Įkraunama...
Įkraunama...

Čia plepa šaunios pradinukės

Gal, mergaitės, turit senesnių metų, t.y. iki 2010 m. Lietuvių kalbos kengūros užduočių. Galėtų vaikai dar padirbėt per atostogas.
Atsakyti
Labas visoms, aš beklausydama webinaro net pasidariau testų užduotis tongue.gif
Atsakyti
Sau nauja tema. Ačiū Peliukui.
Dainelej, sveikinu su raktuko gavimu.

Webinaras silpniausias iš visų girdėtų.
Atsakyti
Webinaras ir man nelabai patiko. Cia matyt buvo viliotinis i mokamas dalis mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Gvadalupė @ 2014 02 17, 19:47)

„Žaidimų svarba kuriant darniai ir pozityviai dirbančią grupę“ - taip vadinosi seminaras.
  4u.gif

Tema viliojanti g.gif lauksim ideju ir minciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš temos pavadinimą priskyriau atostogoms lotuliukas.gif , bet tikrai alsuoju laisve thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Labas visoms. Grįžtu į šeimą smile.gif

Dėl šio vakaro webinaro- sutinku. Prastokas. Viriau vakarienę ir niekas neprisvilo, nes "nepakibau" biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip gera atostogaut smile.gif Tik teks kitą mėnesį atvirą pamoką vest, tai pradedu dėliotis mintis...
Atsakyti
QUOTE(Gvadalupė @ 2014 02 17, 19:47)
Sveikutės,
mes taip pat atostogas pradėjom mokslais. „Žaidimų svarba kuriant darniai ir pozityviai dirbančią grupę“ - taip vadinosi seminaras.
Tik smagu, kad negaila praleisto laiko ( dirbom iki 16 val). Buvo įdomu.
Tau, Peliuk, už temutę  4u.gif



Ačiū Puliukui už šventišką temelės pradžią.

Gvadelupe, mane labai sudomino seminaras, kuriame dalyvavai. Gal kokios medžiagos iš jo turi ir gali pasidalinti? Kitą savaitę pranešimą ruošiuosi konferencijoje skaityti apie žaidimus, tai gal kokią mintį naujesnę pasigaučiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bites Rites @ 2014 02 17, 22:05)
Kaip gera atostogaut  smile.gif Tik teks kitą mėnesį atvirą pamoką vest, tai pradedu dėliotis mintis...

Kokią vesi?
Atsakyti
Sveikutės,
Kaip sekasi atostogauti? Ar dirbate? Mes po truputį dirbame, į mokyklą važiuojame. Gera, kad nėra vaikų.
Atsakyti
Sveikutės naujuose namučiuose mirksiukas.gif . Peliukui kaip visada didelis AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(agė-melagė @ 2014 02 17, 19:35)
sėdžiu webinare, bet kalba tooooookias žinomas tiesas, kad trūksta žodžių. Taip gali kalbėti, tik visai šviežiems mokytojėliams. Arba atvirkščiai, visai nupušusiems. Bet tokie webe tikrai nesėdi


Buvau užsiregisravusi ir pasiruošusi dalyvauti, bet pamiršau doh.gif
QUOTE(domassss @ 2014 02 17, 19:59)
Tai nelabai ką praradau, nes gamindama valgį, pamiršau... ax.gif  tongue.gif

drinks_cheers.gif Pasiskaičius atsiliepimus ir aš nenusiminiau lotuliukas.gif . Šiandien berods irgi esu užsiregistravusi 15 val, gal nepamiršiu doh.gif lotuliukas.gif
Dainelej sveikinimai gavus raktelį 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilga1972: 18 vasario 2014 - 08:15
Sveikutės,
Kaip žadate švęsti Užgavėnes, nes jos sutampa su Kaziuko muge, tą pačią dieną. Mes nesumąstome, kaip protingiau padaryti, nes vaikai nori ir Kaziuko mugės ir Užgavėnių.
Atsakyti