Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjai ir įtėviai apie viską 2 :-)

QUOTE(Amade @ 2014 10 18, 14:56)
Keičiu temą - o sakykit visokie tęstiniai mokymai, paskaitėlės ir panašūs reikalai globėjams/įtėviams kaip dažnai organizuojamos?
Kitą savaitę bus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Germinė @ 2014 10 18, 20:36)
Kitą savaitę bus wink.gif


g.gif o patekt ten tik su kvietimais ar kaip galima? Ar pasiskambint į Pastogę? g.gif

Nesuprantu, kam per kursus reikėjo kažkuriam lape pžymėt, ar norim info apie visokius užsiėmimus, jei niekas neinformuoja blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 19 spalio 2014 - 08:01
QUOTE(Sypsena777 @ 2014 10 17, 09:46)
Maniskis kartais irgi prisimina, ir prase nuvezti i seimyna kurioje gyvena, prizadejau nuvezti kai turesiu pinigu. Bet jis nesuvokia, kad ji paliko bio mama, jis vis dar tiki ir kalba, kad visi vaikai atsiduria vaiku namuose ir tik  tada atsiranda teveliai, o as ir neaiskinu, kaip yra istiesu. Gal blogai darau?

Laba diena visiem, buna prabegom perskaitau visas zinutes. Taip truksta man tu paplepejimu, pasidalijimu bedom ir gerom naujienom. kazkaip neturiu dabar laiko...

Sypsena 777, jau karta rasei kad tavo vaikas nori i ta seimyna nuvaziuoti, mes kazkada su vyru irgi galvojome, gal nuvezti musu vaika ir parodyti kur jisai gyveno. Bet kartais galvoju, ar nores globeja vaika matyti? Per tiek metu ten jau N vaiku pagyveno. Kas grizo i savo seima, kas ivaikintas, is vyresniu gal dar ir gyvena. Ten gyvenimas sukasi , kaip ratas.
Ir dabar kai jau paaugo jisai, matau kaip jis pradejo dometis savo atsiradimu. Anksciau buvo taip, as pasakoju, o jis net demesio nekreipia.
Sviezia informacija pasidalinsiu: klausia mane: kai as uzaugsiu busiu i tave panasus ir teti? As sakau, kad nevisai. O jis tada sako: tai as busiu panasus i ta teta, pas kuria as pilvuke buvau?
Arba dar sako man: kodel tu su teciu neperpjovei pilva tai tetai ir mane nepasiemei, kai as buvau leliukas mazas?
Anksiau labai nerimavau, kaip galesiu su juo kalbetis tokiu klausimu. Dabar man taip paprasta, atrodo jis viska supranta ir nepergyvena. Aisku kol ka nors kiti zmones nepasakys...

Musu kitais metais laukia mokykla...pagal jusu visu pasakojimus reikia man laaabai ruostis, dabar mano bedos tikrai smulkmenos.
Kantrybes visom su vaikais ir kas ruosiasi tapti tevais 4u.gif
Atsakyti
zaika 4u.gif ir pas mus tas pats lygiai lygiai verysad.gif
suprantu vyrą, nes aš ir jau ir nemiegu ir sveikata kažkur dingo unsure.gif
vaikas toks, kad visada šalia kažkas turi būti ir saugoti, kad ko neiškrėstų, o jei viena - tai suplėšė, tai sulaužė, tai sudauže, tai primušė... viskas piktybiška. bet čia tik jei reikia kažką daryti - pamokas ruošti ar kambarį tvarkyti. o jei ne pareigos - meilus vaikas namuose..........
Atsakyti
slavlanta, as tai matai negalvoju ar ji nores ar ne, vaikas pas ja augo nuo keliu menesiu iki 3,3 m. atiduodama verke ir sake, kad maniskis jiems buvo lyg ju vaikas, tiek globejai, tiek globejui, ar sake nuosirdziai nezinau, nes kiti dalykai, jeigu jau taip mylejo neturejo buti. As buvau klaususi apie galimybe atvaziuoti, tai ji sake neanksciau kaip po metu, kad vaikas butu viska pamirses, bet jis nieko nepamirso, o mes ir neslepiam. Ir jeigu mano vaikui bus poreikis pamatyti, kaip jis gyveno, as tikrai nuvesiu, nu nenores, tai bent aplinka pamatys ir tuos vaikucius stovincius prie lango sad.gif
Buvom savaitgali netoli ju, bet vyras sako nevaziuokim dar, dar palaukim.
Atsakyti
Na,nezinau,bet jus, mane uzkabinot..."Tie vaikuciai stovintys prie lango.."Kokie jie vargseliai, ten liko,pavydi,tam kuri issiveze..O jam ten taip bus gera,o mums likusiems cia taip blogai.Cha..Visko buvo ir pas mus,buvo,kad vaika 7 metu ivaikino,o jis verke:as nenoriu su jais vaziuoti,as noriu buti su jumis.Ka man reikejo daryti?Tai buvo tarptautinis ivaikinimas.Na,ir kas,kad buna teismas Vilniuj.Tik dabar, duok dieve ,nebera jokiu tarptautiniu ivaikinimu,ir jokiu kitu,na,ir vaikai daug didesni.O kad globeja taip pasake,kad tik po metu aplankytu,gal daugiau apie vaika galvojo,visokiu zmoniu yra,visokiu ir nuomoniu.As tai kaip tik sakyciau,kad anksciau ir vis retinti tuos apsilankinimus,nes ir paciam vaikui nebereikes tu apsilankymu,pripras prie jusu ir nebereikes.O dabar tikrai reikia,ypac ,jeigu dar ir praso,juk turejo ir draugu,ne tik globejus,kaip ten jums baisu besirodytu,bet tai buvo jo aplinka ir gyvenimas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smaika: 20 spalio 2014 - 12:47
QUOTE(Sypsena777 @ 2014 10 20, 10:15)
Ir jeigu mano vaikui bus poreikis pamatyti, kaip jis gyveno, as tikrai nuvesiu, nu nenores, tai bent aplinka pamatys ir tuos vaikucius stovincius prie lango sad.gif
Buvom savaitgali netoli ju, bet vyras sako nevaziuokim dar, dar palaukim.


Maniškė buvo nuvežta pasižiūrėti, nes 'laaabai pasiiilgo wub.gif ". vaikas pasiilgo. Tos pačios dienos vakarui turėjome bilietus cirkui, abi pirkome. parsivežiau vėl su nerviniu tiku ir ašaromis - baime, kad ten nepalikčiau. Tad globėjos pareiškimas labai protingas.

Toliau - atskirti norą prisiminti (pasmalsauti) ir realų poreikį savęs pažinimui. Kažkaip vis dar manau, kad maniškė antram punktui nesubrendusi.
O smalsauti - na ką ten smalsauti. Į savo darbo stalo stalčius manęs nelabai noriai įsileidžia, o ten kiti vaikai turės įsileisti į savo namus. ir sunerimti, kai kažkokia mergica aiškins, kad čia buvo jos lova.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 19 lapkričio 2014 - 03:53
buvom savaitgalį zologijos sode (neplanavau, bet per užimtumą nepažiūrėjau, kad planuoti muziejai nedirba sekmadienį). Dičkis sako: "mamyt, man liūdna". "Kodėl? "- klausiu. Atsakymas: "...čia visi žvėreliai kaip globos namuose - be savo namų, be savo urvelių ir tėvelių...." Mąsto vaikis ir apie save, reik manyt, tik nelabai kalba.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Getter: 19 lapkričio 2014 - 03:53
Vakar maniškė parnešė dienyne raudoną pastabą dėl elgesio biggrin.gif papasakojo kaip viskas buvo, tai ir nesupratau ar ji man kažkaip pasakojo viską savo naudai ar...neva tai lakstė ir su klasioku susitrenkė kaktomis, kad klasiokas apsiverkė. Ji, neva tai, ėjo atsiprašinėti, o jis ją pastūmė, tada atėjo mokytoja, jie susitaikė ir viskas, pastaba dienyne dėl blogo elgesio pertraukos metu. Tai pakalbėjom, įdėjom grūdų batonėlį klasiokui ir pasižadėjo stengtis...žiūrėsim ar ilgam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2014 10 20, 13:44)
Na,nezinau,bet jus, mane uzkabinot..."Tie vaikuciai stovintys prie lango.."Kokie jie vargseliai, ten liko,pavydi,tam kuri issiveze..O jam ten taip bus gera,o mums likusiems cia  taip blogai.Cha..Visko buvo ir pas mus,buvo,kad vaika 7 metu ivaikino,o jis verke:as nenoriu su jais vaziuoti,as noriu buti su jumis.Ka man reikejo daryti?Tai buvo tarptautinis ivaikinimas.Na,ir kas,kad buna teismas Vilniuj.Tik dabar, duok dieve ,nebera jokiu tarptautiniu ivaikinimu,ir jokiu kitu,na,ir vaikai daug didesni.O kad globeja taip pasake,kad tik po metu aplankytu,gal daugiau apie vaika galvojo,visokiu zmoniu yra,visokiu ir nuomoniu.As tai kaip tik sakyciau,kad anksciau ir vis retinti tuos apsilankinimus,nes ir paciam vaikui nebereikes tu apsilankymu,pripras prie jusu ir nebereikes.O dabar tikrai reikia,ypac ,jeigu dar ir praso,juk turejo ir draugu,ne tik globejus,kaip ten jums baisu besirodytu,bet tai buvo jo aplinka ir gyvenimas..


Pirmiausiai nurimk, as gi rasau, kad jeigu globeja nenoretu susitikti, tai as ji vistiek nuvesciau, bet jau aplinka pamatytu ir vaikus. O ka tu man siulai, jeigu vaikas nori, globeja buvusi ne?
O jeigu kalbant butent apie ta ''seimyna'', salygos ten baisios buvo ir dar pries metus tikrai tebuvo, nenoriu plestis, bet bendrauju su keliom seimom kurios isivaikino buten is ten, vaiku apleistumas tragiskas, maisto racijonas koses, arba kaip mano vaikas sako skystasriubes, jokios mesos, jokiu darzoviu ir t.t.
Taip kad tamsa jeigu turi seimyna, neuzsikabink, tikiu, kad pas tave viskas gerai, juk kaip ir visur visokiu tu zmoniu yra, taip kad nieko izeidziancio nenorejau pasakyti kalbant apie seimynas ar globejus, kalbu konkreciai apie ta vieta kur mano vaikas gyveno. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(šeimos kaklas @ 2014 10 21, 04:29)
Vakar maniškė parnešė dienyne raudoną pastabą dėl elgesio biggrin.gif papasakojo kaip viskas buvo, tai ir nesupratau ar ji man kažkaip pasakojo viską savo naudai ar...neva tai lakstė ir su klasioku susitrenkė kaktomis, kad klasiokas apsiverkė. Ji, neva tai, ėjo atsiprašinėti, o jis ją pastūmė, tada atėjo mokytoja, jie susitaikė ir viskas, pastaba dienyne dėl blogo elgesio pertraukos metu.


Savo laiku krūva paprastų klausimų padėdavo maniškei pasiaiškinti situaciją. Sakei, lakstei su klasioku? Tai tu pirma pradėjai lėkti, ar jis? O koridoriuje buvo daug vaikų? Ar ir į nieką kitą koridoriuje neatsitrenkei, ar kaip tik buvo tuščia? Ar viena kryptimi bėgote, ar priešingomis? O iki to momento ramiai vaikščiojai?

Pradinukui uždavus krūvą labai konkrečių klausimų ji(s) paprastai net jei ir norės pasakoti savo versiją ir daug ką nutylėti, nepajėgs visų aplinkybių apgalvoti tiek, kad jo papasakota versija atrodytų įtikinanti.

O jeigu vaikas tikrai teisus ir gavo pastabą dėl nesusipratimo, tai atsakymai klausimus tai parodys.
Atsakyti
QUOTE(Sypsena777 @ 2014 10 21, 09:39)
Pirmiausiai nurimk, as gi rasau, kad jeigu globeja nenoretu susitikti, tai as ji vistiek nuvesciau, bet jau aplinka pamatytu ir vaikus. O ka tu man siulai, jeigu vaikas nori, globeja buvusi ne?
O jeigu kalbant butent apie ta ''seimyna'', salygos ten baisios buvo ir dar pries metus tikrai tebuvo, nenoriu plestis, bet bendrauju su keliom seimom kurios isivaikino buten is ten, vaiku apleistumas tragiskas, maisto racijonas koses, arba kaip mano vaikas sako skystasriubes, jokios mesos, jokiu darzoviu ir t.t.
Taip kad tamsa jeigu turi seimyna, neuzsikabink, tikiu, kad pas tave viskas gerai, juk kaip ir visur visokiu tu zmoniu yra, taip kad nieko izeidziancio nenorejau pasakyti kalbant apie seimynas ar globejus, kalbu konkreciai apie ta vieta kur mano vaikas gyveno. 4u.gif

Siaip,tai tamsta,as nieko netujinu smile.gif O kad yra visokiu seimynu irgi girdejau,bet ne tame esme,sita dalyka turetu kazkas kontroliuoti.Pvz.pas mane kartais tai vienas darbuotojas atvaziuoja,tai retkarciais visas pulkas,taigi viska jos mato,gal,kad mieste gyvenam.Siaip tai vaikams ne taip svarbu aplinka,kaip suaugusiems.Pvz.,mamas didesni prisimena ir myli,nors ten yra buve blogu dalyku,nebent jau visai tragedijos..Zodziu,cia galima diskutuoti be galo,bet ka ir kalbeti:ir geriausioj seimynoj vaikui,ypac mazam,nebus geriau augti negu geroj seimoj vienam,tegu ir keturiems vaikams
Atsakyti