusia. Laikykis. console.gif
Mano mylimiausias krežis irgi supykęs pasišvaisto daiktais, gąsdina, kad langus išmuš ar ant vandens čiaupo sverias visa savo jėga, nors prašom to nedaryti. Nežinau ir nesuvokiu iš kur tas toks pyktis, bet sakau (visą drasą sukaupus), kad jis gali taip padaryti, bet pirmiausia blogiausia bus jam. Kartais kai grasina mano asmeniniais daiktais, pasakau, kad jis irgi turi mylimų žaisliukų ir jei jis rodys pyktį būtent taip, tai ir aš galiu. Galiu, bet nedarau.
Kol kas jį trikdo tai, kad blogiausia bus JAM. Kaip blogiausia jis nesupranta, reikia aiškint, kad ir prausiantis nebus šilto vandenuko, ir namai bus šalti be langų. Bet va tas privedimas, kad ne vien man jis pakentų kol kas, kažkaip atima drąsą skėryčiotis. Labai tikiuos, kad augant tas noras gadinti ir gąsdinti išblės.
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2014 10 22, 10:26)
gal tik atvirkščiai : "jei nepatinka taisyklės, gali ieškoti, kur Tau priimtinesnės. Pabrėžiu, kad tai galioja VISIEMS VISUR.

putotusi iki nukritimo, kad taisykles galima ir pakeisti ir šiaip, jų laikytis nebūtina...
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2014 10 22, 12:56)
putotusi iki nukritimo, kad taisykles galima ir pakeisti ir šiaip, jų laikytis nebūtina...

Paprastai sakau, kad šiuose namuose taisyklės tokios, o ne kitokios. Kitur gal kitaip. Čia abiems saviškiams. Aš už juos atsakinga, aš ir taisykles kuriu. Už draugų tėvų sprendimus neatsakau.
Atsakyti
Su taisyklėmis nėra paprasta. Jei vaikas labai pažeistas, ji(s) nuolat jaučiasi streso būsenoje ir organizmas gamina stresą sukeliančias medžiagas.
O stresinėje situacijoje dažnai ir suaugę nesilaiko įprastų taisyklių ir nemato poreikio daug ko laikytis ir juolab negalvoja apie daugelį kasdienių dalykų ir apie pasekmes negalvojama.

Karusios Braškės požiūris į taisykles, koks bebūtų nepriimtinas, deja, suprantamas. verysad.gif

Įdėsiu nuorodą;
Bernardinai - Mylėti kaip savą

Norėjau atkreipti dėmesį ne į pačią straipsnio problemą (įmotei sunku mylėti įvaikintą vaiką - mūsų diskusija ne apie tai), bet įdėjau nuorodą dėl visai kitos minties - apie lūkesčius ir realybę... g.gif Ne su viskuo kas parašyta sutinku, bet susimąstyti verčia...

Atsakyti
QUOTE(Ute @ 2014 10 22, 23:25)
O stresinėje situacijoje dažnai ir suaugę nesilaiko įprastų taisyklių ir nemato poreikio daug ko laikytis ir juolab negalvoja apie daugelį kasdienių dalykų ir apie pasekmes negalvojama.

Ute, visiškai sutinku. Tačiau kiek matau savo vaiką, kiek gebu jį suprasti, tai iš tos stresinės būsenos jis jau išsilaisvinęs. Atskirų momentų yra, bet jis ir juos įveikinėja gan sėkmingai. Pykčio protrūkiai pasitaiko tada, kai negauna, ko nori čia ir dabar. Va tada ir svarstau ko čia yra daugiau: skaudžios patirties ar gero gyvenimo pasekmė. smile.gif
Atsakyti
Ute, labai ilgainiui, palaipsniui, išmokau neturėtu DIDELIŲ lūkesčių.
Dabar ko gero turiu vienintelį - ramiai gyventi. be didelių skandalų. ir kad vaikas galėtų ramiai gyventi visuomenėje.

Patiko mintis apie stresą. Braškė nuo pat pradžių, dabar kiek mažiau, aplink save kelia stresą, nuolatinį bruzdesį. Ar nerimas, ar dirglumas, ar kažkas iš tos srities.
Atsakyti
p.s. Tėvų susirinkime kitų tėvų užduotas klausimas 'ar mano vaikas neatsikalbinėja, nes namuose ....' mažumą ramina. ne pas mane vieną ožka auga biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti